Online Magistro Organizacinės plėtros ir lyderystės iš Saint Joseph's universitetas nėra jūsų tipiškas valdymo laipsnis; ši mokymo programa sukuria patirtį, kuri kasdien sustiprins jūsų vadovavimo įgūdžius, nes jūs pritaikysite sąvokas iš klasės tiesiogiai į savo dabartinę karjerą.

Efektyvi lyderystė daro didelį skirtumą tiek didelėms, tiek mažoms organizacijoms. Internetinis magistras organizacinės plėtros ir lyderystės dėsto jus sėkmingai vadovauti asmenims, komandoms ir visoms įmonėms. Programos fakultete yra Ph.D., kompanijos įkūrėjai, pramonės ekspertai ir organizaciniai meistrai, kurie aprūpina jums įgūdžius, reikalingus norint vadovauti šiuolaikinėje rinkoje.

Šis internetinis formatas yra ideali vieta užimtiems specialistams ir leidžia tęsti darbą, kartu pridedant karjeros pažangos įžvalgos apie jūsų vadovavimo ir vadovavimo patirtį. Mūsų dinaminė interaktyvaus mokymosi platforma užtikrina didelę grupių sąveiką, kuri apima grupines užduotis ir projektus, kad pagerintų jūsų komandos kūrimą ir vadovavimo įgūdžius.

"Saint Józef" universiteto "ODL" interneto magistro uždirbimas yra tik vienas žingsnis tam, kad taptų empatijos lyderiu, suprantu sudėtingomis organizacijomis ir įvairiomis kultūromis. Užpildykite savo laipsnį tik dvejus metus aukščiausio lygio mokykloje karjeros mąstyti profesoriai ir bendraamžiai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 23 daugiau kursų Saint Joseph's University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta October 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019