Oficialus aprašymas

iesf1

Pastovus paieška atnaujinti įvairiose mokslo, kad būtų ne iš mokslo vadybos ir verslo administravimo Portugalijoje priešakyje, kartu su mokslinių tyrimų ir plėtros tose pačiose srityse, įdėti Atlanto Verslo mokykla (buvusi IESF) į aukštųjų verslo mokyklų srityje pasaulyje ,

Tik viena mokykla su verslumo pobūdį gimė iš savo genezės, iš didelės bendrovės rankas ir visiškai skirta įmonių plėtrai ir Portugalijos verslo bendruomenė turi šias charakteristikas, kuri vykdo negailestingai.

Priėmimo reikalavimai

Jie gali kreiptis dėl kurso, vedančio į magistro laipsnį visų laipsnį arba ekvivalentas turėtojams; Laikikliai akademinės, mokslo ar profesinio mokymo programas, kad būtų pripažinta, patvirtinantis, gebėjimą atlikti šią studijų Atlanto verslo mokyklos ciklą; Laikikliai užsienio mokslo laipsnį suteikė po 1 ciklo organizuojamus pagal Bolonijos procesą valstybės prisijungdama prie jos tyrimų; Laikikliai užsienio mokslo laipsnį, kuris yra pripažintas kaip atitinkantis laipsnio tikslai Mokslo tarybos Atlanto verslo mokykla technikos

gavėjai

Studijų vedantį į magistro laipsnį verslo ir vadybos kursas suteikia domina valdymo 360 ° bendrovei, tiek analizės ir tuo praktikos ir strategijų lygmeniu leidžiant įgūdžių vystymąsi priimti sprendimus, kurie atsako į pagrindiniai iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria įmonių kursas apima temas iš įvairių sričių vadybos ir verslo, iš Finansų į informacinių sistemų, per rinkodarą ir žmogaus išteklių, įskaitant naujų verslo modelių internete už realybės Verslo suprantama tarpdisciplininiu būdu, visi šie dalykai buvo sudaryta su to paties tikslo, formuojant nuoseklią ir integruotą visumą, orientuotą į bendrą projektą plėtoti pasirinktą ties mokslo metų diplomas finalas yra magistro diplomas vadybos pradžioje įmonę ir verslo, taip pat, kaip klasėje programa, pripažinta ministerijos Mokslas, technologijų ir aukštojo mokslo (Pranešimas Nr 19753/2010), nes, žinoma, dalykai, mokytojai ir vertinimai yra vienodi. Tik yra mokymo forma ji skiriasi Bolonijos deklaracija daro šį pripažintą diplomą visose Europos Sąjungos šalyse programa patartina kandidatų iš portugališkai kalbančių šalių (Angola, Mozambikas, Brazilija, ...), norinti gauti magistro laipsnį, per žinoma portugalų pripažinta visoje Europos Sąjungos teritorijoje, siekiant iš anksto savo karjerą. Programa taip pat patraukli portugalų kadrų, kurie emigravo į kitas šalis ir nori plėtoti savo įgūdžius, į savo gimtąją kalbą.

programa

Aš modulis

Lyderystė ir asmeninio tobulėjimo (6ECTS) - 1 metai

modulis II

Emocinis valdymas Žmogiškųjų išteklių (6ECTS) - 1 metai

III modulis

Strategija informacinių sistemų (6ECTS) - 1 metai

IV modulis

Ekonomika vadovams (6ECTS) - 1 metai

V modulis

Taikomoji Finansai (6ECTS) - 1 metai

VI modulis

Strateginis marketingo (6ECTS) - 1 metai

VII modulis

Skaitmeninės rinkodaros ir verslo internete (6ECTS) - 1 metai

VIII modulis

Seminarai (6ECTS) - 1 metai

IX modulis

Parinkčių dirbtuvės (12ECTS) - 1 metai
nustatyti seminarus ir parenkami pagal projekto pagrindu, kad studentas vystysis 2 metai

X modulis

Verslo strategijos atvejai (40ECTS) - 2 metai

XI modulis

Projektai (20ECTS) - 2 metai

metodika

Priimtos metodikos yra tipiškas verslo mokykloje pastatytas pagal filosofijos sklindančius iš dabartinės praktikos geriausių mokyklų Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Valdymo organai Atlanto verslo mokykla (buvusi IESF) išlaikyti nepaprastai iniciatyvūs, atsižvelgiant į susirūpinimą formatų ir metodikų mokymo praktikavo Atlanto verslo mokykla, parodyti savo charakterį verslo mokykla, visada susiduria su verslo aplinkos pritaikymo , įgūdžius pagal mokinių įgytos per mokslo keliu.

