Meistras žydų švietimo (mjed)

Hebrew College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Meistras žydų švietimo (mjed)

Hebrew College

Meistras žydų švietimo (MJEd)

Aistra žydų švietimą. Įsipareigojimas mokyti studentus įvairių sluoksnių, tikėjimų ir gebėjimų. Noras sustiprinti žydų bendruomenės.

Tai yra savybės, kurios apibrėžia absolventus hebrajų kolegijos magistro žydų Švietimo studijų programą. Remiantis hebrajų kolegijos seniai tradicija mokymo neapmokėtų žydų pedagogų Shoolman aukštosios mokyklos žydų Švietimo siūlo išsamią mokymo sistema, apimanti geriausią švietimo praktiką, tvirtą pagrindą žydų tekstų, prižiūrimą patirtimi šioje srityje ir galimybes specializuotis į koncentracijos srityje ,

Studentai apie žydų Švietimo magistras gali baigti kursinių tik internete, arba, jei jūs gyvenate per jungiamas atstumu hebrajų koledže, kaip on-campus ir interneto tyrime kartu. Hebrajų Kolegija taip pat siūlo MJEd kartu su žydų švietimo bakalauro ar menų magistras žydų studijų, taip pat kartu su rabinai ar kantorius šventimų.

Sukurti studijų programa, kuri dirba jums

Nesvarbu, ar esate naujas profesijos ar žydų pedagogas, kurie nori judėti į priekį savo karjerą, jūs galėsite sukurti tyrimą, kuris atitinka jūsų unikalius interesus programą. MJEd gali būti užbaigtas taip, kaip atskiras laipsnį arba į ankstyvojo žydų švietimo, žydų patirtinio ugdymo, žydų specialiojo ugdymo, ar tarpreliginį šeimoms žydų sužadėtuvių specializaciją. (Į tarpreliginį šeimoms specializacija žydų Užduoties reikės vieną savaitę vasaros gyvenamasis seminarą). Tai 36-kredito laipsnį, kuris apima du Prižiūrimus lauko patirtimi, gali būti baigtas per dvejus metus visu etatu studentas ar trejus metus, kaip ne visą darbo dieną studentas.

Turite daugiau laiko, nei jūs manote

Įdomu, kur jūs rasite laiko studijuojant? Hebrajų kolegija MJED studentai turi ją suprato. Kai kurie net Millennials ir studentai žongliravimo mokyklą ir tėvystei dalijosi Google kalendorių su mumis.

MJED abiturientų

Mūsų absolventai mokyti ir vadovauti dieną mokyklose, kongregacinė mokyklose, jaunimo grupėse, stovyklos, kolegijų studentų miesteliai ir žydų bendruomenių organizacijų visoje šalyje. Jei žydų Švietimas daugiau nei tik darbą už jus, galite iš anksto savo karjerą su MJED iš hebrajų kalbos kolegija.

Dinamiška bendruomenė Online besimokantiems

Kaip internete MJEd kandidato jums prisijungti dinamišką bendruomenę mokinių iš visos šalies ir pasaulio interaktyviu virtualioje klasėje su hebrajų kolegijos dėstytojų. Hebrajų kolegija naudoja Schoology mokymosi internetu platforma, suteikiant jums galimybę mokytis su lengvai ir patogiai, net jei jūs niekada anksčiau mokėsi internete. Jūs taip pat kurti asmeninius santykius su savo fakulteto patarėjas, kuris padės jums sukurti individualizuotą programą ir kas bus jūsų mentoriumi ir vadovas.

Hebrajų kolegija buvo pripažintas nacionaliniu savo interneto mokymosi programas. Daugelis mūsų fakultete buvo mokyti interneto aplinkoje daugiau nei dešimtmetį ir yra skirta kurti prasmingus mokymosi patirtį per šį terpėje.

Skirtas šiandienos žydų pedagogo

Mūsų pedagoginės taikymo kursai leidžia studentams taikyti judėjų turinio žinias į ugdymo įvairių nustatymų. Tuo pačiu metu, studentai turės galimybę gilinti ir praturtinti savo žinias apie žydų tekstų, žydų istorija ir žydų gyvenimą ir vertybes.

Taikant teorijos prie praktikos

Prižiūrimas lauko darbas žydų aplinkoje yra vientisas ir reikiama dalis MJEd programą ne hebrajų koledže. Lauke patirtis suteikia studentams galimybę įgyti pažangių įgūdžių, ištirti naujų rūšių darbo ir apmąstyti savo praktiką. Tai neįkainojama mokymosi galimybė, pritaikytos, kad atitiktų profesinius tikslus ir uždavinius atskirų mokinių, yra praturtintas trijų pakopų santykių tarp studento, jį vietoje vadovui ir hebrajų kolegijos direktoriaus lauko patirtimi. Prižiūrėtojai iš abiejų apmokyti Hebrajų College klinikinė fakulteto komanda nariai ar specialiai pasamdytų jų priežiūros ir koučingo įgūdžių ir patirties.

Atveriamos durys į karjeros galimybes

Hebrajų kolegija MJEd absolventams rasti prasmingą darbą įvairių nustatymų, įskaitant žydų dieną mokyklose, kongregacinė mokyklose, jaunimo grupėse, stovyklos, kolegijų studentų miesteliai ir žydų bendruomenių organizacijų. Profesionalūs galimybės apima klasėje mokytojas, gyvenimo kūrėjas, žydų ypatingą pedagogas, ikimokyklinį direktorius, universiteto profesinė, kongregacinė šeimos pedagogas ir stovyklos direktorius.

Laipsnio reikalavimus

  • Parodė Hebrajų mokėjimas 4 ar aukštesniu lygiu
  • Užbaigimas 36 kreditų, žemiau aprašytų:

Priėmimo sąlygos

  • Bakalauro laipsnį iš akredituotos kolegijos arba universiteto

Taikymo reikalavimai

  • Užpildytą paraišką ir mokestis
  • Oficialius protokolus iš visų ankstesnių pirmosios ir antrosios pakopos studijų
  • Trys rekomendaciniai laiškai
  • Du atspindintys esė
  • Interviu, už asmens arba telefonu

Paraiškos pateikimo terminas

Prašymas peržiūra prasideda gegužės 15 d rudenį priėmimo, su prioriteto datos kovo 1, o lapkritis 15 Vasariniams priėmimo. Plėtiniai yra suteikiamos kiekvienu atveju atskirai, atveju, nors finansinė pagalba apdovanojimai gali būti labiau ribotos už pavėluotus programas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 - 6 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Newton, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Newton, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla