"InnoEnergy" jungtinę magistro programą, skirtą pažangiųjų miestų energetikai (SMCS), siūlo keturi Europos universitetai. Pasaulio gyventojai tampa vis labiau miestų miestais. Daugiau nei pusė iš mūsų dabar gyvena mieste. Daugiau tai padarys ir ateityje. Mes susiduriame su naujais iššūkiais miestų projektavime, civilinėje infrastruktūroje ir energijos valdymo srityje. Ši programa leidžia jums prisidėti prie sprendimo.

"KTH" pažangių miestų energija

Bendra magistrantūros programa "Energijos pažangiesiems miestams" papildo gilius ir platų jūsų techninių ir inžinerinių žinių lygį, suteikia jums verslo įgūdžių ir naujovių valdymo metodų, ir sujungia jus su naujausiais urbanistinės raidos pokyčiais besikeičiančioje visuomenėje. Dėl to galėsite atlikti pagrindinį vaidmenį kuriant pažangią, saugią ir tvarią energiją funkcinėms ir tausiai išteklius naudojančioms miesto bendruomenėms.

Visoje programoje turėsite neprilygstamas galimybes tiesiogiai bendradarbiauti su pagrindiniais pramonės veikėjais ir mokslinių tyrimų institutais, mažosiomis specialiosiomis įmonėmis ir novatoriškomis įmonėmis pažangių miestų ir pastatų srityje. Pagrindinės įmonės, pvz., ABB, aktyviai dalyvauja programoje, taip pat įmonės EcoBam, SiarQ, Ionseed, Enervalis, Watly, Everis, Iskra ir ComsaEnte, taip pat inovacijų paramos organizacijos, tokios kaip ACC1Ó ir Barcelona Activa.

Bendra magistrantūros programa Energetika Pažangių miestų yra tarptautinė, dvejų metų programa, kurią kartu vykdo keturi Europos universitetai. Jūs prisijungsite į studentus iš viso pasaulio dviejuose iš šių universitetų, taip pat į specializuotus renginius ir veiklą visoje Europoje. Sėkmingai baigę programą ir savo disertaciją, dviem iš šių institucijų suteiksite magistro laipsnį dvigubo diplomo forma:

 • Tarptautinis inžinerinių magistras elektrotechnikos pažangiųjų tinklų ir pastatų srityje, INP: Grenoblio technologijos institutas, Prancūzija
 • Magistro laipsnis, KTH Royal Institute of Technology, Švedija
 • Magistro laipsnis: energetika, iš KU Leuveno, Belgija
 • Energetikos inžinerijos magistras, UPC: Universitat Catalunya Politécnica · BarcelonaTech, Ispanija

Pridėtinės vertės veikla

"Innovation Journey" yra esminis "MSc" energijos pažangiųjų miestų "programos elementas, kuris vyksta per dvejų metų studijas. Naujovių kelionės metu jūs dirbate komandose realaus pasaulio iššūkiuose, kuriuos nustato vienas iš mūsų pradedančiųjų ar pramonės partnerių, naudojant sistemingus išradingus mąstymo (SIT) įrankius, skatinančius naujovišką mąstymą ir valdyti jo įgyvendinimą. Galutinis naujovių kelionės tikslas yra sukurti tinkamą prototipą, kuris gali būti sukurtas rinkai.

Naujovių kelionėje yra trys etapai, kurių kiekvienas susideda iš vieno savaitės kurso kitame Europos miestelyje:

 • "Smart Cities" savaitė, Barselona
 • BIZ Bootcamp, Leuven
 • Verslumo vasaros mokykla, Amsterdamas

Programos absolventai įgyja šiuos įgūdžius, žinias ir atributus:

 • Gilios žinios apie elektros energijos apdorojimą, mechanines technologijas ir pritaikytą termodinamiką
 • Giliai žinių apie elektros ir mechaninių energijos sistemų projektavimą ir veikimą
 • Supratimas apie platesnį socialinį-ekonominį kontekstą ir gebėjimas bendrauti su ne technine auditorija
 • Atviras, analitinis, problemų sprendimo būdas, sugebantis struktūriškai pristatyti idėjas ir novatoriškus sprendimus
 • Vadovavimo, vadybos ir verslumo įgūdžiai bei supratimas, kur ir kaip juos taikyti
 • Įžvalgos apie darnios energetikos etines, socialines ir ekonomines sistemas pažangiojo miesto kontekste
 • Gebėjimas savarankiškai rinkti naujas įžvalgas, metodikas ir rezultatus disciplinoje ir taikyti juos mokslinių tyrimų ar profesinio kontekste
 • Svarbus gebėjimas suprasti, įvertinti ir siekti inžinieriaus socialinį vaidmenį

Programa yra akredituota Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT).

Karjera

Baigę programą, mūsų absolventų inžinieriai sugeba dalyvauti moderniausio energijos konversijos sistemų projektavime, valdyme ir eksploatavime protingo miesto kontekste. Jie turi išsamių žinių apie visus pagrindinius energijos konversijos aspektus ir metodus bei subalansuotą energijos suvartojimą; jie gali taikyti šias žinias kūrybiškai; ir turi reikiamų įgūdžių ir būdų, kad šioje srityje būtų galima tobulėti.

Mūsų absolventai dirba su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis energetikos ir pažangių miestų srityje, įskaitant pramonės, tinklo operatorių, reguliuotojų, kūrėjų ir viešųjų įstaigų veiklą. Absolventai taip pat siekia karjeros mokslinių tyrimų, projektavimo, operacijų ir valdymo esamose organizacijose, taip pat pradedant savo novatorišką verslą.

Programa mokoma:
 • Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date