Read the Official Description

San Jorge universitetas siūlo naujas jungtinis magistras bendradarbiaujant su Vic universiteto (Katalonija), koordinatorius pavadinimą, ir Nebrija universitetu (Madridas). Atnaujintoje programoje yra specializuotas vertimų siūlo Vic universiteto tarp 2007 ir 2013, ir siekiama mokyti specialistus ir studentus iš laukų, kurie sukuria daugiau paklausai vertėjams. Dėl šios priežasties ji siūlo įsigyti šias specialybes galimybę:

 • mokslinė ir techninė vertimas ir informacinių technologijų
 • garso ir vaizdo vertimas, multimedijos vertimas ir lokalizacija
 • Vertimas raštu, literatūra ir lyčių
 • teisinė ir finansinė vertimas

Programą sudaro bendrą struktūrą 18 ECTS, susidedanti iš keturių privalomų dalykų. Be to, privaloma tvarka Magistro baigiamasis darbas, 12 ECTS.

Likę 30 ECTS bus paskirstytas taip:

 • 15 ECTS vieno iš pasirenkamų maršrutų, kurie bus nurodyta specialybės pavadinimas.
 • 15 ECTS pasirinkti tarp kitų pasirenkamųjų dalykų tos pačios maršrutas specialybės ar kitais būdais, išaiškinimas modulis bendrovei arba ne ilgiau kaip 12 ECTS kreditų išorės praktiką.

Į specialiojo Vertimas magistras yra dalis kontekstą, kuriame poreikiai, susiję su kalbų tarpininkavimą yra vis svoris: taip, reaguodama į visuomenės ir profesionalų tinklo šiandien poreikius, rengia mokinius dirbti aplinkoje pažymėtų multikultūralizmo, daugiakalbystę, daugiarūšio, multitasking ir naudoti informacijos ir ryšių technologijas.

Šis pavadinimas yra vienas iš loginių mokymo galimybių studentams, besispecializuojančių vertimas su įvairaus profilio pradinio formavimo:

 • Vertimo raštu ir žodžiu absolventai, kurie nori atnaujinti savo įgūdžius vertėjų iš įvairių sričių specializuojasi vertimo.
 • Absolventai filologijos, taikomosios kalbomis, šiuolaikinių kalbų ir susijusių disciplinų, iš kalbos įgūdžius, norintiems įgyti mokymo vertimą kad atvers naujas galimybes, profesinės ar mokslinių tyrimų.
 • Absolventai mokslo, technologijų, teisinius, ekonominius, socialinius ir tt norintys treniruotis vertimo srityje ir susiję specializuotis savo srities žinių vertimo, jeigu jie nori užsienio kalbos lygį, nustatytą prieigos reikalavimai.

orientacija

Viena vertus, specializuotos vertimo magistras suteikia studentams artėja pagrindinės tyrimų sritys vertimo galimybę, ir tokiu būdu, tada siekti pažangių tyrimų, dėl kurių pasiekti post daktaro disertaciją.

Be to, ji taip pat leidžia sekti profesionalią maršrutą, kuri leidžia studentui profesionaliai dirbti vertimą nurodytose teritorijose, kurios generuoja daugiau paklausą.

diferencialinės funkcijos

 • Šio pavadinimo Specializuota Vertimo Interuniversity gali pasinaudoti trijų universitetų išteklius ir dalintis nukreiptą pasiūlymą, pirma, studentai iš trijų autonominių dalyvauja ir už pasiūlyti online režimu, studentai Ispanijos valstybės, Europos aukštojo mokslo erdvė ir kitos tautos.
 • Mokymo metodika specializuotos vertimo magistro remiasi virtualios mokymosi per Virtual Campus ir remiasi integruoto konkretus IRT vertėjams (forumai, pokalbiai, vaizdo konferencijos, naujienlaiškiai, dokumentų saugyklų naudoti , kompiuterinis vertimas, pašto dėžutės užduotys ir kt.) Trys universitetai patvirtintas virtualių aplinkų naudojimas mokymo vertimo patirtį.
 • Būdamas internete pasiūlymą, specializuotos vertimo magistras yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie yra toli nuo mokyklos ar šeimos įsipareigojimus arba negali sufokusuoti tik akademinių užduočių ir visiškai dera su kita veikla visų rūšių.

Tikslai ir kompetencijos

 • Traukinio specialistų vertimo raštu ir žodžiu sudarytos galimybės integruotis į aplinką srityje specializuojasi literatūros ir humanistinės vertimo kalbos valdymo, mokslo ir technikos vertimo, vaizdo, garso ir multimedijos vertimas, teisinių ir finansinių vertimo raštu ar žodžiu bendrovei.
 • Forma strategijos ir ištekliai moksliniams tyrimams į vertimo, kalbų ir kultūrų kontekste.
Program taught in:
Ispanų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,855 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date