Maisto mokslo ir inovacijų magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Maisto mokslo ir inovacijų programa, pristatoma 100 proc. Internetu, suteiks jums laisvę mokytis visur, kur ir kada jums labiausiai tinka, padės suderinti esamus darbo, gyvenimo ir šeimos įsipareigojimus.

Nuo klimato kaitos padarinių pasėliams iki vis labiau kintančių maisto kainų ir nenuspėjamų pasiūlos ir paklausos svyravimų, pasaulinei maisto pramonei daromas spaudimas neparodo ženklo, kad jos mažėtų. Ir nuolat keičiantis tomis problemomis, svarbiau nei bet kada anksčiau rasti novatoriškus sprendimus, kurie greitai ir protingai prisitaiko prie problemų. Turint tai omenyje, niekada nebuvo geresnio laiko įgyti įgūdžių, reikalingų maisto atradimui, naujovėms kurti ir formuoti, naudojant mūsų magistrantūros programą „Maisto mokslas ir inovacijos“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame programos tinklalapyje

Kurso programa buvo sudaryta atsižvelgiant į funkcinius, šiuolaikinius maisto mokslo įgūdžius, kad galėtumėte tuoj pat pritaikyti tai, ko išmokote. Jūs išmoksite iš aukštos kvalifikacijos akademikų, turinčių ilgametę pramonės patirtį, ir suderinsite naujausius maisto saugos ir tvarumo modelius su pagrindiniais pramonės įgūdžiais. Su tokiais moduliais kaip „Ateities maisto tvarumas“ jums bus suteikta platforma, leidžianti suprasti šiandien pramonę patiriantį spaudimą ir ugdyti įgūdžių rinkinį, padėsiantį spręsti rytojaus iššūkius.

Pristatytas 100% internetu, jūs mokysitės savo tempu, kad pasiektumėte magistro laipsnį per dvejus metus, plėsdami savo profesinį tinklą per virtualius seminarus ir grupines užduotis su studentais visame pasaulyje.

Kasmet skiriamos šešios šio kurso dozės, kurių programos prasideda sausio, kovo, gegužės, liepos, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Savybės ir privalumai

  • Būkite naujo mąstymo priešakyje - novatoriški Universiteto maisto mitybos ir profesinės sveikatos komandos moksliniai tyrimai pagrindžia šios programos plačią ir iššūkių programą, plėtojant jūsų praktinius įgūdžius, teoriją ir supratimą darbo vietoje.
  • Pasinaudokite nauja technologija - Dėka virtualios laboratorijos treniruoklio „Labster“ ir vaizdo programos turinio, sukurto specialiai programai, galėsite susidurti su svarbiais mokslo procesais, turėdami tik nešiojamąjį kompiuterį ir interneto ryšį.
  • Studijuokite savo kelią - nesudėtingos paraiškos teikimo procesas, galimybė pradėti studijas šešiuose skirtinguose priėmimo taškuose per metus ir pasirinkimas mokėti už studijuojamą vienetą, mes darome viską, ką galime, kad padėtume pasiekti savo tikslus be darydamas karjeros pertrauką. Mūsų virtuali mokymosi aplinka buvo specialiai sukurta siekiant padėti jums išstudijuoti, kada ir kur ji jums labiausiai tinka.
  • Plėskite savo profesinį tinklą visame pasaulyje - vykdydami tiesioginius internetinius seminarus su dėstytojais ir bendraamžiais, jūs nuolat bendradarbiausite su kitais studentais visame pasaulyje, užmegzdami neįkainojamus pramonės ryšius, kurie gali atverti duris dabar arba ateityje.
  • Būsite palaikomi kiekviename jūsų žingsnyje - didžiuojamės savo studentų studijų patirtimi. Kaip globalus internetinis studentas, jums bus paskirtas specialus studentų sėkmės patarėjas, kuris atvyks ten, kad nudžiugintų jus nuošalyje ir padėtų jums maksimaliai išnaudoti laiką, praleistą kartu su mumis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher e ... Skaityti daugiau

We are a great, modern university, in a great global city, here to make an impact on Manchester, our nation and beyond, with a driving ambition to discover and disseminate knowledge, and make higher education accessible and beneficial to all those with the passion and ability to succeed. We work closely with our city, with business, the community, and our academic peers - locally, nationally and internationally - to be inventive and creative, generate great opportunities, and enable our students, colleagues and everyone whose lives we touch to make an impact. Skaityti mažiau