Oficialus aprašymas

PASKIRTIES

Profesionalai finansų įmonės ir bendrovės bei absolventai, kurie nori užsiimti įmonių finansų.

Kaip mano įmonė gali sukurti pridėtinę vertę? Kaip aš galiu pasiekti efektyvesnį finansinių išteklių valdymo? Kas finansinis modelis tinka mano įmonei? Kas nekilnojamojo turto turėtų investuoti savo įmonę?

Šiuo besikeičiančiame pasaulyje, finansų funkcija bendrovės prašo daugiau nei bet kada dideliu supratimu ir ekonominio dominavimo pasaulio rinkose. Finansai dėmesys įmonės ateityje per vertės tyrimo. Jie padeda išvengti rezultatus, siekiant geriau suprasti finansinius aspektus sprendimų priėmimo investuotojų, atspindi požiūrį į bendrovės realybės ir teikti duomenis prognozavimo ir kontrolės verslui.

Norėdami išlikti ir augti, bendrovėms reikia padidinti savo finansinius išteklius. Labai svarbu turėti žmonių, turinčių specifinių profesinių įgūdžių finansų srityje, gebėti analizuoti, planuoti ir įgyvendinti tinkamiausias finansinius išteklius, kad pasiektų savo tikslus komandą.

The Meistras Corporate Finance Ji skirta mokyti specialistai valdymą ir finansų valdymą įmonėje. Jūsų programa yra atnaujinama ir pritaikyti prie ekonominės tikrovės metu ir gilinasi į aspektus investicijų, finansų, įmonių susijungimai ir įsigijimai, išdavimo ar tipų turto vertybiniais popieriais.

Režisierius profesorius ekonomikos teoriją Barselonos universiteto, žinoma, turi dėstytojų didelės vertės, su didele patirtimi ir atsakomybe įvairių sričių įmonių finansai, finansinės analizės, kapitalo rinkos ar mokymus.

Jei esate finansinė profesinės ar verslo, ir jūs norite specializuotis įmonių finansų, tai savo valdovui.

akademinė akreditacija

Meistras Corporate Finance iš Barselonos universiteto. savo kursas, skirtas pagal Europos aukštojo mokslo erdvės gairėse ir lygios 60 ECTS kreditų.

Trys priežastys, pasirinkite jį

  1. Gali būti taikomos finansų valdymo ir verslo valdymo.
  2. Jūs gaunate atnaujintą ir išsamią ekonominę tikrovę rinkos viziją, nes ji yra apskaičiuojama pagal įvairiapusišką profesionalų komanda.
  3. Ar iš Barselonos universiteto prestižą, laikomas aukštąjį skaičių 1 Ispanijos valstybės didžiuosiuose pasaulio reitingą (CHE-ExcellenceRanking, QS World University Rankings, TTHES, 4ICU, be kita ko).
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Duration
Price
5,570 EUR
Suma apima administracines Mokesčiai Barselonos universiteto.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date