Viešojo administravimo magistras - priešgaisrinės ir avarinės tarnybos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Norėdami pereiti į viršutines priešgaisrinės apsaugos srities gretas, turite ne tik žinoti, kaip numatyti ir planuoti šiandienos sudėtingus avarinius scenarijus, bet taip pat turite rodyti efektyvaus lyderio administracinius ir žmonių įgūdžius. Anna Maria College viešojo administravimo magistras su ugnies ir ekstremalių situacijų tarnybų specializacija yra skirta patyrusiems gaisrininkams, pareigūnams ir kitiems ugniagesių profesionalams, norintiems pereiti prie valdymo ir aukšto lygio pareigybių.

  • Patyrę specialistai gali būti tinkami vidutinės karjeros MPA, leidžiant jiems baigti studijas 30 valandų.
  • Kursai apima tokias temas kaip ekstremalių situacijų valdymo pagrindai, vykdomosios vadovybės ir valdymo politika valstybės finansų srityje.
  • Klasės mokomos patogiu internetiniu formatu, leidžiančiu studentams suderinti mokyklą su darbu ir gyvenimu.

Anna Maria College turi ilgą ir gerbiamą ugdymo tarnybų specialistų ugdymo istoriją. Mūsų absolventai dirbo ugnies vadovais, priešgaisriniais tyrėjais ir kituose šios srities vadovo postuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC' ... Skaityti daugiau

Anna Maria College is a private, not-for-profit, Catholic liberal arts institution accredited by the New England Association of Schools and Colleges. Founded by the Sisters of Saint Anne in 1946, AMC's programs integrate liberal education and professional preparation that reflect the respect for liberal arts and sciences education grounded in the traditions of the Sisters of Saint Anne—educational innovation, service to others, and access to quality education for all. Skaityti mažiau