MBA valdymo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

MBA valdymas: verslo patirtį UP

Plėtoti gebėjimą nustatyti, struktūrą ir planuoti tvarią verslo modelius vis sudėtingesni ir besikeičiančios aplinkos į verslo pasaulį Centrinėje Amerikoje, kurie gali būti sujungti į jų gamtos rinkose, ir todėl prieiga prie tarptautinių rinkų.

Stiprina ir gilina kompetenciją valdyti, eksploatuoti ir kontroliuoti verslo modelio strategiją per vietinės ir regioninės aplinkos išteklius. Stiprina gebėjimą veiksmingai bendrauti, projektus, rezultatus, planus, žinias ir priežastis patvirtinančius verslo idėją į specialistų ir ne specialistų.

Laikas valdymas: Rūšiavimas DM procesą

Programa yra vienetas TURINYS IR METODAS, kur studentai, energizuoja mokytojams, tobulinti savo gebėjimą identifikuoti ir spręsti, kas yra svarbu, kas verslo situacijos, mokymosi prioritetą valdymo pastangų ir eiti, kad svarbu suteikti tikslą pasinaudoti galimybe.

Studentas projektuoja gebėjimą pagyvinti, kad dėl bendrų tikslų ir kriterijų organizacija tuo atveju, kai strateginio suderinamumo vystymosi kontekste.

Išsami mokymo PLANAS

Skatina įgūdžių orientuotas atsižvelgiant į sprendimo ir veiksmų valdymo mąstymo vystymąsi.

Remdamiesi savo patirtimi su naujuoju įgytų žinių, studentai kiekvienoje klasėje dalyvauja analizės ir sprendimų priėmimo procesą verslo situaciją, nustatyti problemas ir galimybes per atspindinčios dialogo ir stebėjimo, kur bendromis pastangomis visa integruota studentai ir aktyvus dalyvavimas mokytojo. Be dinaminės apmąstymams ir praktinio taikymo žinias, studentas projektuoja palaipsniui keturios pagrindinės sritys minties ir veiksmo:

Prognozavimo: Dabartinis ir būsimas galimybių vertinimas (ekonominės tendencijos, technologijų ir tt) aplinkos, siekiant nustatyti grėsmes, riziką ir galimybes.

Sisteminis mąstymas: Galimybė peržiūrėti verslo modelius ir integruoti visus elementus, kad struktūra nuosekliai: MKT, technologijos, procesai, ir tt

Ekonominis ir finansinis mąstymas: Nustatyti ir valdyti finansinį poreikį ir esamą pelningumą ir ateitį atitinkantis verslo modelį.

Vadovavimas: Gebėjimas valdyti asmens įsipareigojimų mobilizavimą siekiant įgyvendinti verslo modelius ir plėtrą.

Su šiais plėtros, programa yra struktūrizuotas:

23 Dabar naršo kursai, kurie gilinasi į įvairių sričių žiniomis, su praktiniu ir išsamią nuomone, nuo valdymo proceso požiūriu.

Tarptautiniai Two Weeks: klasėje ir intensyvius kursus, kuriuose plėtojama mokymosi daryti ir būti verslo kūrimo procesą ir šios strategijos įgyvendinimo galimybes.

Verslo planas, kur studentai turi galimybę koncepciją ir struktūrą naują verslo modelį iš verslininko perspektyvos.

Pridėjo reikšmės:

Konferencijos per ISEAD tv su tarptautinio verslo lyderių, kur dalijamasi patirtimi garsiakalbius, ir stiprina išsamius studentas plėtros vizija ir veiklos rezultatų vertinimo kriterijų jos lyderės vaidmenį.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2014

Apie mokyklą

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madri ... Skaityti daugiau

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madrid, to develop teaching, research and education in the field of training directors and executives of the Company and the Public Administration. Skaityti mažiau
Madridas , Bogota , Majamis + 2 Daugiau Mažiau