Magistro tarpininkavimo ir konfliktų sprendimo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA:

Euclid, tarpvyriausybinė sutartis pagrindu institucija, siūlo internetinė magistro tarpininkavimo ir konfliktų sprendimo kartu su WMO Berlyne (Pasaulio Tarpininkavimas organizacija). Jos tikslas yra parengti specialistus ir ekspertus, galinčius teikti pasaulinės klasės ir veiksmingus mediacijos paslaugas visuose konflikto lygius (tarp asmens, bendruomenės, regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu).

Konfliktas yra ir destruktyvus visuose gyvenimo ir visuomenės lygmenyse. Mūsų vis dar New Century yra pilna tarp asmeninių konfliktų, kurie išreikštų ir kilo įvairių sąskaitų: etninės, religinės, psichologinės, ekonominės, ir tt Kadangi konfliktas yra toks žalingas visuomenei, tarpininkavimas ir konfliktų sprendimas tapo labai svarbų įgūdį, vienas, kad gali būti taikoma tarnauti daug organizacijų ir valdžios institucijos.

Tai tik keletas iš svarbiausių temų per Euklido unikalios internetinės Master tarpininkavimo ir konfliktų sprendimo - unikalus, nes siūlomos tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos įsipareigojo palengvinti dialogą ir spręsti konfliktus, taip pat unikalus pristatymo visiškai yra atstumas / interneto formatas.

Euclid MMCR taip pat yra unikalus maišymo asmeniniame lygmenyje psichologijos aukšto lygio klausimais (diplomatija, tarpreliginis dialogas) ir praktinių įgūdžių (derybos), tikslas yra pasiūlyti visapusišką aprėptį šioje plačią temą.

MOKYMO PLANAS:

Privalomieji dalykai:

 • PPK-401 (tarptautinė akademinio ir doktrinoje)
 • TPH-499 (Argumentacija ir Kritinis mąstymas)
 • MCM-601 (Mediacija ir konfliktų sprendimo fondas kursai)
 • DIP-411 (Tarptautiniai konfliktai: teorija ir istorija)
 • DIP-502 (Derybos ir konfliktų valdymas)
 • DIP-606 (Darbo)

Pasirinkite Neprivalomi / Pasirenkamieji dalykai (sąrašas gali būti neišsamus):

 • Trel-4680 (Religijos filosofija)
 • TEISĖ-INT1 (Tarptautinė teisė)
 • MCM-603 (Mediacija: Įgūdžiai ir programos)
 • MCM-606 (Atkuriamasis teisingumas ir susitaikymo)
 • MCM-609 (Konfliktų transformacijos)

Priėmimo reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jo tarptautinį ekvivalentas, ne jame išvardyti UNESCO IAU VADOVAS / WHED duomenų bazėje institucijos išduotą.

Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be bakalauro laipsnį, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą.

Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

Studentai turėtų būti pajėgi skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

AKADEMINĖ PASTABOS / REZULTATAI:

Tai teisinga sakyti, kad Euklido programos geriau apibūdinti kaip "atstumas", o ne "online" studijų programas. Tai reiškia, kad studentai neturi prijungti tam tikru dienos ir laiko dalyvauti lentą diskusijų, kaip dažnai nutinka su "online" programas.

Atvirkščiai, mūsų programos pabrėžti gebėjimą absorbuoti didelį kiekį medžiagos asmeniniu pagrindu, todėl jiems tinka greitai skaitytojai, kurie dėl jų pačių turi intensyviam knyga skaitymo ir aistringas susidomėjimas jų studijų srities rekordą. Euclid įvertina pareišk 'tarpasmeninius ir komandinio darbo įgūdžių, kurie yra būtini asmens ir profesinės sėkmės-apie išankstinio patirties patvirtino, naudojant platų asmeninio pokalbio pagrindu. Kadangi Euclid buvo sukurta siekiant patenkinti aktyvių diplomatus ir kitus valdžios pareigūnus, tikimasi, kad šie profesiniai įgūdžiai bus įsigyta ir įrodytas ieškovo karjerą.

Kai kuriais atvejais, Euclid gali pasiūlyti konkrečius kursus (kurie gali būti net išvardyti kaip pasirenkant), siekiant, kad, inter asmeninius gebėjimus (įskaitant viešojo kalbėjimo) į tinkamą lygį.

Baigus programą, kiekvienas studentas tikimasi tapo dalykas ekspertas praktiškai diplomatijos.

Studentai planuoja tęsti studijas su daktaro turėtų prašyti visiško Baigiamasis darbas variantą, kuris tęsiasi kredito reikalavimą iki 40 kreditų.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau