Magistro laipsnis sporto subjektų valdymo MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis meistras specialiai sukurtas specialistams, kuriems reikia derinti darbą ir studijas .

Šios programos tarptautinis pobūdis leis studentams ir sporto lyderiams, nes dalyvaus aukščiausio lygio tarptautiniai profesoriai, galėsime gauti kuo platesnę perspektyvą visuose esamuose sporto valdymo modeliuose ne tik Ispanijoje, bet ir už mūsų ribų.

Pastaraisiais metais sportas tapo drausmės riba, viršijančia anksčiau nustatytas ribas, o tai didina specializuotų profesionalų poreikį įvairiose srityse, susijusiose su sporto subjektų ir sporto pasauliu. Magistrantūros studijų magistro laipsnis "Sporto subjektų valdymas" yra 100% ispaniškas ir siūlo specialius mokymus sporto valdymo srityje.

Ši MBA sudaro daugiausia dešimt modulių verslo valdymo, po to skersinis modulis valdymo įgūdžius.

Programa yra segmentas, kuris specializuojasi sporto renginiuose ir orientuojasi į sporto įrenginių rinkodarą, valdymą ir veiklą.

Ši magistro programa apima tris pasirinktines keliones:

 • Pirmoji per pirmąją programos savaitę, skirta susitikti su mokytojais ir kitais studentais.
 • Antrasis, paprastai vasario mėn. ("Baltosios savaitės" metu), visada turi būti patvirtintas, susitikti su Madrido klubo direktoriais.
 • Trečias paprastai iki Velykų. Tai kelionė į Niujorką, kurioje vyksta apsilankymai ir susitikimai su amerikietiškų elito sportininkų.

Visais atvejais kelionės ir apgyvendinimo išlaidas apmoka studentas. Kelionė į Niujorką kainuoja 1 050 eurų.

TIKSLAS

Universiteto magistro programos "Sporto subjektų valdymas" tikslas yra profesionalų rengimas sporto pasaulyje

KAS TINKA?

Visų pirma, jie nori sutelkti savo profesinę karjerą sporto valdyme; profesionalai sporto srityje, kurie nori atnaujinti savo žinias; specialistai iš kitų žinių sričių, norintys patekti į sporto pasaulį ar profesionalūs sportininkai, kurie, pasitraukę iš varžybų, siekia tęsti sporto srityje kaip vadovai.

Pagrindiniai aspektai

Pastaraisiais metais sportas tapo drausmės riba, viršijančia anksčiau nustatytas ribas, o tai didina specializuotų profesionalų poreikį įvairiose srityse, susijusiose su sporto subjektų ir sporto pasauliu. Universiteto magistro kvalifikacinis laipsnis sporto subjektų valdyme yra 100% ispanų kalba ir siūlo specialius mokymus sporto valdymo srityje.

Ši MBA sudaro daugiausia dešimt modulių verslo valdymo, po to skersinis modulis valdymo įgūdžius.

Programa yra segmentas, kuris specializuojasi sporto renginiuose ir orientuojasi į sporto įrenginių rinkodarą, valdymą ir veiklą.

DIFERENCINIAI MASTERO ASPEKTAI:

 • Mokymas skirtas realiems sporto subjektų poreikiams patenkinti
 • Londone ir Niujorke pasilieka susipažinti su įvairių sporto centrų ir organizacijų valdymu.
 • Fakultete yra keletas etalonų šio sektoriaus profesionalų ir su prižiūrėtojais, susijusiais su sporto valdymu, kaip svečių dėstytojai.
 • Tarptautinę laipsnio viziją sustiprina kolegialumas universitetuose, kuriame studentai yra daugiau nei 40 tautybių.
 • Baigta bent 150 valandų privalomos profesinės praktikos.

STUDIJŲ PROFILIS:

Magistro tikslas yra sporto pasaulio vadovų mokymas ir yra ypač skirtas absolventams, kurie nori orientuoti savo profesinę karjerą į sporto valdymą . Jis taip pat skirtas sektoriaus specialistams, kurie ketina atnaujinti savo žinias, kitų sektorių specialistai, norintys prisijungti prie sporto pasaulio, ir profesionalūs sportininkai, kurie siekia tęsti savo veiklą sporto srityje kaip vadovai

STUDIJŲ GALIMYBĖS:

Ispanų prenatalinė / anglų buvimas / internetinė ispanų kalba / internetinė anglų kalba

METODOLOGIJA IR VIZITAI:

Mokytojas vadovaujasi bylos metodika kartu su teorine ir praktine kiekvieno dėstomo dalyko raida.

