MBA finansų

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

MBA Finansai: PATIRTIS SIEKIANT PAREMTI teisingą sprendimą priėmimo VERSLO

Plėtoja kompetenciją valdyti su verslo veikimą iš bendrų finansinių ataskaitų, finansinės padėties, užkertančių kelią iš dabartinės veiklos padėtį ir investicinius valdymą.

Stiprina ir gilina kompetenciją valdyti, eksploatuoti ir kontroliuoti verslo modelio strategiją per vietinės ir regioninės aplinkos išteklius.

Stiprina gebėjimą veiksmingai bendrauti, projektus, rezultatus, planus, žinias ir priežastis patvirtinančius verslo idėją į specialistų ir ne specialistų.

Laikas valdymas: Rūšiavimas DM procesą

Programa yra vienetas TURINYS IR METODAS, kur studentai, energizuoja mokytojams, tobulinti savo gebėjimą identifikuoti ir spręsti, kas yra svarbu, kas verslo situacijos, mokymosi prioritetą valdymo pastangų ir eiti, kad svarbu suteikti tikslą pasinaudoti galimybe.

Studentas projektuoja gebėjimą pagyvinti, kad dėl bendrų tikslų ir kriterijų organizacija tuo atveju, kai strateginio suderinamumo vystymosi kontekste.

Grindžiamą mokymąsi PROCESAS priimantis

Iš patirties Master of Business Administration kryptys Finansų kiekvienos klasės prasideda nuo klausimo, "Kas yra problema?" atsakymas yra pastatyta kartu dialogą tarp mokytojo ir bendraklasių. Mokytojas yra dinamiškas procesas, sprendimų priėmėjui.

Studentas patirtis tampa labiausiai vertingas mokymosi procesą. Studentas yra realus aktorius ir auga mankštinti savo gebėjimą stebėti ir susisteminti sprendimą, ji yra į studentą orientuotas ir mokymasis praturtina studentas.

Pasaulinis tyrimas komanda

Kiekviena klasė yra unikali, nes ji vystosi iš vienos savo bendraamžių patirtį ir energiją, kurią mokytojas. Klasė studentas individualiai rengiasi dalyvauti kolektyvinės patirties atradimų ir mokymosi, kurioje kiekvienas gali eiti modeliuojant sprendimų priėmėjas proceso galimybes. Vadybinio patirtį dalyvių lygis yra pagrindinis programos, nes jie yra į atvejų analizės dalyviai, diskutuoti, dalintis ir aptarti abiem metų ir tarptautiniuose forumuose savaites.

Studentai iš įvairių pasaulio dalių, kad į įvairovę klasėje praturtinti sąveikos ir mokymosi procesą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2014

Apie mokyklą

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madri ... Skaityti daugiau

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madrid, to develop teaching, research and education in the field of training directors and executives of the Company and the Public Administration. Skaityti mažiau
Madridas , Bogota , Majamis + 2 Daugiau Mažiau