Oficialus aprašymas

master01

programos tikslas

Sunkus programos plėtoti priemones ir įgūdžius, kad studentai turės verslo pasaulyje. Baigęs šią programą, mokiniai gali analizuoti finansinę padėtį organizacijoje; parengti planus tolesnei plėtrai; Analizuojant išorinius ekonominius ir rinkos veiksnių įtakoja organizaciją; taikyti kiekybinius metodus, siekiant padėti sprendimų priėmimą ir; pateikti išvadas ir rekomendacijas tiems, atsakingas už galutinius sprendimus, atsižvelgiant į etines ir teisines pasekmes.

programos aprašymas

Visi kursai yra atliekami naudojant atvejo metodą pasiekti panardinant studentams realiose situacijose įtakos įmonėms ir reikalauja, kad studentai plėtoti, dabartis ir ginti sprendimus tarp siūlomų jų kolegoms alternatyvų. Šis metodas reikalauja aktyvų dalyvavimą studentų ir kritinio mąstymo vystymąsi. Programos plėtoti įgūdžius apskaitos, finansų, marketingo, vadybos, žmogiškųjų išteklių ir ekonomikos, be kita srityje.

Programos Magistro verslo administravimo ir finansų vystosi ypač bendrojo administravimo ir finansavimo, ypatingą dėmesį skiriant valdymo finansų funkcijų, tokių kaip žinių apie finansinės apskaitos, finansų teisės, finansų rinkų ir įrankių sprendimų priėmimo srityse.

Visi Magistro programos reikalauja 42 kredito valandos gradacijos. Studentai turėtų stoti į kursus su 12 semestro kredito valandos kurios užbaigtų visus reikalavimus maždaug 14 iki 16 kalendorinių mėnesių likti nuolat mokosi.

Iš studijų išlaidas programai yra $ 5,880.

koncentracijos laipsnis

Kurso numeris Modulio pavadinimas kredito valandos
- Administravimo ir finansų kursai
15 kredito valandos
-
PABAIGA 5300 finansų valdymas 3
PABAIGA 5200 Tarptautinė finansų 3
PABAIGA 5400 Finansinių sprendimų priėmimo 3
PABAIGA 5500 Taikomoji Finansai 3
PABAIGA 5600 Finansų rinkų 3
Programa mokoma:
Anglų
Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų UTH Florida University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
14 - 16 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,880 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date