• 3 pagrindiniai kursai
  • 3 pasirenkamuosius kursus
  • 2 Poveikio kursai plius Poveikio Treneris
  • 2 Savęs meistriškumo kursuose plius Savęs įvaldymas "Mentor
  • Poveikis projekto su keliu iš savižudybę į apraiška

Reikalavimai: bakalauro laipsnis arba MBA Ilgis: 10 kursai Kaina: US $ 6000

Ši programa yra sukurta siekiant suteikti Jums su Socialinių inovacijų srityje supratimą ir pasiūlyti bazinį išsilavinimą, kaip kurti ir plėtoti naujas socialines įmones. Jis jungia novatorišką mąstymą srityje pasimokyti iš realaus pasaulio atvejų tyrimus ir siūlo pamatinių įgūdžių, kaip paversti idėją į perspektyvią socialinės įmonės. Ši programa taip pat kviečia jus suprasti savo trigerius veiksmų abiem pasauliniais ir vietos aplinkybes ir suteikia vertingų psichikos modelius ir priemones projektavimo būdų, kaip verstis dominančiomis temomis.

Magistrantūros gali būti papildoma specialybė ant esamo MBA kvalifikaciją, arba gali būti imtasi kaip programą į savo teisę, kaip kitą žingsnį po bakalauro laipsnį. gali būti reikalaujama tam tikrų kompetencijų, turi būti įrodyta anksto, prieinama per visur platforma.

Baigę šią programą, Jūs galėsite geriau apibrėžti ir įvertinti idėjos gyvybingumą ir padaryti pasirinkimus iš požiūrių į socialinių inovacijų įvairovė. Ši programa yra svarbi studentams, kurie nori būti verslumo nei savo paleidimo, kaip per organizacijos intrapreneur, arba kaip socialinės sukelti iniciatyva, kuri gali pasinaudoti daugiau verslo mąstymo ir daro lyderis.

Kaip ir su visais visose vietose mokymosi patirtį, jūsų akademinis tyrimas bus derinama su savaiminio meistriškumo programą su kursų ir jūsų pačių savęs mastery "Mentor padėti jums į vidinių savybių reikia, kad būtų labai veiksminga vis audringa ir sudėtingos veiklos plėtros realybė.

Visur unikalus poveikis projektas

Ši mokslo magistras yra baigtas per savo sėkmingą dalyvavimą A visur projektu IMPACT. Tai reiškia, kad Jūs kuriate, parengti ir įgyvendinti pokyčių iniciatyvą į savo organizacinių ar bendruomenės kontekste - kartu su savo bendraamžiais ir suinteresuotosiomis šalimis. Šiame procese jums bus remiamas jūsų pačių poveikio Autobusų ir poveikio išteklių ir kursus, kurie leis jums pikis investicijoms iš visur anketa socialinis poveikis fondą - ir imtis savo naują įmonę į pasaulį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Ubiquity University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 - 12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą