Oficialus aprašymas

Meistras Cyber ​​Security

Apie programą

Pagrindinių kursų rinkinys suteikia būtinus Cyber ​​Security, organizacinės struktūros ir elgesio, mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžius. Valdymo ir "Cyber ​​Security" dėmesio sritys leidžia studentams pasirinkti kursus, atitinkančius jų individualius tikslus, interesus ir karjeros poreikius.

Programos tikslai

Sukurtas remiantis mokymosi modeliu, pagrįstu "Bloom's Taxonomy", "Cyber ​​Security" programos edukologijos tikslų mokslo magistras nustato, ką mokiniai turėtų mokytis, suprasti ir mokėti atlikti EC-Council universitete.

  • Techninių strategijų, priemonių ir metodų taikymas kliento ar kliento duomenims ir informacijai saugoti.
  • Aukšto etinio elgesio standartų laikymasis.
  • Tyrimų naudojimas ir nustatytose vietose, ir novatoriškoms taikomosioms programoms, siekiant išplėsti žinias apie kibernetinį saugumą.
  • Kritinio mąstymo taikymas kūrybiškai ir sistemingai sprendžiant problemas ir sprendžiant nuolat besikeičiančios kibernetinio saugumo aplinkybes.
  • Įgūdžių, būtinų perimti vadovaujamą vaidmenį bendrovėse, agentūrose, skyriuose ir padaliniuose, meistriškumas.

Pasaulio klasių praktikai, pasaulinės klasės iššūkiai, pasaulinio lygio ugdymas

"Cyber ​​Security" mokslo magistras) rengia informacinių technologijų specialistus, kurie prisiima elektroninių saugumo ir patikinimo lyderio vaidmenį korporacijose, agentūrose ir organizacijose. Mokymo turinys, turtingas kompiuterio saugumo valdymo, IT saugumo grėsmių įvertinimo, reagavimo į incidentus, organizacinio valdymo ir elgesio bei vadovavimo, iššūkis studentams tampa žinių kūrėjais, procesų išradėjais ir kitų lyderių.

Programa yra sukurta fakulteto EC-tarybos universitete, kurie visi yra realaus gyvenimo kibernetinio saugumo praktiką tiek naujokams, kurie nori įgyti pažangių žinių ir patyrusių profesionalų, besidominčių specializacija ar karjeros pažanga. Norint baigti, reikia trisdešimt šešių kredito valandų.

Kodėl reikalauja saugumo mokslo magistro?

Pasaulio klasės išsilavinimas:

Gausite pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris padės jums pasiruošti lyderystės karjerai kibernetinio saugumo srityje. ECCU turi labai griežtą fakulteto samdymo politiką, turinti realią patirtį pasaulyje, ir šie lyderiai padės jums suformuoti jums galingą šios srities lyderį. Šiandien esanti MSS programa yra Daugiau nei 200 metų bendra patirtis Ir ryžtingas įvairių kibernetinio saugumo lyderių ir specialistų, kurių visi yra fakulteto dalis, darbas. Kadangi kiekvieną kursą dėsto aktyvūs šios srities specialistai, jie yra instrukcijos, jie suteikia didžiulę pridėtinę vertę kurso su savo realiu gyvenimo patirtimi šioje srityje. Tai suteikia aktyviems studentams žvilgsnį į gyvenimą ir pareigas, su kuriomis jie susidurs, kai jie paeiliui į tas profesines pareigas.

Tinklas su geriausiu:

Pasiekite tinklą geriausiu būdu. Daugelis studentų yra iš įvairių sričių, pradedant nuo naujų absolventų iki vyresniųjų saugumo vadovų "Fortune 500" kompanijose, kurios siekia gauti oficialią kvalifikaciją, kad įrodytų savo kokybę "Cyber ​​Security" erdvėje.

EB ir Tarybos prekės ženklo paveldas:

Jūs labai naudosite ECCU tėvams - EC-Tarybos grupei, pasaulyje pirmaujančia švietimo, sertifikavimo, paslaugų, renginių ir mokymo srityse. Gausite komerciškai aktualią ir naujausią studijų programą, kuri padės jums pradėti šią veiklą. EB Taryba patvirtino daugiau nei 140 000 "Infosec" specialistų iš 100 šalių iš pasaulinio lygio organizacijų, tokių kaip FTB, JAV departamentas. Gynybos (Pentagono) ir "Fortune 500" kompanijų, tokių kaip "Microsoft", "PWC", "IBM", "Symantec" ir kt.

