Oficialus aprašymas

Rinkodaros vadybos magistras online režimu, yra skirta mokyti specialistus ir pažangiausius novatoriai, sukurti platų ir unikalų patirties rinkodaros valdymo skaitmeniniame amžiuje, yra pasirengę spręsti valdymo uždavinius, gebėjimą klausytis įgaliojimus ir reikliausių klientų, sukurti ilgalaikę vertę santykius per tam tikrą laiką, sutelkiant dėmesį į lojalumo ir klientų pasitenkinimą, kuris skatina konkurencingumą ir gyvybingumą organizacijos.

Metodika turi būti naudojama kaip mokymo, siekia žinių, talento, patirties ir gebėjimų aplinkos užkariavimo ir labai reikliems rinkų informacinių technologijų kontekste integraciją ir sureguliuota su verslo tikslus, užtikrinant, kad mandatų gavo iš savo klientų, puikiai tinka jų lūkesčius.

Mūsų magistras, jungia konceptualias modeliai su realaus pasaulio atvejų, kurie teikia giliai suprasti disciplinos, su dideliu technologinių įgūdžių, gebėjimų savarankiško mokymosi ir įgūdžių komandinio darbo, kritinių šiandienos darbo pasaulyje, kur bendradarbiavimas Žinių pagrindas. Norėdami tai padaryti, mes sukūrėme tarpdisciplininė programa, integruojant iš mokslo ir praktikos valdymo ir operacijų biržoje įmokas.

Esame įsitikinę, kad su šia programa, mūsų studentai įgis visapusišką išsilavinimą kompetencijos, tarp Lotynų Amerikos geriausias.

į. Kam jis skirtas?

Programa skirta žmonėms su mokslo bakalauro laipsnis arba Magistras, kurie nori įgyti žinių rinkodaros srityje, o tai savo ruožtu padidinti įgūdžių garso sprendimų priėmimo vadovybės lygmeniu, nukreiptas ugdyti gebėjimus strateginis patirtis ir integracinio ir taip tvarkyti tikrą viziją, kaip veiksmingai ir efektyviai visada neramūs ir kintančių rinkų paleisti verslą.

b. Profesinės lūkesčiai

Baigus mokymo procese esate pasiruošę:

 • Adecuarte pakeisti, labai konkurencingų produktų abu scenarijus, pavyzdžiui, nuolat diegti naujoves informacinių technologijų srityje.
 • Valdymas strateginius ir operatyvinius planus vadovybei organizacijos.
 • Pirmaujančių ir valdyti daugiadalykiuose ir daugiakultūrėje komandos.
 • Priimti sprendimus, remiantis rizikos analize ir pajėgumų abstrakcijos.
 • Analizuoti, nustatyti, diagnozuoti, stebėti, sušvelninti ir išspręsti situacijas, kurios turi įtakos konkurencingumui ir tvarumui pagal etikos kontekste įmonių ir socialinės atsakomybės.

Galite desempeñarte kaip:

 • Direktorius arba direktorius rinkodaros.
 • Nepriklausomas konsultantas ar konsultanto.
 • Direktorius institucinio įvaizdžio.
 • Agentas Rinkodara ir reklama.
 • Kita profesinė uždaviniai susiję.

Įranga Meistras galutinė projekto

Galutinis projektas Meistras (TFM) yra sumanyta kaip profesionalus produktas, studentai turi parengti reaguojant į problemos poreikį ar galimybę iš realaus ir veikianti bendrovė per įvairių sričių praktikai, kuri gali būti taikomos pavadinimas.

TFM daroma komandų iš trijų studentams, su paramą ir patarimus dviejų mokytojų: konkurso programą specialistas ir metodininko, todėl šį procesą užbaigti laiku.

Gynybos arba galutinio paramos TFM daroma 100% internetu arba asmeniškai.

Laipsnis

Baigus magistrantūros Arturo Prat universitetas Čilės narėje skiriama tarptautinių studentų, kurie atitinka visus programos šiuos kvalifikacijos reikalavimus:

Magistras rinkodaros vadybos

Čilės pareiškėjai turėtų pasikonsultuoti su lygiavertę kvalifikaciją.

Šalys Konvencijos dėl kvalifikacijų Čilė pripažinimas yra: dvišalė sutartis: Brazilija, Kolumbija, Ekvadoras, Ispanija ir Urugvajus.

Daugiašalis Sutartis: Bolivija, Kosta Rika, Salvadoras, Gvatemala, Hondūras, Nikaragva ir Peru.

Arturo Prat universitetas yra viešas ir yra akredituota Nacionalinio akreditacijos komisijos (pagal Švietimo Čilė agentūros ministerijos).

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Lapas tinkamai užpildytas priėmimo.
 • Tinkamai baigtas ketinimų.
 • Autentiška arba notaro identifikavimas, asmens tapatybės kortelę arba asmens tapatybės kortelės kopija.
 • Sertifikuoti fotokopija (notaras tikėjimas arba universitetinio išsilavinimo, kad klausimai institucija) akademinio diplomo, pažymėjimo antraštinę dalį arba įstatymo bakalauro laipsnis arba profesinio mokymo (karjeros aukštasis, su ketverių metų trukmės minimumo ) studijų diplomas, kurį aukštojo mokslo universiteto rezoliuciją ir valstybinio pripažinimo institucija.
 • Atnaujinta mokymo programa.

Programoje investicijos yra 6950 JAV dolerių

Išlaidos Sertifikavimas Pasibaigus Menstruacinis kulminacija ir prieš įvesdami rengiant baigiamojo darbo magistrantūros studijų kursą, studentas turi padaryti 990 JAV dolerių (990 $) mokėjimo, siekiant padengti išlaidas, neatskiriamais nuo sertifikavimo procesą, išdavimo pavadinime , apostillaje pats Čilėje ir siunčiami per kurjerį į gyvenamosios vietos Grandee vietoje.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Universidad Arturo Prat »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Vas 2020
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
6,950 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date