Magistro laipsnį verslo administravimo (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Siekiant padėti pagerinti specialistų verslo administravimo įgūdžių šis pavadinimas magistro laipsnį, kuris reaguoja į paklausos iš profesionalų rinkoje vystosi: poreikis įgyti aukštą specializacijos laipsnį į valdymo srityje ir valdymo organizacijos globalizuotame ir labai neaiškus aplinkoje XXI amžiuje.

Šis projektas magistro laipsnis sutalpinti puikiai prie būsimų specialistų turi būti orientuotas į darbo rinkos interesus, tekinimo praktika ir specializacijos daugumos profesinių profilių nustatytų pakomitečių, atsakingų už projektavimo Prognozės Ekonomika ir verslas (Balta laipsnis ekonomikos ir verslo knygos. ANECA. 2005), kuris sustiprina jų sisteminį, integruotą ir holistinį aspektą, valdymo pagrindine kompetencija XXI amžiuje.

Studentui, kuris nori suteikti tarptautinį aspektą į jų studijas ir prieigą prie darbo rinkos platesnis, Atvirasis universitetas Madrido siūlo virtualaus judumo galimybę pagal susitarimą su Marconi universiteto (USGM). (Žr dalykai, kurių reikia imtis).

Šio Susitarimo virtualaus mobilumo studijuoja keletas Mokytojo dalykų Verslo administravimo (MBA) universitete tikslas siekiama užtikrinti tiek asmeninio praturtėjimo ir profesionali turėti galimybę plėsti savo gyvenimo ir karjeros galimybes per žinios skirtingų požiūrių, įgyti naujų technologinių įgūdžių taikant IRT ir dalyvavimą naujose mokymosi scenarijus.

Be to, kiti žinomi privalumai prieigą ir naudojimą keistis žiniomis ir patirtimi su mokytojais ir mokiniais kitų tautybių, panardinant į kalbos, kultūros ir tradicijų priimančiojo universiteto ar sumažinti kelionės išlaidas ne atsižvelgdamas poreikį pereiti prie priimančiojo universiteto.

Kita vertus, tarp šių dviejų universitetų susitarimas sukurta formulė pakelia akademinius mainus remiantis pripažinimo kreditų kursus paimtų užsienio universitete. Pripažinimas atliekamas pagal ECTS kreditų, gautų tuo Bakalauras ir jų ekvivalentai centre. Akademinis pripažinimas ir patvirtinimas, atliktų terminų tyrimų susitarė universitetuose.

Dėstomoji studijuojamų dalykų į (USGM) anglų kalba, todėl tinkamai atlikti dalykų studentas turi turėti pakankamai žinių apie kalbą, kuria dėstoma.

Studentas gali prašyti atitinkamą oficialų pavadinimą kiekvienam universitetui, jei jie baigė kiekvienas iš jų mokymo programą, atsižvelgiant į subjektų, kurių buvo imtasi pagal sutartį mobilumo pripažinimą.

Į Verslo administravimo (MBA) magistro yra oficialus pavadinimas, kurio mokymo programa yra paskelbtas Žin skaičius 141 13 birželio 2013.

Siunčiama

Į Verslo administravimo (MBA) magistro yra pageidautina siekiama absolventams arba absolventams:

 • Verslas.
 • Administravimas ir vadyba.
 • Ekonomika.
 • Absolventai žinių inžinerijos ir architektūros srityje, ypatingą mokymo ekonomikos ir verslo srityje.
 • Tačiau tie studentai, kurie nėra baigę virš šakų arba nepriima oficialūs antrosios pakopos studijų programas, įskaitant šių kvalifikacijų žinių, reikalingų imtis papildomų mokymų skaičių pagrindai nurodyti priedai būdingi verslo administravimo, nustatyti žinių pagrindą verslo vadybos.

