Ši programa rengia vidutinės karjeros profesionalus ir karjeros keitiklius, skirtus sporto valdymo karjerai. Šis magistras yra unikali iš vienos rūšies programų, orientuotų į žiniatinklio analizę, naujas technologijas ir socialinės žiniasklaidos vystymąsi, kurie pertvarko 500 milijardų JAV dolerių sporto pasaulį.

Šis laipsnis jums pasiruošs valdyti sporto industriją, įmonę, kuri ir toliau nuolat auga. Jūs būsite pasiruošęs naujoms sporto sričių valdymo galimybėmis, kurioms reikia suprasti analizę ir naujas technologijas, įskaitant socialinę žiniasklaidą, interaktyvius žiūrovus, mobilias technologijas, fantazijos sportą, el. Sporto žaidimus, našumo duomenų analizę ir virtualią realybę. Tipiški vaidmenys gali būti operacijų direktorius, sporto informacijos vadybininkas, verslo plėtros vadovas, reklamos pardavimo atstovas, rėmimo pardavimo atstovas, "eSports" valdytojas ir kitos susijusios pozicijos visoje pramonės šakoje.

Sukūrė pramonės specialistai, ji taip pat buvo sukurta konsultuojantis su sporto vadovų tarybos taryba, siekiant užtikrinti, kad jo mokymo programa būtų aktuali ir pritaikyta šiandienos darbo vietoms. Iš tikrųjų, mokymo programa buvo kruopščiai sukonstruota, siekiant suteikti konkrečioms sritims būdingų žinių ir įgūdžių, kurių trūksta dabartinių sporto valdymo programų absolventams.

Programa mokoma:
  • Anglų
American University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų American University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019