Oficialus aprašymas

Su pagalba Agence Universitaire de la Francophonie (AUF), Graduate School of Journalism Lilio (Lille ESJ) ir administravimo instituto Lilis įmonės (IAE Lilis) pasiūlyti jiems 2 Tarptautinės magistrantūros Media Management (Mi2M) nuotoliniu būdu,

Šis mokymas yra skirtas vadovams ir vidurinės grandies vadovams nuo žiniasklaidos (Redakcijos direktorius, redaktorius, direktorius, generalinio sekretoriaus raštu, ryšių direktorius, rinkodaros direktorius, programos direktoriaus, direktoriaus antenos, direktorius stotis ir tt) ir frankofonų bendrauti. Taikyti, pareiškėjai turi turėti AKK +4 arba lygiavertis (AKK +3 sutiko, kad kandidatas turi trejų metų patirtį žiniasklaidos srityje arba vadybos minimumą).

Šis laipsnis siekiama plėtoti vadybinius įgūdžius spaudos atstovai ir Frankofoniškų bendrauti, suteikiant tinkamą ir naudingą išsilavinimą atitinkamose jų profesiniame kontekste. Ji taip pat leis kiekvienas studentas konkrečiai pagerinti savo valdymo praktiką per savo profesinėje aplinkoje per individualų Mokomi projektą. Galiausiai, mokymas yra skirtas studentams pristatyti ir dalijasi savo valdymo patirtį ir praktiką galimybė. Šie įgūdžiai bus patvirtintas gauti prancūzų laipsnį iš IAE Lilis.

Studentai bus atrinkti žiuri, sudaryta iš IAE Lilis ESJ Lilis, tada mokosi IAE Lilis.

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 1 daugiau kursų ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
4,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date