Pasirašius Jungtinių Tautų bendrąją klimato kaitos konvenciją, 1992 m. Buvo pradėta iniciatyva, kuria siekiama sušvelninti nerimą, kuris iki šiol buvo susijęs su tam tikrų dujų, daugiausia anglies dioksido ir metano, išmetimu į atmosferą, pradžios. padidėjusios pasaulinės žemės temperatūros.

Vėliau, 1997 m. Pasirašant Kioto protokolą ir vėliau jį įsigaliojus, buvo galutinai pritarta, kad šis reiškinys būtų daugiau ar mažiau sėkmingai įtrauktas į išsivysčiusių šalių vyriausybių darbotvarkes į privačias investicijas. ir, galų gale, kasdienis požiūris į pilietinę visuomenę.

Vis dėlto, nepaisant konkrečių interesų, vis dar trūksta žinių apie klimato pokyčių mechanizmus ir jų padarinius biologinei įvairovei, gamybos sistemoms ir apskritai gyventojams, todėl veiksmams atlikti reikia turėti kvalifikuotus darbuotojus. ir priimti sprendimus kovojant su visuotiniu atšilimu.

Čia pristatytas klimato kaitos magistras reaguoja į poreikį rengti kritinius įvairių sričių specialistus, kurie žino, kaip ieškoti alternatyvų ir pasinaudoti verslo galimybėmis, atsirandančiomis dėl šio reiškinio, kad sudarytų prisitaikymo ir švelninimo planus mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų projektuose. .

Dėl šios priežasties manoma, kad būtina paruošti studentą su ankstesne aplinkos baze, leidžiančia suprasti pagrindinius klimato pokyčių klausimus ir tokiu būdu po antrosios dalies studijų pasiekti integruotą problemos viziją aplinkos lygiu, politinis-socialinis ir ekonominis.


Trukmė, kredito struktūra ir laipsnis

Numatoma klimato kaitos magistrantūros programos trukmė yra 920 valandų (92 kreditai).

Dėl laiko paskirstymo nustatyta, kad:

  • Kadangi programa yra nuotolinė programa ir nėra mokoma tiesioginių užsiėmimų, konkreti pradžios data nėra nustatyta, todėl studentas gali bet kada įforminti registraciją, jei yra laisvų vietų.
  • Dėl akademinių ir mokymosi priežasčių minimali programos trukmė yra vieneri metai.
  • Maksimalus programos baigimo laikas yra dveji metai. Šiuo laikotarpiu studentas turi būti pateikęs visus reikiamus įvertinimus, taip pat baigiamąjį projektą ar diplominį darbą.


Stipendijos

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) periodiškai skiria ekonominį punktą FUNIBER mokymo stipendijoms.

Norėdami kreiptis, turite tik pagrindiniame portalo puslapyje pateikti savo paraišką stipendijai gauti su reikiamais duomenimis, o Vertinimo komitetas išnagrinės jūsų paraiškos dėl finansinės paramos skyrimo tinkamumą FUNIBER mokymo stipendijos forma.

Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 27 daugiau kursų Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date