Maisto sauga (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Su maistu plintančios ligos visame pasaulyje kelia vis didesnį visuomenės sveikatos problemų. Maisto produktas gali būti užterštas mikroorganizmais ar cheminėmis medžiagomis bet kuriame proceso etape nuo maisto produktų gamybos iki vartojimo ("ūkis iki šakės") ir dėl aplinkos užteršimo, įskaitant vandens, dirvožemio ar oro taršą. Visame pasaulyje su maisto skleidžiamosiomis ligomis susijusi našta yra labai didelė ir kasmet patiria apie 600 milijonų žmonių, kurių mirčių skaičius yra 420 000. Todėl Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pabrėžė, kad svarbu gaminti saugų maistą, kuris sutaupytų žmonių gyvybes, sutaupytų išteklius ir darė teigiamą poveikį kiekvienos šalies ekonomikai.

Tai yra internetinė mokymosi programa, skirta studentams, turintiems atitinkamą žemės ūkio ir su maistu susijusių dalykų, norinčių įgyti išsamių žinių apie maisto saugą. Magistrantūros programa specialiai sukurta siekiant iš tiesų visapusiško maisto saugos požiūrio į maisto grandinę, apimančią maisto produktų gamybą, pasėlių saugą, gyvūnų gerovę ir tiekimo grandinės ekonomiką.

Ši programa tinka tiems, kurie turi žemės ūkio mokslų, biologijos mokslo, maisto sistemų, veterinarijos ir žmogaus medicinos bakalauro laipsnį, taip pat žemės ūkio, kaimo pramonės, maisto pramonės specialistai, vyriausybės pareigūnai, tarptautinės organizacijos, maisto tyrėjai saugumas ir trečiasis sektorius.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programa buvo sukurta taip, kad būtų galima naudoti įvairias įvertinimo priemones, tiek formuojančias, tiek apibendrinančias, turinčias daugybę atsiliepimų. galimybės visoje programoje. Suminis vertinimas ir atsiliepimai buvo sukurti, kad padėtų studentams parengti pagrindinius įgūdžius, susijusius su mokymosi rezultatais, ir susieti su praktinėmis taikomosiomis priemonėmis, tokiomis kaip ataskaita ir rašto paraiška. Formalus vertinimas (pvz., MCQ ir diskusijų grupės) bus įtrauktas į kiekvieną kursą, kad būtų galima pateikti atsiliepimus prieš vertinimo terminus. Galimybės bus teikiamos formuojant atsiliepimus apie vertinimo projektus.

Programos struktūra

1-aisiais metais bus 4 pagrindiniai kursai: maisto tiekimo grandinė ir maisto sauga, maisto saugos duomenų analizė, maisto saugos pavojai ir maisto saugos vadybos sistemos, maisto gamybos sistemos. Šiuos kursus rengs ir priima šios srities specialistai iš Royal (Dick) Veterinarijos studijų mokyklos (RDSVS), Roslin instituto ir Škotijos kaimo koledžo (SRUC). Studentai, sėkmingai baigę 1-ąjį ir baigiant programą, gaus PG sertifikatą (PG Cert) maisto saugos srityje.

2 metai susideda iš 2 pagrindinių kursų: maisto perdirbimo ir atliekų tvarkymo, tyrimų metodų ir statistikos. Jūs taip pat pasirinksite 2-3 pasirenkamuosius kursus (10 ar 20 kreditų) iš magistro kursų (PGT) kursų portfelio. Tai apima zoonozės ligas, naujas infekcines ligas, gyvūnų gerovę ir maisto produktų gamybą bei maisto saugą.

Studentai, sėkmingai baigę 1-ąjį ir 2-ąjį ir 2-ąjį ir 2-ąjį studijų metus ir išeinant iš programos, gaus magistro diplomą (PGDip) maisto saugos srityje.

3 metai susideda iš baigiamojo disertacijos, skirtos magistrantūros studijoms.

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai.

Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Papildoma profesinė kvalifikacija

Per trejų metų magistrantūros programą (60 kreditų per metus), studentai atliks 11 lygio pagrindinių kursų (90 kreditų privalomą, su 30 kreditų pasirenka) specialistų rengimą su galutiniu disertacija (60 kreditų). Ši kreditinė apkrova ir mokymo programa leidžia programai suderinti ir prisidėti prie dabartinio Europos veterinarinės visuomenės sveikatos koledžo (VPH) patvirtintos specializuotos standartinės rezidentūros mokymo programos, kuri vyksta RDSVS. Tačiau vertinimas ar apdovanojimai nebus dubliuojami.

Europos kolegijos diplomai suteikiami po nepriklausomo egzamino, kurį atlieka atitinkamas koledžas rezidencijos pabaigoje. Egzaminų egzamino įgaliojimai skiriasi nuo kolegijų, bet paprastai jie apima minimalų laiką, praleistą VPH veikloje, ir ne mažiau kaip tris dokumentus, leidžiamus paskelbti peržiūrėtuose žurnaluose. Veterinarijos veterinarijos koledžo (RCVS) akredituoti Maisto saugos magistrantūros studijų kursai gali būti naudojami VVVS pažymėjimui ar diplomui.

Mokymosi rezultatai

Be to, kad įgytumėte faktinių žinių apie tiesioginį dalyką, programos dalyvavimas yra skirtas pasiekti pagrindinių mokymosi rezultatų seriją:

 • Kritinis identifikavimas, vertinimas ir įvertinimas iš pagrindinių teorijų, principų ir koncepcijų, susijusių su šaltiniais ir Pathways maistą plintančios pavojų maisto grandinės ir formuluojant užsakymą intervencijos strategijas, siekiant sumažinti pavojų visuomenės sveikatai.
 • Naudoti daugybę pagrindinių įgūdžių, metodų ir praktikos, susijusių su maisto užkrečiamųjų ligų ekonominės naštos įvertinimu, maisto saugos duomenų epidemiologine ir statistine analize, taip pat pažangiausia praktika išskiriant ir nustatant mikrobiologinius maistui keliamus pavojus, gaunamus iš skirtingų maisto produktų matricų.
 • Taikyti kritišką analizę, vertinimą ir sintezę, kad būtų laikomasi holistinio požiūrio į gyvūnų sveikatą, gyvūnų gerovę, augalų ir aplinkos sveikatą kaip neatskiriamą maisto saugos dalį ir kaip tai gali padėti padidinti efektyvumą ir sutaupyti lėšų iš maisto saugos perspektyvos.
 • Kritiškai vertinti maisto saugos duomenis taikant epidemiologinius ir statistinius metodus (įskaitant statistinę programinę įrangą) nuo surinkimo iki pateikimo, įskaitant duomenų generavimą, surinkimą, apdorojimą, atsarginę kopiją, valymą, analizę ir bendravimą.
 • Svarstykite sudėtingus profesinius klausimus, kad galėtumėte patys ar kolektyviai priimti apgalvotus sprendimus dėl maisto saugos.

Karjeros galimybės

Šia programa siekiama suteikti studentams pagrindines žinias ir patirtį, kad galėtų įtakoti ir skatinti maisto saugą įvairiais jų organizavimo lygmenimis.

Tai suteikia tvirtą pagrindą pagerinti jų karjerą, užimti poziciją ar siekti kitokios karjeros su maisto saugos organizacijomis. Nesvarbu, ar tai būtų vyriausybė, pramonė, ar moksliniai tyrimai (pvz., Pasiruošę maisto saugos doktorantui ar praktinei patirčiai).

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas žemės ūkio arba biologijos mokslo, veterinarijos ar medicinos srityje.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų paraišką, jei jūsų fonas nėra konkrečiai susijęs su šiomis disciplinomis ir turite atitinkamą darbo patirtį susijusioje maisto saugos srityje arba 3 ar daugiau metų įtraukite į su maistu susijusius klausimus. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos

 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)

 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)

 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)

 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)

 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

JK piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės gyventojai, galėtų gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau