Meistrų produkto kūrimo ir skaitmeninio modeliavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Su šia programa jūs išmoksite išsamiai į vartotojų poreikius ir motyvaciją, taip pat generuoti novatoriškus sprendimus.

Niekas neabejoja, šiandien, kad pramoninis dizainas smarkiai pasikeitė pastaraisiais metais su įvedimo ir evoliucija į automatizuoto projektavimo įrankiai. Pakeitus tiralíneas galingas modeliavimo programine įranga, prototipų ir 3D modeliavimo ar keisdami plunksnakočiai ir pieštukai piešimo įrankius ir skaitmeninį parengimas leido supaprastinti projektavimo procesą ir sutrumpinti naujų produktų pristatymą.

Dėl šios skaitmeninių įrankių evoliuciją, ypač pabrėžė teisingą analizės, planavimo ir žinias apie aplinką, kurioje plėtos projektą. Siekiant patenkinti vis reikliausių vartotojų norus ir pasiūlyti naujoviškus produktus, mes žinome, giliau vartotojas, poreikius ir motyvaciją. Be to, mes imtis specialių atsargumo priemonių, kad produktai atitinka puikiai su funkcionalumu, dėl kurių jie buvo sukurti.

Taip pat svarbu, kad turės gerą techninį mokymą. Žinios medžiagų, gamybos procesų ir sąnaudų bus labai svarbu tinkamai dydžio projektą ir optimizuoti galutinį rezultatą. Tai leis problemų gamybos etape ir gauti geriausius rezultatus numatymą.

Magistro programa siūlo platų apžvelgti kai kurie iš populiariausių produktų gamybos įrankius ir patirties ir metodikų analizė, planavimo ir valdymo dizaino projektą.

Tikslai

Pagrindiniai šios programos tikslai yra šie:

 • Suprasti vartotojų poreikius, pasiūlymus, kad rinkoje yra kaip alternatyvų ir socialinių-kultūrinių, technologinių ir ekonominių tendencijų, kurie turės įtakos gaminio dizainą.
 • per produkto dizaino asimiliacijos procesai reikalauja, kad planuoti išteklius, organizuoti darbą komandas ir darbo grafikus, kurie atitinka projekto poreikius. Apskaičiuokite mokesčius ir biudžetus. Derėtis dėl konfidencialumo susitarimus ir bendradarbiaujant su kompanijomis.
 • Gauti reikalingų žinių apie kelių projektavimo įrankių, kurie leidžia teisingą atstovavimą ir ryšių idėjų. gebėjimas eskizas idėjas, 3D modeliavimas ir realizavimas techninių planai bus įgyvendinti.
 • Gebėjimas susidoroti su sprendimų priėmimo projektavimo proceso metu, žinodami pasekmes, kad tai išlaikyti ir procesą ir rezultatus.
 • Galimybė iš anksto, kad būtų išvengta gamybos problemas ir optimizuoti projektavimo proceso rezultatus.
 • Ar būtina pritaikyti projektavimo procesą į klientų poreikius ir produktų priemonių.
 • Sužinokite kūrybiškumo ir analizės metodus, siekiant kurti naujoviškus sprendimus.

Mokymo planas

Į gaminių projektavimo ir skaitmeninis modeliavimas Master struktūrinis iš šių teminių sričių yra integruotas į kryžminę projektą sukūrė per 10 temų:

Vartotojas · Aplinka · Rinkos

studentas bus pristatyta iki statinio projekto etape plėtrai. Tai daro mokslinių tyrimų užduotis remiantis 3 pagrindinėms ašims; vartotojas aplinka ir rinka. skirtingi įrankiai ir būdai gauti ir klasifikuoti reikiamą informaciją projekto bus pasiūlyta.

Analizė ir supratimas elgesį ir vartotojų poreikius, padės dizaineris sutelkti dėmesį į idėjų generavimo ir leisti jums turėti argumentus dėl sprendimų priėmimo ir jų prioritetus.

Būdas rinka siūlo alternatyvų leidžia vartotojui geriau sprendimus ir ieškoti tuščių tarpų, kurie pasiūlyti alternatyvius produktus.

Iš makroaplinkos ir technologijų tendencijas, ekonominę ar socialinę-kultūrinę lygio, apžvalga padės pristatyti produktus, kurie geriausiai tinka rinką.

