Matematikos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiaurės Alabamos universiteto magistro magistro magistro magistro laipsnio magistro programa yra visiškai internetinis, novatoriškas požiūris į aukštojo mokslo matematiką. Visi studentai yra pagrindiniai penkių 3 kreditų kursai (įskaitant kursus algebra ir analizė). Be to, studentai gali pasirinkti iš koncentracijos / pasirenkamųjų kursų gryna matematika, matematikos mokymas ar įvairių STEM koncentracijų.

Matematikos fakultetas UNA turi patirties srityje Algebra, grupės teorija, diagramos teorija, funkcinės analizės, topologijos, taikomosios matematikos ir matematikos švietimo.

MA ed. - Jei jus domina eiti magistrų išsilavinimą su matematikos koncentracija, mūsų kursai bus puikiai tinka.

  • Mūsų Matematika mokytojams užsiėmimai yra pilnai internete per 8 savaites.
  • Mūsų nepriklausomi studijų kursai suteikia lankstumo jūsų laipsnio keliu ir leidžia jums sutelkti dėmesį į jus dominančias temas.
  • Mūsų programa leidžia jums greitai baigti 18 kreditų valandų absolventų matematikos, taigi jūs galite mokyti matematikos bendruomenės koledže, junior college ir dvejopo kredito vidurinės mokyklos klases.

Matematikos magistro laipsnis. Ši programa skirta patenkinti asmenų, siekiančių profesinio tobulėjimo mokant matematiką ar kitose profesijose, kurioms reikia aukštesniųjų disciplinų disciplinų, mokymosi poreikių, taip pat tuos studentus, kurie pasirengę išsilavinimo doktorantūros studijoms. lygis. Programa taip pat suteikia galimybę tarpdisciplininėms koncentracijoms.


Puiki galimybė matematikos specialistams, dirbantiems pramonėje ar švietime, kurie nori turėti tvirtesnes matematikos ir susijusių sąvokų sritis!


Galimos trys maršruto parinktys

Gryna ir taikomosios matematika

Dirbk su matematikais mūsų fakultete, kad pridėtumėte patirties pažangiomis taikomosiomis ir (arba) gryna matematikos temomis, įskaitant analizę, algebra, operacijų tyrimus ir kitas sritis.

Matematika mokytojui

Gaukite pažangių įgaliojimų matematikos pedagogikos. Atlikite 18 valandų matematikos sertifikavimą ir kvalifikuotai mokykite aukštojo mokslo regione.

Pasirinkite "STEM" specializaciją!

Dirbk su fakultetu kituose STEM skyriuose, norėdami pridėti specializaciją į savo MS, Matematika susijusiose srityse, pavyzdžiui, Computer Science, Physics, Chemistry ar kt.


Priėmimas

Be bendrųjų reikalavimų įstoti į magistrantūros studijas (žr. Bendrieji reglamentai ir procedūros), priėmimas į Matematikos magistro studijų programą taip pat reikalauja:

Besąlygiškas priėmimas

  1. Pasirengimas. Pareiškėjai privalo turėti bakalauro laipsnį iš akredituotos institucijos ir bent 24 semestro valandas matematikos virš 200 lygio. Absolventų priėmimo komisija peržiūrės kiekvieną prašymą; todėl visi prašymai ir patvirtinamieji dokumentai turi būti pateikti Universiteto aukštojo mokslo ir studijų tarnybai pagal tos tarnybos nustatytus pateikimo terminus.
  2. Studentų pasiekimai: ne mažiau kaip 2,75 GPA 4,0 skalėje visose ankstesnėse bakalauro ir magistro kursų.
  3. Testo rezultatai: patenkintų rezultatų pateikimas GRADUATE RECORD EXAM (Bendras testas).
  4. Trys rekomendaciniai laiškai siunčiami Matematikos magistro koordinatoriaus Šiaurės Alabamos universiteto Matematikos katedroje.

Sąlyginis įėjimas

Pareiškėjai, kurie atitinka visus reikalavimus dėl besąlygiško įvažiavimo, išskyrus minimalų išsilavinimą (lygį), bet turintys bendrą 2,0 ar geresnio laipsnio (4.0 skalės) vidurkį, gali būti įleidžiami į sąlyginį statusą, jei pasiekiami ne daugiau kaip trys lygiai semestro valandos C ir ne žemesnės kaip C klasės pirmosios trys aukštojo mokslo kursai (devynios semestro valandos), už kuriuos mokosi.

Perkėlimo įėjimas

Be bendrųjų perkėlimo į aukštųjų studijų (žr. Bendrųjų taisyklių ir procedūrų) reikalavimus, iki 12 semestrų valandos 48 studentų kreditai perduodami bus patvirtinti absolventų koordinatoriaus ir katedros matematikos katedros. Išimtį turi patvirtinti Magistro koordinatorius, Matematikos katedros katedra ir kolegijos dekanas.


Patarimas

Prieš baigdami 12 semestrų studijų valandų programą, studentams suteikiamas magistro patarėjas, kurį atlieka aukštojo mokslo koordinatorius.

Pagrindiniai studijų kursai


Mokymasis

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... Skaityti daugiau

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! Skaityti mažiau