Mokslo magistras švietime - specialiojo ugdymo - taikomosios elgsenos analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinės taikomosios elgsenos analizės (ABA) koncentracija mokslo magistrantūroje - specialioji švietimas padeda specialistams giliau suprasti įvairius elgesio sveikatos poreikius. Per BACB patvirtintą mokymo programą studentai įgyja įgūdžių tobulinti, įgyvendinti ir vertinti kokybės metodus, kurie lemia teigiamus elgesio pokyčius žmonėms, turintiems specialiųjų poreikių. Šios naujoviškos ir 100% internetinės programos studentai išnagrinės mokymosi ir elgesio principus ir supras, kaip tikslingai taikyti šiuos principus tokiose aplinkose kaip mokyklos, ligoninės, psichikos sveikatos nustatymai, taip pat verslas.

Elgesio analizės taikymas

Elgesio analizė yra svarbi strategija, naudojama įvairiems elgesio iššūkiams, susijusiems su priklausomybe, nerimu, psichine sveikata, mityba, ikimokykliniu elgesiu, vystymosi negalia, nepilnamečių nusikalstamumu ir mokymosi sutrikimais, gydyti. Vis daugiau studentų, turinčių autizmo spektrą, taip pat emocinių / elgesio sutrikimų turintys studentai reikalauja tobulinti įgūdžius ABA ir sertifikuotiems specialistams. Pridėkite savo dabartines profesines žinias su koncentracija taikomojoje elgsenos analizėje ir mokykitės naudoti duomenimis pagrįstas metodikas, kad būtų galima efektyviau analizuoti ir vadovauti teigiamiems žmogaus elgesio pokyčiams.

Išplėskite savo karjerą taikant taikomą elgesio analizę

Asmeniškai ir profesionaliai augite, ištyrę unikalias galimybes mokyti ir tarnauti asmenų, susiduriančių su pažintiniais, emociniais ar elgesio iššūkiais, poreikiams. Paklausa yra didelė žmonėms, turintiems elgesio analitiko magistro laipsnį, skirtą įsidarbinti reguliariai ir specialiose švietimo įstaigose, sveikatos priežiūros, baudžiamosios teisenos, narkomanijos gydymo, fitneso centrų, mokslinių tyrimų įstaigų ir organizacinių parametrų srityse.

Profesionalai, kurie gali pasinaudoti šia įrodymais pagrįsta programa, yra šie:

 • mokytojai
 • elgesio specialistai
 • mobilieji terapeutai
 • švietimo konsultantai
 • kalbos kalbos patologai
 • mokyklos patarėjai
 • specialiojo ugdymo mokytojai
 • paraprofesinis pagalbinis personalas
 • socialiniai darbuotojai
 • psichologai
 • medicinos specialistai
 • žmogiškųjų išteklių specialistai
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Skaityti daugiau

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Skaityti mažiau