Kai vykdysite specialųjį Šventojo Juozapo universiteto specialųjį mokymąsi savo internetinį magistro laipsnį, esate stiprinęs savo prekyvietę šiuolaikinėje mokymo srityje. Studentai su negalia ir mokymosi sutrikimai yra įprasti įtraukti į pagrindines klases. Mokytojai tampa būtini, kad jie turėtų papildomų įgūdžių, kad atitiktų šių studentų edukacinius, socialinius, emocinius ir profesinius poreikius. SJU įgalina mokytojus vykdyti moksliniais tyrimais pagrįstą mokymo programą, pagrįstą atsako į mokymą ir intervenciją pagrindu.

SJU "Specializuoto ugdymo" švietimo tinklas "MS" turi keletą pritaikomų galimybių, leidžiančių jums keisti poveikį studentams, turintiems specialių poreikių, tuo pačiu gerinant jūsų karjeros galimybes. Pasirinkite, ar norite gauti savo magistro laipsnį, ar papildyti vieną ar daugiau šių karjeros praturtintų kūrinių: taikomojo elgesio analizės koncentraciją, autizmo spektro sutrikimo patvirtinimą, specialiojo ugdymo sertifikatą ir "Wilson Reading System®" sertifikatą.

Studijų programos derinys, apimantis pažangų mokymą ir profesinį sertifikavimą, daro specialiojo ugdymo magistro laipsnį iš Šv. Juozapo universiteto karjeros kūrimo pranašumo ir rūpestingo dėmesio besimokančiųjų, turinčių ekspertų įgūdžių, ugdymui. Klases moko fakulteto nariai, turintys didelius akademinius įgaliojimus ir turintys specialių poreikių turinčių mokinių mokymosi potencialą.

* Pastaba: studentams, pasirenkantiems "Wilson Reading System" takelį, reikės mokėti 300 USD už Wilson mokymą už kursą, be kredito valandos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 23 daugiau kursų Saint Joseph's University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019