ATVEJIS
Atvejo tyrimas yra metodas, kuris remiasi realių situacijų verslo pasaulyje studijų, tarnauja įrodyti įgytas žinias tikrovės taikymą. Daugelis dalykų griebtis šio metodo. Atlanto Verslo Mokykla buvo šioje srityje pradininkas, kuri buvo pirmasis naudoti Portugalijoje PBL - grindžiamas mokymasis (Probleminis mokymasis) prestižiniame Harvardo mokyklos.

PROJEKTAI
Dauguma disciplinos apima, daugiau ar mažiau intensyviai, projektų įvairaus pobūdžio, kurios papildo akademinį turinį kai kurių kursų realizavimas. Kiekvieno kurso pabaigoje, yra struktūrinė disciplina, trunkantis mažiausiai vieną semestrą, siekiant įgyvendinti projektus verslo panardinant aplinkos, bendrų pastangų tarp organizuotų grupių, mokytojų studentų ir vadovų iš įmonių, kuriose projektai būtų vykdomi.

DARBAS PARUOŠIMAS
Dauguma kursų reikalauja individualaus ar grupės plėtrą.

MODELIAVIMAS
Kai kurie iš dalykų griebtis modeliavimo žaidimai, kurie leidžia tiesiogiai bendrauti su įmonių, bandant imituoti realias problemas kasdieniame verslo bei finansų rinkose.

VIZITAI įmonėms
Kai kuriais kursus, studentai keliaus į įmonių realizavimo vietoje, jų veikimą ir jų ypatumus. Projektų įgyvendinimas pagal struktūrinių disciplinų galutinio kurso akcentas laipsniško ir laipsnišką integraciją į verslo aplinkos procesą.

Verslininkai apsilankymų
Kai kurie iš tų disciplinų įtraukti aplankyti iš darbuotojų ir verslininkų iš Atlanto verslo mokykla, perduoti savo žinias ir įgūdžius studentams įvairių kursų.

SEMINARAI
Per įvairių kursų, studentai naudos iš seminarų apie konkrečias temas, mokė nacionalinių ir užsienio ekspertai.

vertinimas

Atlanto verslo mokykla orientuota į realių atvejų studijų, projektų įvairaus pobūdžio, individualių ar grupinių projektų, modeliavimo žaidimai, tarp kitų plėtros įgyvendinimas.

dėstytojai

Antlântico verslo mokykla fakultetas yra žinoma ir pripažinta asmenybes savo veiklos ir jos veiklos rezultatai yra tinkami. Mokytojai turi akivaizdžių akademines savybes ir visų pirma taikyti savo žinias kasdieniame profesinės veiklos. Tarp šių mokytojų iš esmės susijusi su Atlanto verslo mokyklos ir bendrauja savo idealais ir metodikų yra buvę ministrai ir buvę sekretoriai narėje Portugalijos vyriausybės, taip pat pirmininkai atskaitos įmonių. Be to, mokytojai, studentai susisiekti tiesiogiai su nacionaliniais pagalbos asmenybių, išskirtinių seminaruose, aptarti aktualius ir aktualius klausimus Portugalijoje ir Europos kontekste.

Dr Adelino Cunha; Prof Gydytojas Jorge Sequeira; Prof Henrique sakė; Prof Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof João Monteiro; Prof Dr Elizabeth Serra; Dr Vasco Marques; Prof Dr John Paul Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof Dr Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo

Karjeros perspektyvas

Plotas Verslo ir vadybos

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 44 daugiau kursų IMF Business School Portugal »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date