Džordžtauno universiteto internetinis magistro finansų (MSF) programa, šiandien geriausių profesionalų paverčia augančiais pramonės lyderiais. Ši pasaulinio lygio mokymo programa ir revoliucinė internetinė mokymosi platforma, kurią sukūrė " McDonough" verslo mokyklos išskirtinis fakultetas, suteikia pagrindinių įgūdžių, kad jūsų finansinė karjera atitiktų kitą lygį.

Kaip MSF studentas, jūs išmoksite iš patyrusių mokslininkų ir mokytojų fakulteto. Mūsų programa suteikia darbo specialistams iš bet kurios pasaulio vietos galimybę gilinti savo verslo ir techninio finansavimo įgūdžius bei patirtį Georgetown universiteto išsilavinimą, kur fakultetas yra įsipareigojęs aukštos kokybės mokymo.

Įsitraukite į finansų studijų programą, kuri siūlo intensyvių kursų, realaus pasaulio programų, pasaulinės perspektyvos ir įsipareigojimą etikos vertybėms kurti. Kai baigsite Georgetown universitetą, turėdamas savo MSF laipsnį, galėsite užimti vietą tarp pasaulio finansų lyderių su žinių biblioteka, kurią sudaro:

 • Gebėjimas vertinti akcijas, obligacijas ir išvestines finansines priemones naudojant pažangiausius vertinimo metodus
 • Visapusiškas supratimas, kaip vertinti įmonių investicinius projektus strateginiame kontekste
 • Dėkingi už etinių sprendimų priėmimo svarbą
 • Gebėjimas kurti efektyvų portfelį naudojant naujausius metodus numatomoms grąžoms ir rizikai įvertinti
 • Visapusiškas supratimas apie tai, kaip rinkos veikia pagal efektyvios rinkos hipotezę ir alternatyvią hipotezę "elgesio finansų"
 • Gebėjimas sulyginti sudėtingą modeliavimą su globaliu požiūriu į įmonių rizikos valdymą


21 mėnesių MSF programą sudaro 32 kreditai:

 • Šeši pagrindiniai kursai
 • Keturi atrankiniai kursai
 • Orientacija Rezidencija - pirmaisiais metais iki programos pradžios liepa
 • "Weeklong" rezidencija vietoje - pirmųjų metų spalio mėn
 • "Capstone Global Consulting Project" - antrųjų metų gegužė


Formatas, atitinkantis jūsų mokymosi stilių

Mūsų technologiškai intensyvi programa pakelia klasę naujovišku būdu. Kiekvieną savaitę studentai dirba per kursų medžiagą - pasirinkdami savo laiką - naudodami mūsų "Anytime Media" platformą. Pagrindinis šios technologijos komponentas yra "Profesoriaus pristatymai", nuoseklūs aukšto tikslumo vaizdo įrašų serija, kurioje dėstytojai tiesiogiai kalba studentams su virtualaus lentos. Kiekvienoje profesoriaus pristatyme pateikiamas paieškos stenograma, taigi mokiniai gali rasti raktinius žodžius ar frazes ir vienu spragtelėjimu nukreipti į atitinkamą vaizdo įrašo momentą. Mūsų "Anytime Media" taip pat susideda iš praktikos problemų, komandos diskusijų pranešimų ir kitos medžiagos.

Savaitinis kiekvieno kursinio vieneto kulminacija yra 90 minučių MSFLive vakarinė sesija, kurioje studentai dalyvauja diskusijoje su savo profesoriumi ir bendraklasiais. Atvejai apima realių verslo problemas, su kuriomis susiduria faktinės firmos, ir reikalauja, kad studentai taikytų jiems skirtus skaitymus ir "Anytime Media". Be to, studentai dažnai naudoja tai, ko išmoko, kad įveiktų esminius verslo iššūkius kasdieniame darbe.

Šis finansavimo laipsnis yra sustiprintas naudojant vietoje ir vietoje komponentus, kurie dar labiau suburs jūsų energingą Džordžtauno universiteto studentų, mokslininkų, dėstytojų, specialistų ir politikos formuotojų bendruomenę. Savanoriško darbo vietoje metu studentai rengia bylų konkursą kartu su kitais studentais ir "McDonough" verslo mokyklos fakultetu. Kaip "McDonough" studentas, kviečiame apsilankyti universiteto mieste seminaruose, konferencijose ir pokalbiuose, kuriuose dalyvauja mūsų žinomi dėstytojai ir jų kolegos iš kitų pirmaujančių universitetų, taip pat prestižinių absolventų ir geriausių finansų specialistų iš viso pasaulio.

"Capstone Global Consulting Project" studentai taiko savo kursinius darbus ir įgūdžius, norėdami atlikti tarptautinės firmos realaus pasaulio konsultavimo projektą ir per savaitę aplankyti kliento šalį galutinai pristatyti užsienyje. "Capstone" projektas rodo mūsų studentų kelionės į MSF laipsnį pabaigą. Tai taip pat suteikia neįkainojamą ir atitinkamą patirtį, kurią studentai gali nedelsdami taikyti savo dabartinei ar būsimai karjerai finansuoti.

Programa mokoma:
 • Anglų
Georgetown University Online

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Georgetown University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
21 mėnesių
Ištęstinės