Kodėl reiktų studijuoti magistrantūros Statybos Informacija modeliavimas valdymas Middlesex?

Statybos sektorius yra didžioji dalis Jungtinės Karalystės ekonomikai. Tai sudaro apie 7% BVP arba 11 mlrd svarų sterlingų per metus išlaidų - 40% ir tai atitinka viešajame sektoriuje, su centriniu Vyriausybės pramonės didžiausia vartotojų. Dabar bet centralizuotai perkamų projektas pareikalaus statybos informacinis modeliavimas (BIM) laikymąsi.

BIM yra procesas, apimantis struktūrinį pasidalijimą ir koordinavimą skaitmeninės ir ne skaitmeninę informaciją apie statybos projektą per visą jo gyvavimo ciklą, nuo projektavimo iki pirkimų ir statybos ir už jos ribų, į operaciją ir valdymo etape, visą kelią iki demolishment. Ji apima efektyvų koordinavimą procesų, darbo krūvius, žmonių, dokumentų,, grafinis / ne grafikos turto ir technologijos.

Kaip tiesioginis atsakas į šią pramonės poreikį, mes sukūrėme šį kursą, kurio tikslas gaminti praktikus su kvalifikacija turi būti BIM leido savo disciplinos su kritine supratimo šiuolaikinių BIM ​​klausimais informuota technologijų, mokslinių tyrimų ir valdymo įgūdžių standartinių ir nenuspėjamas scenarijus , Svarbu tai, kad kursas suteikia praktikus nekilnojamojo turto ir statybų sektoriuje, ir su jais susiję suinteresuotieji subjektai, teikiantys paslaugas už jį, su kvalifikacija turi būti įdarbintas į valdymo vaidmenį BIM projektų. Tai apima techninius BIM vadovaujančias pareigas, veiklos / administracinės BIM valdymo pozicijas, ir strategines BIM valdymo pozicijas.

Kurso renginiai

  • JK vienintelis darbas pagrįstas Magistro Building Information Modelling valdymas - Nuotolinis mokymasis, todėl nėra reikalo užtrukti nuo darbo - Darbas, taikomi praktiniai projektai - Palaikomos kolegų dalyvavimas ir keitimasis geriausia praktika, įskaitant on-campus vasaros mokykloje - Online susitikimai ir paskaitos nuo pramonės lyderių - Verslo modeliavimas - studijų programa suderinta su SPD ir profesinės organizacijos "sistemomis - Akreditacija ankstesnio mokymosi (APL), kad būtų galima gauti kreditą už išankstinio tyrimo / darbo patirtį - galimybė daryti įtaką BIM ateitį su jūsų darbas - Kaip šio kurso studentas gausite nemokamą elektroninę vadovėlį už kiekvieną modulį.

  • Lankstus tyrimas nuotolinio mokymo daugelis studentų renkasi studijas magistrantūros Statyba informacinis modeliavimas valdymas bus praktikai visą darbo dieną. Turint tai omenyje, mes sukūrėme kursą būti lankstus aplink dalyvių darbo ir gyvenimo įsipareigojimus. Jūs galės užbaigti kursinį visu etatu nuotolinio mokymosi per dvejus metus. Tačiau ji taip pat būtų galima sutrumpinti, kad tai 12 mėnesių valdomas ir visiškai režimu, priklausomai nuo to, kiek laiko galite įsipareigoti kurso.

Akreditacija ankstesnio mokymosi (APL)

APL yra prieinama kaip dalis šio kurso, kad būtų galima gauti kreditą už išankstinio tyrimo ar darbo patirties, todėl sutrumpinti savo bendrą studijų valandų.

Kas turėtų padaryti šį kursą?

Žinoma yra konkrečiai nukreipta į patyrusių specialistų, kurie bus tikimasi valdyti BIM projektų. Tai bus įtraukti žmones iš šių sektorių: Architektai, Architektūros technologai, statybos ir statybos inžinieriai, mechanikos, elektros ir santechnikos paslaugas (MEP) inžinieriai, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (HVAC) inžinierių, technikų, rangovai, subrangovai, metalinių ir Gamintojai, projektų vadovai, įrenginių ir operacijos vadovai (FM & OM), sąmatininkų, išlaidų ir juridiniai konsultantai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Middlesex University London »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
5 GBP
- JK ir ES; £ 12,000 - Ne ES
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date