Karjeros progresavimas:

MSS programa padeda jums įrodyti savo vadovybei, kad esate pasiruošęs kitam žingsniui savo karjeroje. Gauti akredituoto magistro laipsnį iš vieno iš geriausių prekės ženklų pramonėje Už kibernetinį saugumą.

Sertifikavimas:

ECCU kursai atitinka daugelį EB ir Tarybos sertifikatų, kuriuos reikalauja dauguma "Fortune 500" bendrovių. Pasiekę MSS, būsite pasiruošę išbandyti šiuos sertifikatus be papildomo mokymo.

Amerikos laipsnis, vietiniai mokesčiai:

Atlikti pasaulinės klasės Amerikos studijų programą pagal mokesčio struktūras, kurias galite įsigyti pagal jūsų geografinį regioną.

"Online & Flexible":

Programa yra visiškai internete. Tokiu būdu galite užbaigti šią programą patogiai savo namuose ar šalyje. ECCU MSS yra 100% interneto, leidžiančios studentams atlikti kursinį darbą pagal jų darbo ir asmeninius tvarkaraščius. Be to, ECCU turi du skirtingus privalumus, palyginti su tradicinėmis "Brick and Mortar" universitetais. Pirma, mūsų dėstytojai aktyviai praktikuoja savo profesiją toje srityje, jie gali paskatinti moksleivių klasę, taip pat yra mokytojai, kurie mokosi su naujais realiais gyvenimo pavyzdžiais mūsų "Cyber ​​Range". Antras pranašumas, o gal ir pats svarbiausias dalykas yra tas, kad jūs gausite rankas švietimui ir naudosite priemones ir technologijas, kurias naudosite šioje srityje. Tai padės jums įveikti žemę ir padės jums tapti funkcionalus bet kuriam darbdaviui nuo pirmosios darbo dienos!

2 iš 1:

Didieji lyderiai turi skirtingus įgūdžius. Tai dar labiau tiesa kibernetinio saugumo srityje. Su MSCS vienu metu sujungsite tiek savo techninius, tiek valdymo įgūdžius.

Prestige:

EB ir Tarybos universiteto branduolių kursų žemėlapiai yra Tėvynės saugumo departamento / Nacionalinio saugumo agentūros JAV nacionalinių saugumo standartų komitetas (CNSS).

Akredituotas:

EB ir Tarybos universitetą akredituoja Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC). Nuotolinių studijų akreditavimo komisiją išvardija JAV švietimo departamentas kaip visuotinai pripažintą akreditavimo agentūrą ir yra pripažintas aukštojo mokslo akreditavimo tarybos narys (CHEA).

Puiki parama:

ECCU Studentų tarnybos komanda visada pasiruošusi padėti jums su akademiniais poreikiais.

Kurso struktūra

Kursai pristatomi per 12 savaičių laikotarpį ir susideda iš priskiriamų skaitymų, teminių diskusijų, atvejų tyrimų, rašytinės analizės, mokslinių tyrimų projektų ir egzaminų.

Studentai turi būti pasirengę praleisti 10-12 valandų per savaitę, kad baigtų darbą. ECCU skatina nuolatinį ir dažną studentų fakulteto sąveiką per internetą. Mokymo programos ir klasifikavimo rubrikose aiškiai išdėstyti kursų reikalavimai, lūkesčiai ir terminai, o studentai laikosi kursų pagal savo "MyECCU Online Learning Management System".

Priėmimo sąlygos

Priėmimo kandidatai turi turėti bakalauro laipsnį iš akredituotos institucijos ir TOEFL balą 550 ar geresni, arba anglų kalbos kompetenciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus, apsilankykite mūsų priėmimo puslapyje.

Studijų

MSS programa siūloma 100% internete, leidžiant studentams užbaigti kursinį darbą laiko juostoje, atitinkančio kiekvieno asmens individualų tvarkaraštį. Tai taip pat reikalauja, kad studentas turėtų tinkamas technologijas ir ryšius, kad nuolat palaikytų dalyvavimą klasėje.

Apdovanojimas

"Cyber ​​Security" mokslo magistro laipsnį apdovanos EB ir Tarybos universitetas, sėkmingai baigus visus laipsnio reikalavimus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų EC Council University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date