Read the Official Description

Structuralia pristato kapitonas 's laipsnį pažangių valdymo ir eksploatavimo infrastruktūros plėtra yra Europos magistro ' s Ispanijos vyriausybė patvirtino 30 2016 metų lapkričio byla Nr 9253/2016 ir pavadinimas ID 4316133 laipsnis, kurio mokymo buvo patikrintas iki universitetų švietimo ir mokslo Ispanijos valstybės ministerijos Tarybos nutartimi nuo kovo 22, 2017 kas iškėlė vyriausybės pasiūlymui sukurti oficialų pobūdį, pavadinimą ir registracijos į RUCT ir kurių patvirtinimas pagal susitarimą Ministrų Taryba nepaskelbta oficialiajame leidinyje.

Tai patvirtino 47 valstybių narių Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME), bendroje erdvėje ratifikavo Bolonijos deklaraciją 1999 m.

Taškų oficialių Europos pavadinimas kreditų: 60 ECTS (Europos aukštojo mokslo erdvės) kreditai.

Universitetas Alfonso X Išminčius

Universitetas Alfonso X Išmintingojo yra pirmasis privatus universitetas Ispanijoje, gimęs per 1994/1995. Mūsų misija yra pasiūlyti visuomenėje kokybės aukštesnįjį išsilavinimą laisvai ir savarankiškai. Susipažinkite su mums geriau, ten yra daug atrasti.

Structuralia

Structuralia nuo 2001 metų, yra tarptautinis lyderis specializuota inžinerijos, architektūros, energetikos ir infrastruktūros srityje, bet mokymosi metodikų mokymus. Jis turi biurus Madride, Santiago de Chile, Meksike ir Bogota. Structuralia turi studentai 50 šalių visame pasaulyje, daugiau nei 500 autoriai metu susitikę mūsų fakultete.

PRISTATYMAS

Pastaraisiais metais buvo reikšmingas pokytis infrastruktūros sektoriuje, atspindintis galimybę plėstis į pasaulinę rinką.

Pagal šią situaciją, pagrindinis tikslas šiame kapitonas yra išmokyti studentus su tinkamo mokymo sutarčių valdymo ir raktų projektus ir paruošti juos teisingai naudoti naujas priemones, modelius ir metodus metu skiriasi naudojama etapai infrastruktūros, todėl, kad skirtingų rūšių finansavimas, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės ir koncesijų modelių įvaldę.

Norėdami tai padaryti, kapitono struktūra apima bendrą kamieną, apimantis orientuota tarptautinio infrastruktūros valdymą, kūrimo ir eksploatavimo etapo, todėl pasirenkamu maršrutu, kur studentai turės galimybę specializuotis keliuose ir įgyti žinių medžiagas būdingas tam tikro tipo infrastruktūrą.

Neegzistuoja Ispanijoje ir visame ispaniškai kalbančių pasaulio, universitetas oficialus meistras rinkti naujausius ir moderniausius valdymo modelius su požiūriu ir metodikos pateiktos.

Konkrečiai kapitonui vandeniu specialybė tikslų jie yra:

 • Įgyti įgūdžių valdyti skatinimas ir vandens infrastruktūros projektą. Su ypatingą dėmesį skiriant projektavimo ir valdymo vandens valymo įrenginių ir miesto sistemų.
 • Žinau, procedūros, metodai, praktika ir uždaviniai naudojami operacijos (operacija ir priežiūros darbai, infrastruktūros ar sistemų) miesto vandens paslaugų.

Metodika

METODOLOGIJA IR VERTINIMAS MOKYMOSI

Mokymai yra teikiama per pažangi siekiant suteikti studentams su visais mokymosi internetu virtualaus universiteto privalumų:

- sutaupote: atsisiųsti dokumentus, vaizdo konferencijomis, internetu bandymus, ir tt sutrumpinti viešųjų pirkimų išlaidos medžiagoms ir pereikite prie studento. Laikas optimizavimas: lankstumas programavimo nebuvimas pervedimų ir galimybė prieiti prie aukštosios mokyklos ir 24h medžiagos leidžia studentams organizuoti savo studijas tinkamiausias jų poreikius ir jų asmens darbotvarkę.

- Darbo suderinamumas: taip nurodyta pirmiau, studentas gali puikiai suderinama akademinės plėtros su savo įprastą darbo veiklą. Gyvenimo paskirstymo ECTS kreditais.

