Magistro Tarptautinio verslo vadybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Svarbu yra skatinti informacinių technologijų naudojimą, spręsti operacijų išplėtimą ir keisti verslo kultūrą

Tarptautinio verslo vadybos magistras yra modulinė struktūra, dėka Tarptautinio verslo vadybos modulio ir Tarptautinės prekybos vadybos modulio.

Dėl globalizacijos atsirado vis daugiau segmentuotų ir konkurencingų rinkų, todėl įmonių plėtra tarptautinėse rinkose ir jų įsitvirtinimas užsienio rinkose yra labai svarbi. Informacinių technologijų naudojimo skatinimas, operacijų išplėtimas ir jų keitimas
verslo kultūra yra labai svarbi.

Tarptautinio verslo vadybos modulis rengia specialistus, turinčius tarptautinę perspektyvą, kurie žino, kaip valdyti įmones internacionalizacijos link arba jau dirba užsienyje. Šie specialistai turi įgyti finansinę, strateginę ir valdymo aplinką, kuri padeda kurti tarptautines įmones.

Modulis " Tarptautinės prekybos vadyba" , savo ruožtu, skirtas specialistams su tarptautiniu pašaukimu, kurie žino, kaip valdyti pardavimo skyrių ir nori žinoti strategijos reikšmę pasaulio aplinkoje. Tai žmonėms, kurie mokosi valdyti verslą, kurie žino apie galimybes, kurias galima sukurti taikant tarptautinę pardavimo strategiją.

Tikslai

Programa skirta supažindinti dalyvius su įgūdžiais ir žiniomis, reikalingais norint sėkmingai susidoroti su pokyčiais, vykstančiais per verslo internacionalizavimą ir veiksmingą strateginį valdymą, taip pat susiduria su tarptautiniu komerciniu įmonių valdymu, turinčiomis įvairias galimybes, kurias siūlo kintanti aplinka. Taip pat siekiama didinti dalyvių konkurencingumą ir tarptautinį jų įsidarbinimo galimybes.

Iki programos pabaigos galėsite:

 • Kritiškai analizuokite ir vertinkite sudėtingas problemas globalizuotoje, dinamiškoje ir besikeičiančioje verslo aplinkoje.
 • Apibūdinkite atitinkamus ekonominius ir finansinius rodiklius bei verslo modelius priimant sprendimus.
 • Vertinami tarpkultūriniai tarptautinio valdymo sudėtingumai ir etikos požiūriu valdomi instituciniai susitarimai.
 • Pripažinti tarptautinių klientų poreikius ir plėtoti pasaulines rinkodaros strategijas.
 • Taikykite žinias, kurių reikia, kad sėkmingai veiktų kaip pasaulinis verslininkas ir žinios, kaip kurti naujas verslas tarptautiniu mastu.
 • Planuokite augimo strategijas tarptautinėms įmonėms.
 • Apibūdinkite ekonominės analizės priemones ir nustatykite globalizacijos iššūkius ir galimybes.
 • Naudoti žinias apie naujas technologijas ir informacines sistemas tarptautinei prekybai ir tarptautinių operacijų valdymui.
 • Plėtoti tarptautinio lygio derybinius įgūdžius ir metodus.
 • Nustatykite skirtingus kintamuosius, kurie įtakoja komercinių tinklų kūrimą ir logistikos poveikį verslui.
 • Valdykite tarptautinės organizacijos verslo operacijų mokesčių padarinius.

Paraiškų teikimo procesas ir sertifikavimas Magistras tarptautiniame versle anglų kalba

Pagrindinis mūsų tikslas taikymo procesas yra užtikrinti kandidatų tinkamumą. Visi dalyviai turi labiausiai iš šio mokymosi patirties gauti per kontekstą, kuriame ji yra įmanoma sukurti ilgalaikius santykius su klasės draugais, mokytojais ir absolventai.

Dviguba kvalifikacija
Žmonės, sėkmingai baigę programą, uždirbs magistro laipsnį iš OBS verslo mokyklos ir EAE verslo mokyklos. Be to, dalyviai, kurie atitinka nustatytus universitetams bus gauti magistro iš Barselonos universiteto akademinius reikalavimus.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At OBS we look to fill the need for continuous quality training without physical barriers, which allows our students to balance their personal lives with the professional development that the contempo ... Skaityti daugiau

At OBS we look to fill the need for continuous quality training without physical barriers, which allows our students to balance their personal lives with the professional development that the contemporary market demands. Skaityti mažiau