Oficialus aprašymas

Magistras Software Engineering

Programinės įrangos inžinerija yra "sistemingai, drausmingas, kiekybiškai požiūrio į plėtros, eksploatavimo ir priežiūros programinė įranga" (IEEE 1996). Bendras meistras Software Engineering (MSE) yra pažangi magistrantūros programa, kuri suteikia studentams giliai suprasti priekinį kraštą metodus analizės, projektavimo ir plėtros sudėtingų programinės įrangos sistemų. Be to, ji rengia studentus aukštos kokybės karjerą programinės įrangos pramonės ar įmonės mokslinius tyrimus programinės įrangos inžinerijos srityje.

dekanas

Dr Manal Ahmed Ismail Shoman yra Kompiuterių inžinerijos profesorius HELWAN universiteto fakulteto inžinerijos. Ji gavo savo daktaro laipsnį kompiuterių ir sistemų inžinerijos inžinerijos fakulteto Ain Shams University, 1996.

Šiuo metu ji yra informacinių technologijų programos direktorius Egipto E-mokymasis universitete (EELU). Ji surengė direktoriaus informacinių technologijų centras poziciją HELWAN universiteto 5 metų. Ji buvo ir projekto vadovas Pi Helwan universitetas Vadybos informacinės sistemos projektas, vasaris 2006 iki 2009 m. Ji buvo pavaduotojas projektų vadovė "Stiprinti mokymo technologijas ir įrenginius prie HELWAN universiteto Naudokite" finansuojamų Egipto aukštojo mokslo tobulinimo projektų fondo, siekiant sustiprinti su Helwan universiteto darbuotojų gebėjimus naudotis kompiuteriais ir multimedijos mokymo ir konvertuoti savo profilio Mokymo medžiagos į elektroninę formą (September 2004 - 2006 rugsėjis). Ji yra autorius ir bendraautoris daugiau nei 35 mokslinių straipsnių tarptautinėse konferencijose ir akademiniuose žurnaluose.

Misija

Iš MSE programos misija yra parengti programinės įrangos inžinieriai ir profesionalius programuotojus sėkmės ir lyderystės Koncepcijoje, projektavimo, įgyvendinimo ir eksploatavimo programinės įrangos produktų, atstovaujanti realaus pasaulio sistemas ir plėsti savo žinias ir supratimą apie programinės įrangos inžinerijos koncepcijų, principų ir plėtros metodikas per efektyvios ir veiksmingos mokslinių tyrimų, mokymo ir mokymosi aplinką.

Vertinimo sistema

Tikslai

Iš MSE programos tikslai yra šie: 1. Gaminti aukštos kokybės išsilavinimą, kuris bus veiksmingai konkuruoti pasauliniu lygiu.

  1. Norėdami įdiegti tarp studentų gebėjimą suprasti, analizuoti ir vertinti informaciją apie programinės įrangos inžinerijos etikos kodeksais vertę ir pademonstruoti gebėjimą efektyviai bendrauti idėjas ir rezultatus, ir žodžiu, ir raštu, logiškai.

  2. Siekiant pagerinti mokinių gebėjimą dirbti produktyviai ir efektyviai komandų, įskaitant tarpdisciplininių komandų ir parodyti efektyvaus vadovavimo įgūdžius.

  3. Parengti studentus doktorantūros programų programinės įrangos inžinerijos kurią formuojant gebėjimą atlikti ir įvertinti teorinius bei praktinius tyrimus programinės įrangos inžinerijos.

  4. Norėdami įjungti studentai siekti gamybinius karjerą programinės įrangos inžinerijos, rodančią technines vadovavimo gebėjimus ir / ar projektų valdymo patirties.

  5. Padėti mokiniams bendrauti ir veiksmingai veikti kaip nariai ar vadovai projektų komandų.

  6. Siekiant užtikrinti, kad studentai mokėtų ir noro išlaikyti profesinę valiutą sparčiai besikeičiančioje srityje programinės įrangos inžinerijos.

  7. Taikyti atitinkamas informatikos pagrindus ir programinės įrangos inžinerijos praktiką programinės įrangos kūrimo, kad pademonstruoti technines vadovavimo gebėjimus ir / ar projektų valdymo patirties.

  8. Sukurti naujas galimybes doktorantūros mokslinius tyrimus programinės įrangos inžinerijos.

  9. Bendradarbiauti su pramonės vystyti IRT produktus, sistemas ir paslaugas, kad spręsti pagrindinius poreikius.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų EELU Egyptian E-Learning University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date