Mokymo veikla

Nuo įvairių medžiagų, kurios sudaro mokymo visi valdymo metodas, šių tipų mokymo veikloje, visos veiklos, kuri yra dalis įrodyta metodikos bus atlikta internete.

 1. Ekskursijos ir Mokomi darbas
  -work orientuotą darbuotojų su interaktyvia medžiagos ir dokumentus.
  - Apmokymai ir konsultacijos su mokytojais ir specialistais.
  - debate.- manote tankus ir darbo grupes ir pokalbius.

 2. savarankiškai - tyrimas
  - Analizė ir gilinimas dokumentus.
  - Savęs vertinimas.
  - Case Studies išspręsta.

 3. Seminarai realiu laiku
  Visų dalykų jums apsvarstyti vieną ar daugiau realaus laiko susitikimų su ekspertais šioje srityje, su kuriomis susiduria studentai su šių specialistų pasidalinti erdvę, kurioje analizuojant gyvus techninius klausimus ir praktinius klausimus šia tema.

 4. Sprendžiant pratimus grindžiamas atveju metodas
  Nutarimas praktinių atvejų: studentas turės būti individualiai kurie susiduria savo išteklius sprendžiant mankštos arba atvejo tyrimą.
  parašyta bandymų: testai ir pratimai.

 5. Test test.
 6. profesinis tobulėjimas darbo vietoje.
 7. Asmeniniai darbas, informacijos paieška, redagavimas ir tt
 8. Gynybos Baigiamasis darbas projekto Teisme.

Vertinimo sistemos įgyti įgūdžių ir kvalifikacijų sistemas pagal galiojančius teisės aktus.

Vertinimo procesas bus vykdomas atsižvelgiant į skirtingus įgūdžius, kad mokiniai turėtų įgyti per modulio kūrimo. Dėl šios skirtingų vertinimo sistemų, bet taip pat bus naudojamas labiausiai virtuali sistema veidą.

Už kiekvieną bendros pagrindinius dalykus, ir kiekvienas iš specialybių, šie vertinimo sistemos bus įgyvendinama:

1. virtualus vertinimas nuo pristatymo, sprendžiant įvairias praktines problemas atliekama mažose grupėse arba individualiai įvertinti žinių įgijimą visoje Kiekvieno dėstomojo dalyko mokymas. Per mokymo platforma studentai bus pateikti pratimai skaitmeniniu formatu. Mokytojas gaus ir teisinga leidybos platforma kvalifikacijoje.

2. virtualus įvertinimas iš testai tipo bandymo komplekto internete, siekiant užtikrinti žinių apie dalykų turinį, siekiant įvertinti žinių įgijimą visoje Kiekvieno dėstomojo dalyko mokymas. Per formavimo, jie pakraunami automatiškai šabloną, kuriame yra pasirinkimas testą su klausimais, kurie yra pakraunami atsitiktinai, todėl, kad kiekvienas studentas turi skirtingą testą. Studentai turės prieigą prie jo automatiškai.

3. veido per realaus laiko vertinimo testą. Alfonso X Išmintingojo universitetas garantuoja studentams galimybę imtis egzaminą sostinėje, kur jis gyvena. Gebėjimas laikyti egzaminus ir kituose miestuose bus vertinamas kiekvienu konkrečiu atveju. Bus trys kvietimai teikti veido egzaminą; pirmąjį pusmetį, antroji semestras ir egzaminas.

Už magistro darbe bus įgyvendintas, šias vertinimo sistemas:

 • Virtualus vertinimas baigiamuoju magistro darbu Audito Rūmai, patyrę disciplinos, kurioje jis sukūrė. pateikti per formavimo platformą atminties yra pageidautina.
 • Virtualus gynybos vertinimo ataskaita už baigiamuoju magistro darbu atliekamas individualiai teisme patyrė discipliną, kuri sukūrė ir viešą svarstymą. Mokymo platforma turi vaizdo konferencijų įrankis, per kurį Magistro baigiamojo darbo gynimas vyks.
 • Į Proctored egzaminai vyks į tos šalies, kurioje studentas yra sostinėje. Išlaidos, kurios gali būti sukurtas atlikti šį testą (transporto, maistas, apgyvendinimas ir tt) bus atsakingas tik studentas.