Dalykai platinami dešimt modulių. Kiekvienas modulis yra struktūrizuotas taip:

 • 25% teorinės pradinės (bendrosios sąvokos)
 • 50% teorinė ir praktinė plėtra
 • 25% praktinių atvejų

Magistrantūros studijų magistro laipsnį "Sporto įmonių vadyba" "Alfredo Di Stéfano" mokoma ištisus metus, monografijos sesijos, susijusios su šiomis sritimis:

 • Sportas ir sveikata (medicinos centrai, fitnesas, dopingas)
 • Apsilankymas 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse
 • Asfalto sportas (motociklai, motorsportas, dviračiai)
 • Pagrindinių renginių organizavimas: "O2 Arena", "ATP World Tour Finals", "Teniso meistriškumo serija" ir "Wimbledon", be kita ko
 • Amerikos sportas (NBA, NHL, NFL, MLS)
 • Sporto rėmimo ir rinkodaros įmonės: IMG, "Mindshare" ir "Optagon", be kita ko.

Visą kursą taip pat lanko sporto renginiai, kad studentas pirmiausia žinotų šio tipo renginių valdymą.

Taip pat bus dvi kelionės į Londoną ir Niujorką, kurios bus būtinos, kad praturtintų ir išplėtotų viziją, taikant skirtingus valdymo modelius.

Kelionių suplanavimo metodas yra iš esmės formuojantis ir žinių praplėtimas "in situ", turintis mokymo sesijas ir konferencijas, taip pat vizitus į sporto vietas.

Tai bus puikus būdas suprasti skirtingus požiūrius ir mokytis praktikų, kurie pereina į įvairias sporto rūšis ar aplinką. Tai taip pat bus geras būdas sudaryti svarbius tarptautinius ryšius.

VEIKLA

Magistrantūros metu trys aspektai išsiskiria ypač tam, kad padėtų studentui asmeniškai ir profesionaliai tobulėti. Tai atliekama kas mėnesį per specialias sesijas.

 • verslumas
 • treniravimas
 • Tęstinis talentas (patirtis, siekiant pagerinti profesinį profilį ir geresnę padėtį atrenkant talentą).
 • Mokymasis gyvenant, vertybių ir kompetencijų perdavimas per sportą.
 • Sporto savanorystė

ĮVYKIMO PROCESAS

Europos universiteto aukštosios mokyklos programų priėmimo procesas gali būti vykdomas visus metus, nors įstojimas į bet kurias savo magistrantūros studijų programas priklauso nuo laisvų darbo vietų.

Dėl individualizuoto patarimo galite susisiekti su bet kuria iš mūsų dviejų universitetų miestelių ("La Moraleja" arba "Villaviciosa de Odón"), arba galite susisiekti su mumis per mūsų telefoną 34 91 112 88 50 arba el. Paštu escuelauniversitariarealmadrid@universidadeuropea.es , kur gausite patarimų iš magistro priėmimo komandos.

Kai kandidatas yra patariamas ir pateikia reikiamus dokumentus, magistrantų priėmimo komanda paskambins jums atlikti įėjimo egzaminus, atitinkančius jūsų interesų programą, ir asmeninį pokalbį su magistro direktoriumi arba su Priėmimo komitetas.

Priėmimo procesas nesudaro jokių išlaidų kandidatui ar bet kokiam įsipareigojimui, kol bus formalizuotas rezervavimas.

Europos universitetas pasilieka teisę nedavyti magistro laipsnį ar nedelsiant jį pradėti, jei nepasiekiamas minimalus programos studentams reikalingas skaičius, ar pakeisti tvarkaraštį ir (arba) fakultetą, jei to reikia organizaciniams poreikiams. Panašiai, ji pasilieka teisę keisti vietą ir universitetą, kur ji mokoma. Norėdami gauti daugiau informacijos, pasikonsultuokite su magistrantūros reglamentais.

PAGALBA

Europos Madrido universitete mes turime išsamią finansinę pagalbą, kuri padės jūsų mokymui. Kai kurie pavyzdžiai:

 • Mokėjimo lankstumas
 • Atidėtas mėnesinis mokėjimas
 • Pagalba greitam apmokėjimui
 • Pagalba tęstiniam studijoms
 • Pagalba studijų vienalaikiškumui
 • Pagalba už giminaičio priėmimą Europos universitete

FINANSAVIMAS

Iš Europos universiteto pasirašėme keletą susitarimų su bankais, kad padėtume jums finansuoti savo studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Skaityti mažiau