Dėl šių mokinių, šios mokymo papildai yra privalomas ir gali būti atliktas prieš Mokytojo pradžioje arba vienu metu tuo pačiu būdu (žr stalo mokymo papildų skirtuką "Gyvenimo").

Jis sukurtas šiems studentams pagrindinių žinių apie verslo valdymą, kuris leidžia jiems vėliau suprasti, įgyti ir tobulinti vadybos žinias, remiantis iš anksto ir optimalaus rengimo suteikiantis jiems pasiekti kiekvieną vieną iš įgaliojimai išdėstyti Mokytojo.

Pagrindinis tikslas Master

Pagrindinis tikslas mokymosi magistro verslo administravimo (MBA) UDIMA yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistams vadovavimo ir valdymo įmonėms ir visuomeninėms organizacijoms, privatūs srityje, suteikiant jiems praktinių ir konkurencingą profilio. Ši mokymo programa yra skirta studentams įsisavinti visą reikalingą žinių, kad ji galėtų atlikti užduočių valdymo, konsultavimo ir vertinimo korporacijų bet kuriame sektoriuje, tiek pasaulinio masto tinkamai institucijai ir sėkmės garantas, nes bet jos funkcinėse srityse: klinikinė departamentas ar tarnyba, ekonomikos ir finansų valdymo, strateginio valdymo, žmogiškųjų išteklių, kokybės, logistikos ir pan, todėl lengva paversti integraciją į bendrą Europos darbo rinką.

Programa [60 kreditų]

pirmasis pusmetis

 • Specifinė verslo administravimo ons
 • Kreipėsi į Verslo vadybos
 • Tarptautinis strateginis valdymas
 • Rinkodara ir pardavimų per tarptautinėje aplinkoje
 • finansų ir apskaitos informacija sprendimų priėmimui
 • finansinės ir teisinės strategijos
 • Įgūdžiai ir valdymo įgūdžius
 • Užduočių valdymas (Lauko)
 • Finalo pirmoji puse

antrąjį pusmetį

 • Analizė tarptautinių rinkų
 • Finansų valdymas ir Balanced Scorecard
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas XXI amžiuje
 • operacijų valdymas
 • Logistikos ir pirkimų
 • Talpinimo
 • Baigiamasis darbas
 • Teismai baigiamuosius egzaminus ir magistro darbas

Metodika

Veido ir internete

Profesinė MBA gali būti tiriamas mokymo ir atstumo būdus.

Tikslas yra, kad studentai įgytų ir didinti žinių ir įgūdžių, būtinų vykdyti lyderio vaidmenį jis nori žaisti. Tai pasiekiama iš esmės dalyvaujant darbo grupėse, kurios yra naudojamos kiekvienu atveju tinkamiausias metodikas, ypatingą dėmesį skiriant bendradarbiavimo byloje rezoliucijos.

Intensyvus naudojimas IRT švietimo procesų pagrindinės Spausdinti novatorišką technologijų pobūdžio, kad pagerina bendrą mokymosi statybą bendradarbiavimu grindžiamoje aplinkoje.

Šis mokymas modelis garantijos remiantis įgūdžių tobulinimo mokymosi per tradicinius mokymo modelių, remiantis paprasta apibendrinamojo įsigijimo koncepcijų, laikantis naujausių rekomendacijų Europos Sąjungos per Europos aukštojo mokslo erdvę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UDIMA, una universidad sin distancias «La UDIMA pretende ser una Universidad sin distancias, en la que aprender haciendo resulte el factor primordial que dote a todos nuestros estudiantes de las comp ... Skaityti daugiau

UDIMA, una universidad sin distancias «La UDIMA pretende ser una Universidad sin distancias, en la que aprender haciendo resulte el factor primordial que dote a todos nuestros estudiantes de las competencias precisas para emprender y asegurar su empleabilidad.» La Universidad a Distancia de Madrid (UDIMA) es una institución oficial de enseñanza superior, innovadora, abierta y flexible. Skaityti mažiau