Magistro laipsnį strateginio komunikacijos valdymo

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sužinokite, kaip pagerinti ryšių efektyvumą su Purdue universiteto Strateginio komunikacijos valdymo programos internetiniu aukštojo mokslo diplomu. Sertifikavimo programa yra greitas būdas, leidžiantis išplėsti savo profesionalų įgūdžius, taip pat mokymus, kurie geriau supranta įtakingą bendravimą. Ši internetinė pažymių baigimo pažymėjimo programa gali būti baigta per 24 savaites. Sertifikavimo programos kursai greitai įkvepia jums įgūdžius ir pasitikėjimą, kad atitiktų jūsų organizacijos bendravimo poreikius įvairiose platformose.

Mes reikalaujame, kad studentai tur ÷ tų bakalauro laipsnį, kad jie būtų įtraukti į internetinę aukštojo mokslo pažym ÷ jimo strateginę komunikacijos valdymo programą, tačiau mūsų studentai yra iš visų skirtingų išsilavinimo ir profesinių žinių. Priežastis: profesionalūs bendravimo įgūdžiai yra pageidaujami bet kurioje profesijoje. "Purdue" internetinis aukštojo mokslo strateginio komunikacijos valdymo programos sertifikatas išmokys jus, kaip planuoti, vykdyti ir įvertinti veiksmingą komunikacijos strategiją, siekiant pagerinti jūsų organizacijos pasiekiamumą ir poveikį.

Programos absolventai tampa gerai susipažinę su įvairiomis komunikacijos technologijomis ir išsamiai supranta:

  • Strateginių komunikacijos planų planavimas, vykdymas ir vertinimas, \ t
  • Pripažinti komunikacijos klausimus pasauliniu požiūriu,
  • Komunikacijos kampanijų matavimas, vertinimas ir įgyvendinimas,
  • Darbas su komunikacija krizės metu.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning.

Purdue University offers a strong foundation of tradition and history, an environment of intellectual curiosity and discovery, and a supportive, student-centered approach to learning. Skaityti mažiau