Oficialus aprašymas

Į darbą integruotas magistro / MBA (JAV) bendrojo valdymo srityje yra idealus jūsų karjeros pradžia. Programos dalyviai visą laiką dirba vadovų asistentais įmonėse ir tuo pačiu metu užbaigia dviejų metų interaktyvią internetinę studijų programą SIBE bendradarbiaujant su Post University (JAV). Perdirbdami sudėtingus realaus atvejo projektus kaip neatskiriamą tyrimo dalį, kuriate savo kompetencijas ir tuo pat metu sukuriate išmatuojamus privalumus partnerių įmonėms. MA / MBA (JAV) yra visų disciplinų mokslininkams.

 • Studijų trukmė: 24 mėnesiai.
 • Laipsniai: magistro laipsnis bendrojo valdymo (magistro) ir verslo administravimo magistro (MBA), 120 kreditų pagal ECTS.
 • Kalba: Anglų
 • Seminarų vietos: nepriklausomos nuo vietos per internetinę universitetą, vieta įmonėje, laiko lankstumas.
 • Pradžios datos: kelis kartus per metus.
 • Neprivalomas atskiras užsienio tyrimas, rezervuojamas.
 • Išbandykite magistro programą mūsų bandomojoje studijoje be įsipareigojimo

MA yra aukščiausios kokybės akredituota FIBAA ir priklauso FIBAA akredituotų programų magistrantūros studijoms 3 proc. Tokiu būdu FIBAA patvirtina išskirtinį mokymą šioje studijų programoje. FIBAA apdovanoja priemokų antspaudą studijoms, kurios jau yra rinkoje ir kurios ne tik atitinka, bet ir viršija daugumą kokybės reikalavimų. Bendrosios vadybos magistro laipsnis, kurį suteikia SIBE , yra FIBAA akredituotas ir studentas gali studijuoti doktorantūroje. MBA, suteiktas Post University, yra akredituotas ACBSP.

Turinys

Programoje yra 17 kursų ir magistro darbas. Prieš prasidedant kiekvienam kursui, studentams suteikiamas visiškas skaidrumas dėl atitinkamo turinio, užduočių, egzaminų ir reikalavimų kriterijų. Tokiu būdu jie tiksliai žino, kada tikėtis, kurios užduotys ir gali planuoti, kaip pasiekti atitinkamus kursų tikslus.

Mūsų partneris

114946_POST_LOGO_BALDRIDGE_horizontal-300x171.png

Post University buvo įkurtas 1890 metais. Nuo tada jis padėjo savo studentams įgyti žinių, kompetencijų ir patirties, kad jie galėtų sėkmingai dirbti savo pasirinktoje srityje. Pašto universitetas garsėja Waterbury, Konektikute, JAV. Jis garsėja kokybiškomis, karjerą stiprinančiomis studijų programomis ir mažomis seminarų grupėmis. Tai pripažįsta Konektikuto valstija ir akredituota Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacijos (NEASC). Malcolm Baldrige verslo mokykla yra „Post University“ verslo mokykla. Jis yra akredituotas Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryboje (ACBSP). Malcolm Baldrige verslo mokyklos dėstytojai yra vyresniojo lygio verslo ekspertai, turintys ilgametę mokymo patirtį. Spauskite čia, jei norite „Post University“ „apdovanojimus ir pripažinimus“. Pašto universitetas siūlo tarptautinių studentų bakalauro ir magistro studijas tiek kaip universitetų programas, tiek internete.

Projektas

Dirbate kartu su savo įmone, kad planuotumėte ir įgyvendintumėte inovacijų projektą. Tipiški projektai yra, pavyzdžiui, tarptautinio verslo plėtros, skaitmeninimo ar įmonių prognozavimo srityse. Internete vykstantys seminarai Post universitete suteikia metodinės bendrosios vadybos patirties sprendžiant problemą. Jie suteikia praktinę kompetenciją parengti ir įgyvendinti tikslinės rinkos analizę ir verslo planus, būtent taip, kaip jums reikia jūsų įmonei. SIBE savo projektams teikia seminarų asmeninę paramą iš projekto dėstytojo per visus dvejus metus. Šis projekto dėstytojas padeda sėkmingai taikyti seminarų žinias įmonės praktikai ir aplinkai per instruktavimą. Projekto dėstytojas taip pat remia studentus kuriant, apibrėžiant, diegiant ir įgyvendinant projektą įmonėje.