Planavimo ir projektų valdymas

Jis padės studentui į bendrą projektavimo procesą nuo planavimo ir valdymo praktinio vykdymo, arba kaip asmeninės iniciatyvos ar projekto, kurį užsakė bendrovė.

Tai reikės skirtingų procesų projektuojant gaminį įsisavinimą. Įgytas žinias padės planuoti išteklius, organizuoja darbo grupes ir kurti tvarkaraščius, kurie atitinka projekto poreikius.

Tinkamas planavimas leis studentui padaryti mokesčius ir biudžetus sąmatą. atitinkamos sąvokos bus pristatyta per dizaino projektą, kaip konfidencialumo susitarimų, partnerystės sutarčių su įmonėmis ir teisiniais klausimais dizaino apsauga ir patentai plėtrai.

Braižybos · Nuo idėjos eskizas

Vienas iš efektyviausių bendrauti idėjas mes generuoti būdų yra per eskizų.

Yra daug stilių ir metodus piešti ir kiekvienas iš jų padės mums įvairiais būdais paaiškinti produkto ar veikimo mechanizmo detales.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas eskizo formalaus atstovavimo produkto, suprasti, kaip ji veikia šviesos, kokiais būdais ir kaip mes galime atstovauti piešiniu.

skirtingi formalūs kalbas ir jų idealus pasirinkimas priklausomai nuo produkto, vartotojų ar rinkos tyrimo tipas.

Norėdami tai padaryti, studentas bus įvesta piešti programinės įrangos ALIAS Sketchbook, pristatantys įrankius, metodika ir rezultatai, kurie gali būti pasiektas naudojant šią priemonę.

Projektai Aš - Kūrybiškumas ir formali kalba

Pirmieji projektai bus aptarti su stiprinant žinių iki šiol įgytą ketinimą. Viena vertus, tai yra stiprinti kūrybinį etapą, poninedo praktikoje metodai išmoko anksčiau.

Kai sugeneruotas ir analizavo skirtingas idėjas, formalus aspektas produkto dirbs, tiriant įvairių stilių ir kalbą, kuria perteikia kiekvieną suprasti. Jūs turėtumėte pasirinkti tinkamą kalbą, priklausomai nuo vartotojo ir rinkos ji skirta, arba medžiagų, su kuriomis atsirastų gamyba.

supratimas ir formaliai teisingas pasirinkimas kiekvienoje idėjų kalba daugiausia vertinama.

Modeliavimas I - Parametrinis 3D modeliavimas

Modeliavimo 3D parametrinio modeliavimo objektas yra įvadas į pagrindinių sąvokų 3D modeliavimo projektavimo programinės įrangos SolidWorks.

Per žinias 3D modeliavimo įrankiai studentai gali pakeisti sudėtingus idėjas ir eskizus į 3D failų, kurie leidžia jums atstovauti tiek foto-realistiškas produktą ir išsamiai įvertinti visus dizaino savybes. Ji taip pat gali generuoti reikiamus dokumentus tolesniam prototipų ir / ar gamyba.

Naudojant programinę įrangą šių funkcijų bus padėti apibrėžti projektavimo, palengvinti sprendimų priėmimą ir patvirtinti idėjas anksčiau bocetadas procesą.

Modeliavimas II - dinaminio modeliavimo PAVIRŠIAI

Dinaminių modeliavimo paviršių pagal raganosis 3D modeliavimo programinę įrangą taikomos leis studentams dar vieną žingsnį atnešti kūrybiškumą. Kai konsoliduotos pagrindinių sąvokų parametrinio modeliavimo SolidWorks, studentai bus supažindinti su laisvųjų modeliavimo paviršių sąvokas.

Ši sistema trabbajo stiprinti kūrybiškumą ir ieško būdų judrus ir efektyviu būdu.

Su antrojo modeliavimo įrankis kompiuterinių studentams Įvadas siūlomi rinktis kiekvienoje situacijoje tinkamiausia siekiant racionalizuoti ir optimizuoti programinės įrangos projekto rezultatus.

Medžiagų ir procesų transformacijos I

 • studentas bus įvesta transformacijos plastikinių medžiagų ir metalų procesus.
 • Daryti atskirti pagrindines savybes kiekvienos medžiagos ir stebėti jų dažniausiai naudoja.
 • Tyrimas taip pat apdoroja bendrą transformacijos ir tinka kiekvienai medžiagos, pabrėžiant techninius, gamybos apimtis arba fiksuotas išlaidas, susijusias su kiekvienos medžiagos naudojimo.
 • Be to mes dirbame mišiniai ir privalumus nanotechnologijomis medžiagų.

