Šv. Marijos universiteto internetinė magistrantūra, skirta kibernetinės saugos srityje, yra skirta jums įgyti žinių apie technologijas ir ugdyti svarbiausius vadovavimo įgūdžius, kad padėtumėte nukreipti organizacijas užkirsti kelią kibernetinėms atakoms. Tiems, kurie siekia naujos karjeros galimybės, "Cyber ​​Security" programos valstybėje narėje suteikiamos esminės žinios, reikalingos patenkinti didėjančią kvalifikuotų kibernetinių saugumo specialistų paklausą.

Šis puikiai suprojektuotas laipsnis suteikia jums plačią supratimą apie šią sudėtingą sritį, įskaitant rizikos valdymą, veiklos politiką ir tinklo saugumą, kartu su verslo lyderystės įgūdžiais, kad jūsų iniciatyvos būtų skatinamos ne kibernetinių lyderių, valdyti specialistus ir veikti etiškai.

Greitieji faktai

Formatas: 100% internete

Laikas baigti: 2 metai

Iš viso kursų

Parengta sertifikavimui: giluminiai kursai apima CISSP CISM rengimą

Bendros darbo vietos: informacijos saugumo analitikas, saugumo inžinierius, vyriausiasis informacijos saugumo pareigūnas, saugumo architektas, IT

Bendra numatoma kaina: 23 400 USD (tik 650 USD už kreditą)

PROGRAMOS ATSAKYMAI

Pramonės ekspertizė. Šią programą sukūrė specialistai, samdomų vadovų, saugumo vadovai ir vyriausybės pareigūnai, specialiai paruošdami asmenis aukščiausio lygio kibernetinio saugumo pozicijoms.

Lyderio forumas. Be informacijos saugumo įgūdžių jūs išmoksite verslo komunikaciją, lyderystę ir taikomąją etiką, kad būtumėte pasiruošę vadovaujančioms ir vadovaujančioms pozicijoms kibernetinio saugumo srityje.

Sertifikavimas pasirengimas. Kursinį darbą daugiausia įtakoja CISSP žinios. Dėl to jūs būsite pasirengę dalyvauti CISSP ir CISM egzaminuose ir gauti šiuos svarbius pažymėjimus net prieš baigdami savo studijų laipsnį.

Realaus pasaulio taikymas. Gaukite informaciją apie realaus pasaulio saugumo problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinės organizacijos, ir sužinokite apie šiuos aktualias temas su paraiškomis pagrįstomis užduotimis ir kursinių darbų.

Įperkamos

Lasalijos misija. Šventoji Marija yra Lasallijos katalikų universitetas, turintis daugiau nei 100 metų istoriją kaip švietimo įstaiga ir misija, pagrįsta kokybišku švietimu, bendruomenės praturtinimu ir pagarba visiems žmonėms.

TOP-LEVEL KARJERAI

Jūs baigsite Šv. Marijos verslo vadovavimo įgūdžius ir saugumo žinias, kurių reikia išsiskirti aukšto lygio darbdaviams įvairiose pareigose, pavyzdžiui:

Informacijos apsaugos analitikas
Informacijos apsaugos specialistas
Informacijos apsaugos pareigūnas
Saugumo inžinierius
Informacijos saugumo vadybininkas
Saugumo architektas
Vyriausiasis informacijos apsaugos pareigūnas

FINANSINĖ PAGALBA

Studentų finansinių tarnybų tarnyba yra įsipareigojusi suteikti studentams ir jų šeimoms informaciją, kurios jiems reikia norint naršyti, ir suprasti finansinės pagalbos procesą. Pildydami savo FAFSA, nurodykite mūsų federalinį ID: 002823

MINIMALŪS REIKALAVIMAI

Būtinas reikalavimas - CYBR590: kompiuterių tinklai arba lygiaverčiai dalykiniai darbai

Bakalauro laipsnis: bakalaureato laipsnis (bet kokia disciplina) iš nacionalinės akredituotos kolegijos ar universiteto. Oficialūs stenogramos yra reikalaujama iš kiekvienos dalyvaujančios institucijos.

Minimalus GPA - Kandidatai turi turėti bent bakalauro laipsnį sukauptą vidurkį (GPA) bent 2,75.

Santrauka arba gyvenimo aprašymas.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Saint Mary's University of Minnesota Online »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date