 • Projekto dėmesys - skaitmeninimas
  Magistrantūros studijų programos magistro laipsnis (angl. General Management) siūlo skaitmeninius vietinius gyventojus, turinčius pirmąjį akademinį laipsnį, bet kurioje disciplinoje galimybę dirbti viename ar daugiau novatoriškų duomenų analizės projektų įmonėje. Projekto darbas yra integruotas į SIBE magistrantūros SIBE bendrojoje vadyboje, apimančią įvairias sritis apimančias sritis, pavyzdžiui, informacines technologijas, ekonomiką ir vadovavimą. Studentai dirba tarptautinėse grupėse ir atlieka tikrus duomenų analizės projektus per visą studijų laikotarpį.
 • Projekto dėmesys - tarptautinio verslo plėtra
  Kaip rodo ilgalaikio tyrimo „Vokietijos bendrovių sėkmės veiksniai užsienyje“ rezultatai, paaiškėja, kad, be produkto kokybės, tinkamo partnerio atranka ir geri kontaktai ypač svarbūs sėkmingam verslui užsienyje. Be to, geros rinkos žinios ir kvalifikuoti darbuotojai yra labai svarbūs pusei apklaustų įmonių.

Tarptautinio verslo ir verslumo mokykla ( SIBE ) įdarbina jaunus vadovus, turinčius darbo patirtį toje šalyje, kuri baigia magistrantūros studijų vadybos kursą SIBE ir dirba vadybos asistentais Vokietijos įmonėje. Priklausomai nuo įmonės projekto, studentai dirba savo šalyje, Vokietijoje arba mišriose vietose.

Egzaminai

Žinoma, jūs taip pat turite įgyti naujų žinių ir pateikti veiklos įrašus bendrosios vadybos magistro / MBA (JAV). Tačiau, kadangi faktinės kompetencijos yra svarbesnės darbe nei žinių testų išlaikymas, visą programą pritaikėme prie jūsų kompetencijos tobulinimo. Štai kodėl neišspausdinsite egzaminų, kad patikrintumėte savo žinias bendrojo valdymo magistro / MBA (JAV) metu. Vietoj to, jums bus sukurtos problemos ir užduotys, pateikiamos pristatymų, perdavimo dokumentų (TP), perdavimo dokumentų ataskaitų (TDR) ir valdymo projektų dokumentų (MPP) forma, kurias naudosite savo inovacijų projektui ir magistro darbui.

Priėmimas

Tu turi:

 • Entuziazmas programai.
 • Baigė pirmąjį laipsnį (valstybinio universiteto, taikomųjų mokslų universiteto, BA / „dvigubos sistemos laipsnis“ ar panašaus laipsnio iš kitos Vokietijos / užsienio aukštosios mokyklos laipsnį).
 • Ne mažiau kaip 180 kreditų pagal ECTS arba tarptautiniu mastu palyginamus.
 • Labai geras anglų kalbos mokėjimas.
 • SIBE , Berlyno Steinbeio universiteto dalis, sėkmingai baigė daugiapakopį atrankos procesą.
 • KODE®-Įvertinimas.

Prašome atsiųsti mums šiuos duomenis:

 • Anglų CV (maks. 2-3 puslapiai).
 • Motyvacinis laiškas anglų kalba (maks. 1 puslapis).
 • Universiteto pažymėjimas ir pirmos pakopos pažymėjimo lapas.
 • Bendrosios kvalifikacijos liudijimas atvykti į aukštąjį mokslą.
 • Darbdavio nuorodos, informacinės raidės (jei yra).

Išlaidos

Išlaidos jums kaip valdymo padėjėjui:

 • Mokestis už mokslą - 340 EUR per mėnesį

Įmonės išlaidos:

 • Programos mokestis: 1 070 EUR / mėn.
 • Vadybos padėjėjo atlyginimas: laisvai apyvartoje (tačiau mažiausiai 1500 EUR per mėnesį už darbą Vokietijoje *)

* Pirmiau pateikta informacija grindžiama prielaida, kad leidžianti nukrypti nuostata pagal MiLoG 22 straipsnį taikoma stažuočių sutartims pagal dvigubą SIBE studijų programą; tačiau tai priklauso nuo skirtingos jurisdikcijos, kuri gali kilti ateityje. Tiek, kiek SIBE GmbH neprisiima jokios atsakomybės.

Perspektyvos programa

Perspektyvos programa suteikia galimybę pirmojo akademinio laipsnio pabėgėliams bet kurioje disciplinoje gauti magistro laipsnį ir darbo patirtį su Vokietijos įmone per 24 mėnesius. Perspektyvinės programos dalyviai dirba visą darbo dieną (dažniausiai kaip stažuotojai) įmonėse, kurios atitinka jų foną. SIBE magistro programa remia juos sprendžiant savo asmeninius karjeros tikslus ir ugdydama jų kompetenciją partnerių įmonės naudai ir sėkmei. Ataskaitos: LBBW Immobilien Kommunalentwicklung GmbH, ccc Cartech Company

Programa mokoma:
Anglų
Vokiečių
Paskutinį kartą atnaujinta May 9, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
24 mėnesių
Dieninės
Price
8,160 EUR
Išlaidos jums kaip vadovo padėjėjas: 340 EUR / mėn. Įmonės išlaidos: Programos mokestis: 1 070 EUR / mėn. (Pridėjus įstatyminį PVM) Valdymo padėjėjo darbo užmokestis: laisvai apyvartoje (tačiau ne mažiau kaip 1500 eurų bruto per mėnesį už įdarbinimą)