Švietimo magistras - specialiojo ugdymo autizmo spektro sutrikimų patvirtinimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Autizmas yra vis didesnis susirūpinimas šeimoms ir pedagogams, kaip diagnozės augimo tempai. Remiantis centrais ir ligų kontrole, 1 iš 68 vaikų buvo nustatytas sutrikimas, kuris įvyksta visose rasinėse, etninėse ir socialinėse-ekonominėse srityse.

Siekiant patenkinti šią didėjančią poreikį, Šv. Juozapo universitetas siūlo pažymėjimus dėl skirtingų išsilavinimo lygių ir profesinių rezultatų. Kiekvieno individo gebėjimai ir iššūkiai, susiję su autizmo spektro sutrikimu, yra unikalūs, todėl šie sertifikatai suteikia visapusišką išsilavinimą tokiose temose kaip elgesio analizė ir socialinių įgūdžių ugdymas, kad pasirengtumėte padėti ir suteikti joms šios populiacijos narius.

Su autizmo spektro sutrikimo patvirtinimo (antrosios pakopos studijų) programa bus sudaryta iš keturių kursų, kurie išsamiai įtvirtins principus, etiką ir geriausios praktikos metodus ASD mokymui visų amžiaus grupių žmonėms. Tai skatina mokymosi įgūdžius, kurie užpildo didėjančią paklausą specialiojo ugdymo srityje kvalifikuotų specialistų, kurie gali teikti specializuotas paslaugas moksleiviams, turintiems ASD. Pensilvanijos švietimo departamentas oficialiai patvirtino šią programą, nurodydamas, kad ji atitinka valstybinius šios srities švietimo mokymo standartus.

Šiandien yra daugiau supratimą apie specifinius autizmo poreikius, dėl ko reikalingi specialistai, turintys patirties mokslinių tyrimų srityje ir geriausios praktikos, susijusios su jų mokymu ir rūpinimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Skaityti daugiau

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Skaityti mažiau