Modelis diplomas

Diplomas studentams, kurie sėkmingai baigė meistras bus išduoti pagal Karaliaus dekreto 1002/2010, rugpjūčio 5 d ekspedicijos oficialių universitetų laipsnių ir papildomos nuostatos 1 Karaliaus dekreto 22/2015, sausio d 23 ,

Išorės praktika

Nepaisant to, kad magistro nuotolinio, praktika bus atliekama asmeniui įmonių, valstybinių ar privačių institucijų, pagal išorinio direktorių (dalis centre, kur atliekamas) ir vidaus mokytojas, visada mokytojas susijęs globos į laipsnį.

Klasėje patirtį šių išorinių praktiką, studentai turės parengti ataskaitą turi būti įvertintos.

Programa

bendro modulio

1.GESTIÓN (3 kreditai)

 • finansai

2. skatinimas, finansai ir galimybių analizė INFRASTRUKTŪRA (9 kreditai)

 • projektų Finansai
 • Galimybių investicijų analizė infrastruktūra
 • VPSP modeliai skatinimas. Nuolaidų.

3. infrastruktūros projektas VALDYMAS (9 ECTS)

 • Administravimas ir sutarčių valdymas dideliais raktų projektų (EPK)
 • tarptautinės sutartys inžinerijos sektoriuje. FIDIC
 • Sutarčių valdymas

4. Valdymo NAUDOJIUI apie infrastruktūrą (9 ECTS)

 • Priežiūra tvarkymo infrastruktūros
 • Valdyti PPP projekto veiklos etapą

GAMINYS vandens infrastruktūros

1. Infrastruktūros VANDENS

 • Valdymas vandens infrastruktūros plėtros
 • Veiklos valdymas vandens infrastruktūros

Išorės praktika (6 ECTS)

MASTERS PABAIGA projektas (6 ECTS)

Tikslai

Konkretūs tikslai Specialybė:

 • Įgyti įgūdžių valdyti skatinimas ir vandens infrastruktūros projektą. Su ypatingą dėmesį skiriant projektavimo ir valdymo vandens valymo įrenginių ir miesto sistemų.
 • Žinau, procedūros, metodai, praktika ir uždaviniai naudojami operacijos (operacija ir priežiūros darbai, infrastruktūros ar sistemų) miesto vandens paslaugų.

Pabaiga magistras Projektų

 • Gebėjimas atlikti, dabartis ir ginti atskirai ir visuomenės, kai gaunamas visas mokymo programos kreditų, pratybos projektas profesionalus ir originalaus pobūdžio atliekami individualiai teisme, susidedanti iš profesinio pobūdžio projektą, kuriame sintetinti įgytus įgūdžius mokymą.
 • Talpa analizės ir sintezės darbus, ir bendravimo įgūdžiai, pateikdami raštu ir žodžiu profesionalias ataskaitas juos atskleisti

sertifikuota

Ispanijos vyriausybė patvirtino 30 2016 metų lapkričio byla Nr 9253/2016 ir pavadinimas ID 4316133, kurio mokymo buvo patikrintas Universiteto tarybos Švietimo ir mokslo ministerijos Ispanijos valstybės nutarimu Oficialus Europos magistro nuo kovo 22, 2017 kas iškėlė vyriausybės pasiūlymui sukurti oficialų pobūdį, pavadinimą ir registracijos RUCT ir kurio patvirtinimo pagal kabineto susitarimas yra skelbiami "Valstybės žiniose".

Universitetas Alfonso X Išmintingojo 60 ECTS kreditai problema su oficialiu pavadinimu tiems studentams, kurie sėkmingai baigė Mokytoją.

Modelis diplomas

Diplomas studentams, kurie sėkmingai baigė meistras bus išduoti pagal Karaliaus dekreto 1002/2010, rugpjūčio 5 d ekspedicijos oficialių universitetų laipsnių ir papildomos nuostatos 1 Karaliaus dekreto 22/2015, sausio d 23 ,

Išorės praktika

Nepaisant to, kad magistro nuotolinio, praktika bus atliekama asmeniui įmonių, valstybinių ar privačių institucijų, pagal išorinio direktorių (dalis centre, kur atliekamas) ir vidaus mokytojas, visada mokytojas susijęs globos į laipsnį.

Klasėje patirtį šių išorinių praktiką, studentai turės parengti ataskaitą turi būti įvertintos.

Program taught in:
Ispanų

See 13 more programs offered by Structuralia »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
9,355 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date