MBA tarptautinėje prekyboje

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

MBA TARPTAUTINĖS PREKYBOS: PATIRTIS taip, tarptautinės prekybos verslininkas

Integra praktika ir pagrindinė teorija tarptautinio verslo per realių ir konkrečių problemų tyrimą ir konceptualizavimo juos kaip naujų teorijų.

Kurti praktiką tvarkant logistikos verslo procesus ir strateginius įgūdžius, kad įmonė veikia pasauliniu mastu ir tarpasmeninių įgūdžių daryti transformacijos ir giliai humanistinę lyderystę su aiškiais kontūrais priklausymo požiūriu valstybės pareigūno.

Dota įgūdžiai plėtoti tarptautinius verslo galimybes nuo eksporto pasiūlos nustatymo ir jos projekcija į išorines rinkas ir įgyti įgūdžių spręsti, kaip įvesties ir procesų tinkamiausiu derybas užsienio rinkose.

Sukuria, projektuoja ir diegia verslo įmonėms ar organizacijoms, kurios veikia tose srityse, tarptautinėse rinkose.

Laikas valdymas: Rūšiavimas DM procesą

Programa yra vienetas TURINYS IR METODAS, kur studentai, energizuoja mokytojams, tobulinti savo gebėjimą identifikuoti ir spręsti, kas yra svarbu, kas verslo situacijos, mokymosi prioritetą valdymo pastangų ir eiti, kad svarbu suteikti tikslą pasinaudoti galimybe.

Studentas projektuoja gebėjimą pagyvinti, kad dėl bendrų tikslų ir kriterijų organizacija tuo atveju, kai strateginio suderinamumo vystymosi kontekste.

Grindžiamą mokymąsi PROCESAS priimantis

Iš verslo administravimo magistras su tarptautinės prekybos specializacija, kiekvienoje klasėje patirtis prasideda nuo klausimo, "Kas yra problema?" Atsakymas yra pastatyta kartu dialogą tarp mokytojo ir bendraklasių. Mokytojas yra dinamiškas procesas, sprendimų priėmėjui.

Studentas patirtis tampa labiausiai vertingas mokymosi procesą. Studentas yra realus aktorius ir auga mankštinti savo gebėjimą stebėti ir susisteminti sprendimą, ji yra į studentą orientuotas ir mokymasis praturtina studentas.

Pasaulinis tyrimas komanda

Kiekviena klasė yra unikali, nes ji vystosi iš vienos savo bendraamžių patirtį ir energiją, kurią mokytojas. Klasė studentas individualiai rengiasi dalyvauti kolektyvinės patirties atradimų ir mokymosi, kurioje kiekvienas gali eiti modeliuojant sprendimų priėmėjas proceso galimybes. Vadybinio patirtį dalyvių lygis yra pagrindinis programos, nes jie yra į atvejų analizės dalyviai, diskutuoti, dalintis ir aptarti abiem metų ir tarptautiniuose forumuose savaites.

Studentai iš įvairių pasaulio dalių, kad į įvairovę klasėje praturtinti sąveikos ir mokymosi procesą.

METODIKA. APRAŠYMAS MOKYMO VIENETAI

Virtualus švietimas metodika ISEAD persikėlė atveju metodas internete mokymo sistemą. Pedagoginis modelis remiasi kompetencija pagrįstą mokymą ir veda į savarankišką ir nepriklausomą gyvenimą kiekvieno studento į interaktyvios diskusijas ir svarstymus apie studentų programos įvairovės aplinkoje.

Užsiėmimai vyksta per internetą su nuolat bendraujant su mokytojais ir mokinių praktinio analizės atvejų. Be to, specialiai paskirtas kuratorius, studentas gauna individualizuotas paramą kiekvienos grupės, visų akademinio gyvenimo klausimais visoje programoje.

Dalyvis prieinama per savo asmeninį puslapį, kad visa dokumentacija (temos, skaitymas, bylų ir kitų medžiagų). Kiekviena klasė vystosi per savaitę, kuris palengvina sistemingą supratimą ir analizę klausimais sprendžiami pakankamai lankstumo ir laiko apmąstymams, diskusijoms ir analizės klasėje forumuose atvejais. Po susitikimo, mokytojas apima išvadomis diskusijų dėl konkrečiu atveju pagal studijų.

Ši metodika juda iš greitai ir lengvai metodas dalyvaujamosios mokymo iš geriausių verslo mokyklų tinklą, siekiant sukurti ryšius su dalyviais iš skirtingų šalių ir kultūrų realiu laiku galimybę.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2014

Apie mokyklą

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madri ... Skaityti daugiau

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madrid, to develop teaching, research and education in the field of training directors and executives of the Company and the Public Administration. Skaityti mažiau
Madridas , Bogota , Majamis + 2 Daugiau Mažiau