Oficialus aprašymas

LaSalle

Šiuo metu skaitmeninės rinkodaros tapo daugeliui įmonių yra perspektyvi alternatyva brangiai offline reklamos, taip pat siūlo komunikacijos priemonėmis pokalbio su elcliente / vartotojui / vartotojui yra labai svarbus.

Šiame kontekste, socialiniai tinklai tampa vis svarbesni tampa naujas kanalas, kur inovacijos ir pokyčiai vystosi greičiau, įgyti spaudimo svarbią vietą rinkodaros strategijas bendrovių, tampa centriniu kanalu, strateginis ne tik bendravimo, bet ir komercinių tyrimų, ryšiai su visuomene, klientų aptarnavimo ir prekės ženklo pozicionavimo.

The Master Digital Marketing (MMD) traukiniai specialistams, kad būtų galima paleisti skaitmeninės rinkodaros departamentai, o ne tik iš techninės ar taktinio lygio, kaip paprastai atsitinka, bet iš pasaulinės perspektyvos ir strateginio valdymo.

Naujoviška programa ir atnaujinami, kad atitiktų rinkos poreikius, derinant nuodugniai skaitmeninės rinkodaros metodus, tokius kaip SEO ir SEM būdai pozicionavimo ir Social Media, valdymo metodus.

La Salle apgyvendinimu Barselona suteikia galimybę studijuoti magistro skaitmeninės rinkodaros susiduria formatą.

 • Programa orientuota į tampa skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos vadybininkas direktorius su valdymo komponentas.
 • Jūs išmoksite vieną rinkodaros 360, kur jūs išmoksite skaitmeninės sąvokas iš offline įmonės (ne tik internete).
 • mokytojai profesinio mokymo, jeigu rinkodaros specialistai ir socialiniai tinklai.
 • Ar pasaulio ir Skersinės viziją, kaip elgtis įvairiose socialinėse kanalus, tiek dirbti teritorijas prekės ženklas, prekės ženklo ir dalyvavimą socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip matavimo ir taktinių kampanijas, kad dauguma socialinių kanalai.
 • Rasite naujausias tendencijas rinkodaros, komunikacijos ir matavimo socialiniuose tinkluose, kad, sudėtingame pasaulyje, socialinėmis platformomis apžvalga.

Naudojama šioje programoje metodika naudoja internetinių technologijų potencialą prisitaikyti prie mokymosi profesionalų profilį būdu.

 • Įvairių dalykų struktūra pažymėti modelius vykdymo imtis skirtingos sąvokos ir atidžiai stebėti globėjas.
 • Visos programos kursai yra 3 savaites trukmę. Kiekvieną savaitę tema, kuris susideda iš skirtingų sesijų vystosi. Juose reikalingus išspręsti įvairias užduotis, kad siūloma globėją ir pasiekti suprasti sąvokas aptarti išteklius (dokumentų, straipsnių, vaizdo pamokos, ..). Pasibaigus kiekvienos sesijos pabaigoje studentas turi įsivertinimo testus patikrinti sąvokų supratimą iškeltų.
 • Metodikoje jis skatina studentus dalintis idėjomis ir plėtoti siekiant teikti įvairias perspektyvas, kurie pagerins mokymosi. Šios akcijos vyksta per diskusijų forumuose.
 • Per savaitę pagaminti dvi vaizdo konferencijos su mentoriumi. Pirmoje darbo savaitę (Pagrindinis) kyla, o kitas yra siekiama išspręsti klausimus ir problemas (Dudáš).

Ką rengtis?

 • Traukinio specialistams, kurie sugeba iš pirmaujančių skaitmeninės rinkodaros departamentas, kaip strateginio verslo vieneto įmonės viduje.
 • Padovanok išsamią ir visapusišką požiūrį į skaitmeninės rinkodaros, daugiausia dėmesio skiriant socialiniams tinklams, pavyzdžiui, interneto verslo akceleratoriaus.
 • Mokyti studentus, kad būtų galima daryti rinkos informacijos ir įmonės strateginis turtas, raktu analizę prie skaitmeninės rinkodaros ir / ar Niespołeczny Media plano plano rengimui, todėl už priežiūrą konkurencingumas ir diferenciacija įmonėje.
 • Pilnas ir skersinis vizija socialinių tinklų integracijos į pasaulinę rinką strategijos.
 • Mokymasis, kaip struktūruoti strategiją, kalbą ir gerą žinių apie socialinių tinklų potencialą, siekiant užtikrinti atitiktį naujiems iššūkiams rinkodaros.

Kam ji gali būti susiję?

 • Profesionalai rinkodaros, komercijos, ryšių, reklamos ir konsultavimo norintis paleisti iš skaitmeninės rinkodaros departamentas srityse.
 • Profesionalai iš kitų sričių, kurie nori nukreipti savo karjerą į naują profesiją su didele paklausa iš įmonių.
 • Profesionalūs technines sritis, kad reikia plėsti žinias kitose funkcinėse srityse, ypatingą dėmesį skiriant skaitmeninio marketingo ir socialinių tinklų kaip verslo akceleratoriaus.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų laSalle Barcelona Postgraduate »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date