Oficialus aprašymas

Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

Būdas maisto gaminamos, perdirbamos ir ką valgyti gerokai pasikeitė per tam tikrą laiką. Kadangi tikėtina, kad mūsų proseneliai valgė dominuoja vietos ir sezoninius maisto produktus, šiandien manoma, kad vidutiniškai miltai keliauja per 2400 km, iš lauko iki stalo. Kadangi mūsų maistas yra gabenami visame pasaulyje, ji yra taikoma daugybė taisyklių ir reglamentų.

Maisto vaidina pagrindinį vaidmenį mūsų visuomenėse, kultūrų, ekonomikos ir asmeninį gyvenimą, tačiau tik nedaugelis supranta kaip maisto daro jį mūsų lėkštėse. Maisto, visuomenės ir tarptautinio maisto tvarkymo magistras aiškina šį procesą.

Ši programa yra skirta asmenims, besidomintiems didinti jų supratimą ir analizę Žemės ūkio ir maisto politikos ir didinti jų supratimą apie socialinių, kultūrinių ir ekonominių veiksnių, kurie daro poveikį ir formuoti kūrimą ir vykdymą žemės ūkio valdymą. Šis derinys suteikia galimybę ištirti ryšius tarp istorinių, politinių, mokslo, strateginių ir etiniais sumetimais, dalyvaujančių maisto politikos ir žemės ūkio organizacijos tarptautiniu. Programa traukiniai studentams nustatyti ir kurti sprendimus tik ir tvarių maisto sistemas. Ji pritraukia daug besimokančiųjų įvairovę iš specialistų tiems tik pradeda savo karjerą. Visi mūsų studentams pasidalinti į maisto sistemų organizavimą ir maisto valdymo interesus.

Mokytojo sudaryta iš dviejų privalomų Specializacijos, du išrinktų Specializacijos ir galutinis mokslinių tyrimų projektą. Specializacijos yra 4 mėnesių, 15 ECTS kredito Žinoma sudaryta iš modulių serijos (paprastai 3 arba 4). Į Specializacijos gali būti priimami savarankiškai arba kaip dalis magistro.

Privalomi specializacijos:

 • Maisto sistemų analizė
 • Tarptautinė žemės ūkio ir maisto politika

Pasirenkamieji Specializacijos:

 • maisto ir visuomenė
 • Maisto reglamentas (su MSU anketa IFLR)
 • Maisto saugos vertinimas ir veiksmų (su FAO)
 • Poveikio vertinimas Maisto Saugumo Progammes

Supratimas teisė į maistą

Galutinis mokslinių tyrimų projektas:

Mokytojo maisto, visuomenė ir tarptautinė maisto Valdymas suteikia jums galimybę vykdyti mokslinių tyrimų tema savo interesų sritį. Galite bendradarbiauti su savo darbdaviu plėtoti projektą arba galite pasirinkti imtis nepriklausomos mokslinių tyrimų projektą. UOC patarėjas turi patvirtinti savo mokslinių tyrimų klausimą ir dirbs su jumis, atlikti mokslinius tyrimus, tinkamai ir laiku.

Tai galutinis mokslinių tyrimų projektas (6 arba 9 ECTS) yra reikalaujama užbaigti magistro maisto, visuomenės ir tarptautinių maisto Valdymas ir turi būti baigta per Mokytojo programos trukmę. Apskritai, moksliniai tyrimai bus tarpdisciplininis ir turės praktinį taikymą.

Galutinį mokslinių tyrimų projektą įvertina Akademinis komitetas. Komitetas gali įtraukti iš savo įmonės ar organizacijos globėją. Visada griežtai atsižvelgiama į Susitarimai su pramonės įmonėmis dėl konfidencialumo. Studentai turi ginti savo projektą. Tai gali būti padaryta iš esmės (tol, kol ji yra sinchroninis), arba asmeniui.

Baigiamojo tyrimo projekto užbaigimas yra pagrindinė užduotis, reikalaujanti kantrybės ir atsidavimo. Mes dirbsime su jumis, kad jis lengvai valdomas ir įsitikinkite, kad jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų tobulėti užduotį.

Tikslai

Suteikti studentams įrankius ir žinių, analizuoti ir suprasti:

 • Maisto sistemas bei jų vaidmenį visuomenėje.
 • Kaip maisto ir žemės ūkio reglamentuoja nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • kaip institucijos ir įstaigos Žemės ūkis ir maisto reguliuoti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Norėdami pateikti dėl žinių, patirties, programų ir požiūrius mainų tarp žaidėjų, įskaitant ir kitų universitetų, mokslininkų, specialistų, valstybės tarnybos, privataus sektoriaus ir vyriausybės struktūrą.
 • Norėdami sukurti išsamų supratimą apie maisto sistemas į vietos, regionų ir pasaulio kontekste.
 • Ugdyti supratimą apie tai, kokį vaidmenį maisto ir maisto politika žaisti įvairiose kultūrose istoriškai ir šiuolaikinėse visuomenėse.
 • Norėdami sukurti ryšių tarp ekonomikos, aplinkos, visuomenės, kultūros ir žemės ūkio ir maisto politikos santykių supratimą.
 • Norėdami sukurti išsamų supratimą apie tarptautinėje žemės ūkio ir maisto reguliavimo agentūrų.
 • Ugdyti gebėjimą kritiškai analizuoti ir spręsti problemas valdymo per maisto sistemas.
 • Ugdyti gebėjimus taikyti teoriją ir žinias politikos analizės.
 • Plėtoti žinias apie tai, kaip politikos intervencijos poveikį maisto saugai ir žemės ūkio produkciją.
 • Norėdami sukurti ryšių tarp ekonomikos, aplinkos, visuomenės, kultūros ir žemės ūkio ir maisto politikos santykių supratimą.
 • Norėdami sukurti išsamų supratimą apie žemės ūkio reglamentų ir standartų bei jų vietos ir tarptautinių pasekmių.
 • Norėdami sukurti tarptautinės žemės ūkio ir maisto reguliavimo agentūrų ir atitinkamų teisės tekstus supratimą.
 • Norėdami sukurti išsamų supratimą apie žemės ūkio taisyklių, kiek jie susiję su konkrečiais regionais, taip pat jų poveikį tarptautiniu mastu.
 • Ugdyti kompetenciją artėja mokslinių tyrimų problema maisto sistemų srityje.
 • Ugdyti kompetenciją artikuliuoti tyrimų klausimą, duomenų rinkimą ir artikuliuoti tyrimų rezultatus.
 • Ugdyti kompetenciją kritiškai vertinti mokslinius tyrimus.

Akademiniai reikalavimai

Mokytojo maiste, visuomenė ir tarptautinė maisto valdymas yra atviras visiems su gera suvokti anglų kalba.

Katalonijos atvirojo universiteto nuotolinių yra atvira universitetas, o tai reiškia, kad net jei jūs neturite aukštosios mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą vis dar galite imtis mūsų kursus.

Tačiau, siekiant gauti magistro laipsnis turite pripažintą universitetinį išsilavinimą.

Jei jūs neturite pripažintą universitetinį išsilavinimą, tada jūs gausite ekvivalentiškumo pažymėjimą vietoj laipsnį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
4,635 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date