Oficialus aprašymas

PRISTATYMAS IR TIKSLAI

Su daugiau nei 500 mln garsiakalbius, kurie turi jį kaip savo gimtąja kalba, ispanų yra antras dažniausiai naudojamas gimtoji kalba pasaulyje, lenkia anglų ir tik lenkia mandarinų. Pasak profesoriaus Manuel Angel Vázquez Medel tyrimas parodė, kad 2050 m Ispanijos bus labiausiai paplitusi gimtoji kalba planetoje.

JAV jau turi 50 mln piliečiams Ispaniškas kilmės, grupė, kuri atstovauja 21% mokinių pradinio ugdymo. Vadinasi, aukštųjų mokyklų ir universitetų šioje šalyje, 53% užsienio kalbų studentams pasirinkti ispanų. Šie įrodymai rodo, jog didėja projekcija kastilų visame pasaulyje ir karjeros galimybes tiems, kurie nori išmokyti jį žmonėms, kurie neturi jį kaip savo gimtąja kalba.

UNIBA pristato savo magistro laipsnį mokytoja ispanų kaip užsienio kalbos, kuris rengia būsimų specialistų mokslinių tyrimų ir mokymo ispanų kaip užsienio kalbos (ELE). Programa suteikia visapusišką teorinį ir praktinį mokymą užsienio kalbomis apskritai ir ELE ypač mokyti, taip pat dalyviams įvairių sričių mokslinių tyrimų, susijusių su šios žinių srityje.

Su šią mokymo programą:

 • Jūs įsisavinti pagrindines sąvokas mokymo ir užsienio kalbų mokymosi ir žinoti juos taikyti konkrečiose švietimo kontekstuose.
 • Jūs žinote savo didaktinius metodus moko ispanų kaip užsienio kalbos (ELE), ir juos įgyvendinti įvairias mokymo programas.
 • Jūs esate pasiruošęs / A analizuoti ir įgyvendinti švietimo veiklą ir plėtoti juos klasėje, ir teikti naujas mokymosi galimybes.
 • Jūs galite kurti mokslinius tyrimus mokymosi ir mokymo ELE.
 • Jūs žinosite, naudoti įrankiai, kurie palengvina svarstyti savo mokymosi procesą ir vertinti savo mokymo veiklą pagal švietimo kontekste poreikius.
 • Jūs gausite oficialus magistro laipsnį ir mokymo, kuris leis jums siekti daktaro programą.
 • Šis profesorius Ispanijos užsienio pavadinimas bus pasiūlyti puikią galimybę nuotoliniu būdu mokyti jus augančios paklausos darbo.

Priėmimo reikalavimai

Rekomenduojama aprašymą

Ši magistro siekiama ypač absolventų / kaip ir absolventai / kaip (ar absolventų / kaip analogiškas užsienio studijos) ir filologijos, vertimo ir pedagogikos ar kitų absolventų, kurie nori perorientuoti savo karjerą, ar ispanai ar užsieniečiams. Nuo jo kilmės, kapitonas turėjo ženkliai tarptautinį pobūdį ir studentai baigę penkis žemynus. Numatoma, kad ši įvairovė yra išsaugota ir leido tęsti atstovaujanti kultūrų sodrinimo darbus su grupių studentams iš įvairių sluoksnių.

BENDRIEJI REIKALAVIMAI

Pagal Karaliaus dekreto 1393/2007, spalio 29 d, 16 straipsnio ir atidarykite oficialus magistro laipsnius nuostatas, reikia turėti vieną iš šių pavadinimų:

 • Ispanijos pareigūnas aukštasis.
 • Aukštosios mokyklos į EAME, kuri suteikia išdavimo šalį, galima susipažinti su oficialiais Mokytojo mokymų išduodamas Pavadinimas.
 • Už EAME pavadinime. Tokiu atveju, prie Ispanijos oficialų universitetinį laipsnį arba atlikę (be patvirtinimo) pagal Barselonos universiteto patvirtinimas, kad reikia, jei atliktiems tyrimams yra lygiaverčiai oficialiam Ispanijos universiteto kvalifikacijos ir suteikti studijas baigė šalyje išleidę laipsnį, susipažinti su oficialiais magistrantūrą. Priėmimas į oficialią meistras ne, bet kokiu atveju, prieš patvirtinimą pavadinimą arba pripažinimo, išskyrus siekti magistro mokymo tikslais.

Specialieji reikalavimai

Būkite absolventas / absolventas AO / A (arba panašų užsienio laipsnį) filologijos, kalbotyros, Vertimo, švietimo, mokslo ir šiuolaikinių kalbų. Taip pat kandidatai / kiti susiję kvalifikacijos žinių apie (Istorija teisės, ekonomikos, ir tt,) taip pat turi būti priimtas socialinių ir teisinių mokslų srityje, nes jų mokymas leidžia jiems mokyti pats ispanų profesinius kalbas.

Studentai, kurie negali kalbėti ispanų gimtosios kalbos turi parodyti aukšto lygio žodžiu ir raštu mokėjimą ispanų (atitinka lygio C1 arba C2 bendros Europos metmenis, bEKM) arba būti aukštojo diplomo dele turėjimas C2 lygis Instituto Cervantes išduotas.

Rekomenduojama turėti bent B2 lygio anglų kalba (aukštesnįjį sertifikatą oficialių kalbų mokyklų ar First Certificate in Inglés Kembridžo universitete). Be to, įvaldyti užsienio kalbos bus vertinamos.

Studentams ne iš filologijos, kalbotyros, Vertimo, švietimo, mokslo ir šiuolaikinių kalbų, kurie nori nukreipti savo profesinę veiklą į mokymą ELE, mokymo papildo 10 ECTS su dviem asmenims (po 5 ECTS) yra siūlomi: Įvadas Užsienio kalbų mokymas ir Įvadas į kalbotyros mokytojams užsienio kalbų.

Be šių papildomų dalykų užsienio kalbų ir lingvistikos mokymo pagrindai, siekiant užtikrinti minimalų homogeniškumą į pradinį žinių studentams įvairių profilių ir įvairių darbo sričių atitinkamai.

DOTACIJOS

Siekiant suteikti jums prieigą prie savo studijas, UNIBA siūlo Jums įvairių rūšių stipendijas:

 • Akademiniais nuopelnais stipendijos
 • Nuosavas stipendijos: suteikiamas studentams, gera profesine įrašo kurį Priėmimo komitetas.
 • Stipendijos ir stipendijos Švietimo ar kitų valstybės valdymo institucijų ministerija.

Visais laikais mūsų švietimo konsultantai informuos jus apie kiekvieno galiojimo ir gali padėti jums poreikius ir veiksmus vadovautis taikydama dėl bet kurios iš šių stipendijų.

KARJERA

Universiteto magistro profesorius ispanų kaip užsienio kalbos leidžia jums dirbti kaip:

 • Profesorius / iš ispanų kaip užsienio kalbos.
 • Dizaineris / redaktorius AO / iš mokomosios medžiagos, susijusios su ispanų kaip užsienio kalbos.
 • Direktorius / konsultavimo kalba centrai.
 • Konsultantas / lingvistinė / A.
 • Tyrėjas / A kalbų mokymo srityje.
 • Specialistas IKT taikymo mokant ispanų kaip užsienio kalbos.
 • Ši magistro yra etalonas įsidarbinimo ir darbo vietą studentams, įveikti, dėka dalyvaujančių universitetų prestižą.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
8,100 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date