Projektai II - Nuo eskizo iki gaminio

 • Kai konsoliduoti skirtingų žinių kurso laikas, kad jie būtų įgyvendintos.
 • Projekte II assignatura ypatingą dėmesį į transformavimo eskizai procesą į gatavų gaminių prototipų ir / ar gamyba bus teikiama.
 • Dėl šio konkretaus darbo 3D modeliavimo ir techninių produkto apibrėžimą, atkreipiant ypatingą dėmesį į pasiūlymus dėl medžiagų ir gamybos procesų.
 • Šio proceso žinių modeliavimo ir 3D atvaizdavimas, taip pat techninius dokumentus ir produktų pristatymai bus konsoliduojamos.

Medžiagų ir procesų transformacijos II

 • studentas bus pristatyta į transformacijos procesų medžiagų, tokių kaip mediena, keramikos, stiklo, tekstilės ir kt.
 • Daryti atskirti pagrindines savybes kiekvienos medžiagos ir stebėti jų dažniausiai naudoja.
 • Tyrimas taip pat apdoroja bendrą transformacijos ir tinka kiekvienai medžiagos, pabrėžiant techninius, gamybos apimtis arba fiksuotas išlaidas, susijusias su kiekvienos medžiagos naudojimo.

Įvadas į mechaninių sistemų

 • Kad tinkamai dizaino ir produktų plėtros bus naudinga padaryti trumpas įvadas į įvairių mechaninių sistemų.
 • Šiuo tikslu sistemų ir mechanizmų, kurie dažniausiai naudojamų dalių plėtrą, kaip clipajes, sąnarių, mygtukai, gyvai, vyriai bus pristatyta ...
 • Požiūris į šių mechanizmų nėra skirtas būti itin technika, bet siekiama suteikti studentui žinių, reikalingų padaryti paprastą ir faktinį požiūrį tirpalo ir taip palengvinti tolesnį inžinerijos plėtrą, kuri gali būti reikalinga.

Magistro baigiamasis darbas

Baigiamasis magistro projektas yra tema, kuri leidžia studentams plėtoti savo kūrybiškumą ir taikyti visas žinias įgytas per visą kursą praktiškai projektą.

Studentas turi planuoti ir organizuoti projektą nuo pradinio dalis mokslinių tyrimų iki galutinio pateikimo. projektų valdymo, kūrybiškumo ir kokybės techninio įgyvendinimo jį per priemones pristatė per kapitonams bus vertinami.

Rekomenduojama aprašymą

Ši magistro skirtas žmonėms, kurie atitinka šiuos profilis:

 • Absolventai dizainas
 • Produkto vadybininkai
 • architektai
 • Pramoniniai konstruktoriai
 • Fine Arts absolventai
 • verslininkai

Tais atvejais, kai studentas įrodo ankstesnę aukštąjį išsilavinimą su akreditavimo ir universitetinį laipsnį procesą, Akademinis komitetas įvertins kandidato CV ir portfolio ir baigė mokymo programą, kurios turi išlaikyti pakankamą atitikimą egzistuojančių tyrimų laipsnį tas pats plotas.

Laipsnis

Žmonės, kurie pereina į programos vertinimo gaus dvigubą diplomą: kursai ESdesign - Aukštesniosios mokyklos Design Barcelona kursą Tarptautinio universiteto Valencia, kuris įskaityta juos kaip profesionalai specialybės mokėsi.

Karjeros perspektyvos

Studentai pradėdami vartoti šį kapitonas gali plėtoti savo karjerą šiose srityse:

 • Tyrimai Pramoninis dizainas
 • medžiagos tyrimų
 • techniniai departamentai
 • Laisvai samdomas specialistai
 • Pakuotė
 • verslininkai
 • 3D modeliuotojas
 • Menas-vaizdo
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2017

Apie mokyklą

Conoce la Escuela Superior de Diseño de Barcelona Formamos a profesionales para convertirles en motor del cambio que les permita la trasformación del entorno y la generación de nuevos espacios, desarr ... Skaityti daugiau

Conoce la Escuela Superior de Diseño de Barcelona Formamos a profesionales para convertirles en motor del cambio que les permita la trasformación del entorno y la generación de nuevos espacios, desarrollando la creatividad y la innovación. Skaityti mažiau