Magistro laipsnį miestų regeneravimo, reabilitacijos ir dizaino (online)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Miestų regeneravimas, reabilitacija ir dizainas.
 • DATOS: Laisvas ir Pasirinktinis. Rekomendacija: 9 mėnesių (spalio-birželis)
 • REŽIMAS: INTERNETE
 • Kreditai: 60

APRAŠYMAS

Mokytojas kyla iš poreikio rengti specialistus su naujovišku profilyje, kuri specializuojasi valdymo ir plėtros aspektų, kurie būdingi atsiliepimo pilietį ir miestą per pastaruosius metus.

Tikime, kad galime sukurti naują profesionalumą sugebėti planuoti ir valdyti miesto ir kaimo aplinkoje per naujų technologijų, naujų sistemų tvaraus ir pažangaus valdymo ir juolab saugiai, sveikos ir tvarios buveinių.

PASKIRTIES

Absolventai, kurie domisi formavimo savo profesionalumą regeneracijai ir miestų valdymo sistemą ir piliečio, ypač atkreipiant dėmesį į piliečių, tvaraus reabilitacijos ir dizaino kaip variklių regeneracijos bendradarbiavimą.

TIKSLAS

Mokytojas siekia palengvinti praktinį taikymą dėstomų dalykų. Dėl šios priežasties jis šiuo metu dirba dvi skirtingas miesto aplinkoje. Miranda del Castañar (Salamanka), bendradarbiaudama su miesto tarybos šio miestelio kas susiję su saugoma kaimo nustatymus.

Be to, o kas daro vieną galimą taikymą Smart Cities koncepcija su Vakarų Salamanca kaimynystėje ir kaimynystės asociacijos Zoes. Barrio West visas viešųjų politikos miestų regeneracijos įgyvendinimo savybes. didelio tankio miesto aplinka, su senėjimu gyventojų, pasenęs pagal išmetamųjų teršalų mažinimo ir prieinamumo ir žemos kokybės viešąsias erdves, remiantis kelių eismo pastatų poreikiams.

Mes suprantame, kad tai yra labai įdomi vieta ištirti šį naują būdą suprasti mieste intervenciją ir taikyti naujas technologijas. Tai įdomūs integruoti intensyvią socialinę viziją ir tapatybę remiantis kultūros tokiomis iniciatyvomis kaip "Urban Gallery", "Mes ir" Punto "," Zoes Žalioji "... turintys aukštą kaimynystės paramą ir teigiamą įvertinimą miestas.

Tikime, kad galime kelti tam tikrą bendrų veiksmų šioje aplinkoje skubėti į praktinio taikymo iš "Smart Cities" sąvokų tokiose aplinkose galimybės.

END PROJEKTAI MEISTRAI ir praktika

Galutinis magistro projektas sudaro 15 kreditų ir bus paleisti per asmeninį samouczków internete arba asmeniui, kaip Studentų galimybės. Projektas bus pagaliau atskleidė visuomenės žodžiu teisme, asmeniškai arba vaizdo konferencijos.

Bendradarbiauja įstaigų ir įmonių

Zoes kaimynystės asociacija, miesto Miranda del Castañar.

PLĖTRA

1 MODULIS

Pirmasis modulis skirtas miestų regeneracijos kalbama apie išmaniųjų miestų ar pažangiųjų miestų naujas pasienio, kuris apima daugiau disciplinas mes galime įsivaizduoti reiškinys. Architektūra, miestų planavimo, inžinerijos socialinės ir visi elgesį, kad bendrauti su šiuolaikiniu buveinių mokslai.

Išmaniųjų miestų tema yra novatoriškas tema, kuri slepia privalumus ir trūkumus, kad studentai mokosi analizuoti ir atskirti.

 • 1. Principai Miesto regeneraciją.
 • 2. Miesto aplinka I. regeneravimas
 • 3. regeneravimas miesto aplinkoje II.
 • 4. regeneravimas istorinių aplinkoje.
 • 5. regeneravimas kaimo aplinkoje.

2 MODULIS

Šioje antrojo modulio bus sukurta konkretūs klausimai reabilitacijos, studentas išmoks tinkamą techninę terminologiją, tačiau yra labai individualizuotas mokymas kiekvienas studentas pažymėti savo lygį.

Mes manome, kad konkretus modulis reabilitacijos reikia suprasti miestų atgaivinimui visapusiškai taikyti naujas technologijas už gyvenimo jame, prieinamumo gerinimo saugiai, sveikai ir prieinamą aplinką.

 • 6.Conocimientos Architektūra S.XX.
 • 7. Procedūros architektūros reabilitacijos.
 • 8. Gyva Statybos S.XX.
 • 9. Energijos reabilitacija pastatus.
 • 10. Restauravimo Procedūros Architektūros

3 MODULIS

Modulis interjero dizainas Istorinis žvilgsnis naudojant dizainą kaip regeneruoti aplinkoje gyvena ir ekonomikos variklio priemonė, tačiau, atsižvelgiant į medžiagos kondicionierius, sociokultūrinė ir istoriniai preexistences (suprantama kaip istorinės nėra konkrečiai paveldo ir analizuojant galimybes projektas pagal skirtingus požiūrius,

 • 11. Miestų dizainas.
 • 12. Vidaus svetingumo ir turizmo. Dizainas ir laisvalaikiui.
 • 13. Parodos, stovi ir scenografijos. Dizainas ir kultūrą.
 • 14. Interjero dizainas sveikatos, švietimo ir biuro. Dizainas ir visuomenė.
 • 15. Interjero dizainas gyvenamosios ir komercinės paskirties. Dizainas, pritaikymas ir kondicionierius.

SERTIFIKAVIMAS PAVADINIMAS

Magistro miestų regeneravimo srityje reabilitacijos ir Diseño.Habilita kaip miestų regeneravimo srityje reabilitacijos ir dizaino technikas.

DARBO KRŪVIS

60 ECTS.

kaina

4500 eurų

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nuestra metodología académica presencial y online se basa sobre 3 puntos fundamentales: formación personalizada, enseñanza práctica y cercanía del profesorado.

Nuestra metodología académica presencial y online se basa sobre 3 puntos fundamentales: formación personalizada, enseñanza práctica y cercanía del profesorado. Skaityti mažiau