Verslo administravimo magistras (Online MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Union University būk pertvarkytas

Sąjungos MBA plėtoja verslo lyderius, kad jie įgyvendintų savo tikslą Kristuje ir visuomenėje. Mes siūlome lankstų studijų kursą su keliais įėjimo taškais. Kursai internete siūlomi aštuonių savaičių formatu. Koncentracijos ir pažymėjimai apima apskaitą, žmogiškuosius išteklius, lyderystę ir rinkodarą. Kartu tai suteikia dirbantiems specialistams ir dieninių studijų studentams galimybę per 12, 18 arba 24 mėnesius baigti aukščiausios kokybės AACSB akredituotą MBA.

Akademinė kompetencija

Mažiau nei 5 procentai verslo mokyklų visame pasaulyje uždirba akreditaciją iš asociacijos į „Advance Collegiate Schools of Business“.

Patirtinis mokymasis

Pasinaudokite svarbiais, praktiniais mokymosi projektais, tiesiogiai naudingais bendruomenei. Įgykite pritaikytos organizacijos patirties kurdami strategijas ir rekomendacijas.

Tikėjimo integracija

Sąjungos MBA sujungia svarbiausius aukščiausio lygio mokslininkus ir krikščioniškąjį tikėjimą tokiu būdu, kuris daro teigiamą įtaką verslo etikai ir organizacinių sprendimų priėmimui.

Studentų ir fakultetų santykiai

Sąjungos MBA stiprybė yra kvalifikuoti fakulteto nariai, kurie tarnauja mūsų studentų kūnui. Sąjungos verslo profesoriai derina praktinę darbo patirtį verslo praktikoje su stipriu akademiniu išsilavinimu.

Karjeros rezultatai

Mūsų absolventai padeda kurti, daryti įtaką ir vadovauti bendruomenėms, kuriose jie gyvena ir dirba. Sąjungos MBA atveria galimybes įsidarbinti įvairiose pramonės šakose, sukuriant didelę IG. Absolventai sako, kad jų absolventų verslo mokymo patirtis buvo asmeniškai ir profesionaliai naudinga.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Skaityti mažiau