Magistro laipsnis teisėsaugos vadovų lyderystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jums nereikia pateikti TOEFL egzamino rezultatų, kad galėtumėte kreiptis į Universitetą ir būti priimtas.

Apžvalga

„CalSouthern“ novatoriškas magistro laipsnis teisėsaugos vykdomojoje lyderystėje (MSLEEL) yra pirmasis „of-kind“ laipsnis, skirtas suteikti teisėsaugos specialistams labai specializuotas žinias ir praktinius įgūdžius, reikalingus vadovauti 21-ajame amžiuje teisėsaugos organizacija.

Komanda, sudaryta iš policijos vadovų ir kitų teisėsaugos lyderių, parengė mokymo programą, atspindinčią naujausias šios srities tendencijas ir geriausią praktiką.

Programos trukmė

2 metai (visu etatu)

Su maksimaliais pervedimo kreditais ir tuo pačiu metu vykdant kursus, besimokantieji gali baigti programą 18 mėnesių. Arba, besimokantieji gali pereiti į laisvesnį tempą ir užbaigti per ketverius metus ar daugiau.

Naujas laipsnis rytojaus lyderiams teisėsaugoje

Pietinė administracija glaudžiai bendradarbiavo su patariamąją tarybą, kurią sudarė policijos vadai ir kiti teisėsaugos vykdomieji vadovai, kad parengtų mokymo programą, atspindinčią dabartines tendencijas ir geriausią praktiką baudžiamosios teisenos srityje. Kursai apima organizacinę komunikaciją, administracinę politiką, technologijų valdymą, strateginį organizacinį planavimą, biudžeto plėtrą, tėvynės saugumą, korekcijų valdymą, etiką ir kultūrinę kompetenciją.

MSLEEL programos studentams be papildomo mokesčio suteikiama „Microsoft Office 365“, suteikiant jiems galimybę naudotis „Word“, „Excel“, „Outlook“, „PowerPoint“ ir kitomis populiariomis „Microsoft Office“ programomis. Kadangi tai yra debesys grindžiamas sprendimas, studentai gali naudotis šiomis programomis bet kuriuo metu, iš beveik bet kokio įrenginio - visa tai yra interneto ryšys. Tai ne tik puikus akademinis šaltinis, kuris padės studentams efektyviau baigti kursinius darbus, tai puiki proga plėtoti žinias ir žinias apie programinės įrangos ir produktyvumo priemones, kurios dažniausiai naudojamos šiandienos teisėsaugos organizacijose.

Rezultatai

Programos „Mokslo magistras teisėsaugoje“ vadovų studijų programos studijų rezultatai yra:

Komunikacija

Bendrinkite aiškią kryptį, gaires ir procedūras su kitais daugumoje organizacinių nustatymų, kad įtrauktumėte vertikalią ir horizontalią baudžiamojo teisingumo aplinkoje.

Kritinis mąstymas

Taikyti tinkamus analitinius modelius ir taikyti kritiškus argumentavimo procesus sudėtingiems vykdomojo lygio organizaciniams klausimams ir suteikti visapusišką sprendimo filosofiją.

Kultūrinis ir socialinis supratimas

Įgyti ryžtingą supratimą, identifikavimą ir tikrą jautrumą kultūrų, dalyvaujančių baudžiamosios teisenos veiklos aplinkoje, įvairovei.

Informacijos raštingumas

Analizuokite informaciją ir suformuokite vykdomojo lygio alternatyvas sprendimui, parodančią kompetenciją ir efektyvumą skleidžiant organizacijai sukauptą informaciją.

Asmeninis tobulėjimas

Užtikrinti informuotumą, pasitikėjimą ir pasiekimo jausmą, įsigyjant valdymo lygmens strategijas, planus ir filosofijas apie baudžiamosios teisenos sistemą.

Kiekybinis motyvavimas

Taikyti ir analizuoti kiekybinius skaitinius duomenis ir priimti protingus ir racionalius sprendimus, kurie remia baudžiamojo teisingumo agentūrą.

Mokslinis argumentavimas

Maksimaliai išnaudokite mokslinių tyrimų ir statistikos metodus, kad būtų galima taikyti vykdomojo lygio valdymo sprendimus, susijusius su teorinės kriminalinės justicijos strategijos priežiūros analize.

Etiniai, teisiniai ir profesiniai klausimai

Kompetentingų etikos, teisinių ir profesinių elgesio klausimų demonstravimas, skatinantys elgesį ir sprendimus, atitinkančius aukštą pasitikėjimo ir patikimumo pareigą visuose valdymo sprendimuose.

Kursai

Žemiau rasite internetinių kursų, kuriuos sudaro magistro teisėsaugos vykdomosios vadovybės studijų programa, sąrašą.Būtini pagrindiniai kursai

 • LE 86500 Organizacinės lyderystės komunikatas - 3 kreditai
 • LE 86510 Etikos kodeksas - 3 kreditai
 • LE 86520 biudžeto sudarymo analizė - 3 kreditai
 • LE 86530 Tėvynės saugumas: strateginis taikymas - 3 kreditai
 • LE 86540 Policijos technologijų valdymas - 3 kreditai
 • LE 86550 policijos administracinės politikos operacijos - 3 kreditai
 • LE 86560 Strateginis organizacinis planavimas - 3 kreditai
 • LE 86570 „Executive Corrections Management“ - 3 kreditai
 • LE 86580 Šiuolaikinės baudžiamosios teisenos tendencijos - 3 kreditai
 • LE 86590 Policijos vykdomųjų sistemų administravimas - 3 kreditai
 • LE 86600 baudžiamojo teisingumo kultūrinė kompetencija - 3 kreditai
 • BŽŪP 89000 absolventų akmens projektas - 3 kreditai

Pradžia

Pradėti savo magistro laipsnį teisėsaugoje Vykdomoji lyderystė yra greitas ir paprastas procesas. Egzaminų egzaminų nėra, o kursai prasideda kas mėnesį per metus; galite pradėti savo programą, kai tik bus leista vykdyti tvarkaraštį. Tiesiog atlikite šiuos penkis veiksmus:

 • Užpildykite registracijos programą
 • Pateikti savo oficialius savo bakalauro kursinių darbų tekstus
 • Rašykite ir pateikite asmeninį pareiškimą
 • Mokėkite 75 USD paraišką
 • Priėmus sutikimą pasirašykite pasirašymo sutartį

Kai bus gauta pasirašyta pasirašymo sutartis, su jumis susisieks jūsų akademinės pagalbos komanda, įskaitant akademinį patarėją ir studentų sėkmės patarėją. Jie patvirtins pirmosios kurso pradžios datą ir padės jums greitai, bet nuodugniai orientuotis, kuris suteiks jums visą informaciją, reikalingą norint pradėti. Ir jie bus už jus kiekvieną žingsnį, kad užtikrintumėte sėkmingą studijų programos užbaigimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Skaityti daugiau

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Skaityti mažiau