Oficialus aprašymas

Internetinė magistras Švietimo Specialiojo ugdymo rengia jums tapti labai kompetentinga mokymo professional- giliai nusimano disciplinų, susijusių su vaikų su negalia poreikius, aukštos kvalifikacijos nurodymu ribas ir įgudę jautriai bendradarbiauja su šeimomis ir kitų švietimo specialistų mokymosi sistemas.

Mūsų programa leidžia jums taikyti savo įgūdžius naujomis kryptimis su pažangiosios dėmesį skiriant specialiojo ugdymo, leidžianti didesnes karjeros galimybes. Mūsų programa, tačiau nėra skirta sukelti sertifikavimą; Tai pažangi laipsnis skirta tiems, kurie norėtų plėtoti žinias specialiojo ugdymo.

Kurso tikslai ir norimi rezultatai būtų pasiekti per mokymosi patirties, kurios skatina kolegialų diskursą, bendradarbiavimo problemų sprendimo ir analitine praktika, įskaitant veiklos rezultatų priklausančio programų, kurios reikalauja dalyvius taikyti konkretų turinį ir kompetencijas profesinės praktikos.

STIPRUMO Šis internetinis PROGRAMA

  • Patogumas: online režimu Dėstymo leidžia jums savarankiško tyrimo patogumą - mokytis iš savo namų ar biuro, komfortas be specifinių ar reikalingos klasės arba prisijunkite kartus.
  • Stiprus paruošimas platų negalia griežta akademinės programos liečia mokymosi negalią, emocinių ir elgesio problemų, ir protine negalia, paruošti jums efektyviai mokyti visoje mokymosi spektrą. Įvairi mokymo suteikia jums galimybę dirbti su įvairiomis mokinių, todėl jūs universalus darbo vietoje.
  • Projektais grindžiamą mokymąsi realaus pasaulio aplinkoje: Dauguma kursai apima projektais grindžiamą mokymąsi, kuriame jūs taikyti pamokas faktinių ekvivalentas nustatymus. Vadovaujantis mūsų patyrę dėstytojai, jums bus sukurti gilesnį supratimą reikalingų kompetencijų. Empirinis mokymasis suteikia jums galimybę mokytis teorijos ir taikyti jį į faktines studentams.
  • Mokslinių tyrimų srityje: capstone projektai būtini visų moksleivių, siekiant pereiti. Bendradarbiavimas su fakulteto patarėjas per du semestrus, jums bus užpildyti mokslinių tyrimų projektą, į realaus pasaulio klasėse.

Interneto programa specifika

Mūsų internetinėje magistras Švietimo Specialiojo ugdymo susideda iš 30 kredito valandos, įgytus per 2 metus seka minimumo. Kiekvienas iš kursų pasiūla yra sukurta siekiant padidinti individualų dalyvavimą per atitinkamą, interaktyvios ir bendradarbiavimo instrukcija. (Studentai, kurie neturi išsilavinimą arba kurie nesiėmė įvadinis specialiojo ugdymo kursas bus EDH 510. Teoriniai pagrindai vaikams ir suaugusiems, turintiems specialiųjų poreikių kartu su savo pirmojo kurso programa) Studijų programa yra darni sistema kursų bei įžemintų svarbių teorinių studijų; progresuojanti seka lauko pagrindu / patirtinio mokymosi galimybes, kad būtų galima tokių teorinių modelių mokyklos aplinkos taikymą; ir integruota mokslinių tyrimų reikalavimas, kuris tarnauja programos Capstone patirtimi.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Hartford Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date