Union University būkite pertvarkytas.

Sąjungos MBA plėtoja verslo lyderius, kad jie įgyvendintų savo tikslą Kristuje ir visuomenėje. Mes siūlome lankstų studijų kursą su keliais įėjimo taškais. Kursai siūlomi vieną naktį per savaitę 8 savaičių formatu Memfyje, Džeksone ar internetu. Koncentracijos ir pažymėjimai apima apskaitą, žmogiškuosius išteklius, lyderystę ir rinkodarą. Kartu tai suteikia dirbantiems specialistams ir dieninių studijų studentams galimybę per 12, 18 arba 24 mėnesius baigti aukščiausios kokybės AACSB akredituotą MBA.

Akademinė kompetencija

Mažiau nei penki procentai verslo mokyklų visame pasaulyje uždirba akreditaciją iš asociacijos į „Advance Collegiate Schools of Business“. „Union“ yra viena iš trijų privačių mokyklų Tenesyje - ir vienintelė Vakarų Tenesio mieste - pasiekusi šį lygį.

Patirtinis mokymasis

Pasinaudokite svarbiais, praktiniais mokymosi projektais, tiesiogiai naudingais bendruomenei. Įgykite pritaikytos organizacijos patirties kurdami strategijas ir rekomendacijas. Taip pat studijuokite užsienyje pas mus, norėdami sustiprinti tarptautinį dėmesį. Į neseniai vykusias keliones į Italiją, Kroatiją, Angliją, Ispaniją, Braziliją ir Prancūziją buvo įtrauktas „Lloyds of London“, Anglijos bankas, Novancia universitetas, „L'Oreal“ gamykla ir kita.

Tikėjimo integracija

Sąjungos MBA integruoja atitinkamus aukščiausio lygio mokslininkus ir krikščioniškąjį tikėjimą tokiu būdu, kuris teigiamai veikia verslo etiką ir organizacinių sprendimų priėmimą.

Studentų ir fakultetų santykiai

Sąjungos MBA stiprybė yra kvalifikuoti fakultetai, tarnaujantys mūsų studentų kūnui. Sąjungos verslo fakultetas derina praktinę darbo patirtį verslo praktikoje su stipriu akademiniu išsilavinimu. Šis dvigubas dėmesys verslo praktikai ir švietimui suteikia turtingos ir tinkamos patirties klasėje mūsų MBA studentams. Fakultetas vykdo novatoriškas mokymo koncepcijas, vykdydamas ir skelbdamas praktinius tyrimus. Studentai sujungs ir užmegzti ryšius su dėstytojais, suteikdami jiems naudingos akademinės patirties.

Kas yra Sąjungos MBA?

Sąjungos verslo administravimo magistro laipsnis suteikia aukštojo mokslo kompetenciją valdant ir vadovaujant organizacijoms. Laipsnis sujungia svarbiausius aukščiausio lygio mokslininkus su krikščioniškuoju tikėjimu tokiu būdu, kuris veiksmingai veikia verslo etiką ir organizacinių sprendimų priėmimą.

Kaip kreiptis?

  • Užpildykite paraišką (25 USD paraiškos mokestis)
  • Oficialus GMAT / GRE balas (atsisakymas galimas su 5 metų reikšminga verslo patirtimi)
  • Oficialūs ankstesnių institucijų nuorašai
  • Aprašymas

Kaip nustatoma programa?

Kursai siūlomi vieną naktį per savaitę 8 savaičių formatu Memfyje, Džeksone ar internetu. Jūs galite baigti Sąjungos aukščiausios kokybės AACSB akredituotą MBA per 12, 18 arba 24 mėnesius.

Ar siūlote koncentracijas?

Mes siūlome keturias koncentracijas:

  • Apskaita
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Vadovavimas
  • Rinkodara

Kokia kaina?

Kaina yra 615 USD už kredito valandą (2019–2020 m. Mokestis) ir 22 USD už valandą studento aptarnavimo mokestis.

„McAfee“ verslo mokykla bendradarbiauja su darbdaviais, kurie siūlo kompensaciją už mokslą, kad padėtų savo darbuotojams įgyti jų MBA.

Finansinė pagalba teikiama pagal prašymą ir per FAFSA procesą. Union University taip pat patvirtina Veteranų reikalų departamentas, kad būtų siūlomos švietimo išmokos kvalifikuotiems veteranams, rezervistams ir išlaikytiniams.

Karjeros rezultatai

Mūsų absolventai padeda kurti, daryti įtaką ir vadovauti bendruomenėms, kuriose jie gyvena ir dirba. Sąjungos MBA atveria galimybes įsidarbinti įvairiose pramonės srityse, sukuriančioms didelę IG. Absolventai sako, kad jų absolventų verslo mokymo patirtis buvo asmeniškai ir profesionaliai naudinga.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Union University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
12 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
615 USD
per kredito valandą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date