Magistro erdvinės informatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendra apžvalga MS erdvinės informatikos programa

Kapitonas-of-mokslo laipsnį erdvinės informatika (MSSI) suteikia "visą e-mokymąsi", "visą kursinių" laipsnį vieta susietas studentams, nori stiprios teorijos, skaičiavimo, analizės, politikos ir techniniais pamatus geografinės informacijos mokslo ir sistemų , Paprastai, studentai gali peržiūrėti klasės vaizdo įrašus ir atlikti užduotis bet kuriuo metu per savaitę bet kuriuo iš siūlomų programų kursus ir turėti savaitės proga (ar reikalavimas) dalyvauti keliose vienos iki dviejų valandų "gyvai" diskusija sesijos abipusiai patogiu laiku atstumas klasės nariais prieš dėl datų savaitės užduotis.

Programa orientuota į gilinimui apie erdvinės informacijos ypač atsižvelgiant į sąvokų, reikalingų naujos kartos informacinių sistemų. Akcentuojamas kurti naujų koncepcijų ir metodų plačiąja srityje geografinės informacijos mokslo saugomi, pasiekti, analizuoti ir valdyti erdvinius duomenis ir modeliavimo, ištraukimo, integruojant, vizualizuoti, ir bendrauti geografinę informaciją.

Studentai remtis fondų informatikos, matematikos, fizikos, geografijos, pažinimo mokslo, dirbtinio intelekto, inžinerijos ir susijusiose srityse studijuoti ataskaitą pagal žvejybos zonas ir laiką reiškinius ir dizaino sumetimais erdvinės informacijos sistemas. Erdviniai Informatikos gali būti žiūrima kaip į studijų jungimo pasibaigsiančio žinių srityje, nubrėžtos nuo geografinės informacijos mokslo, informacijos mokslo, pažinimo mokslo, kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityse.

Programa yra sukurta siekiant patenkinti didėjančią paklausą visuomenėje absolventams su aukšto lygio geoprzestrzenne technologijų įgūdžius ir pateikite kelią moterų ir vyrų iš įvairių sričių greitai pereiti prie informacinių sistemų karjeros suteikiant jiems pamatai antrosios pakopos studijų informacinių sistemų ir geografinės informacijos mokslo. Panašus į MBA arba teisinį išsilavinimą, erdvinis informatikos studijų programa talpina studentų iš plačios apimties bakalauro laipsnį foną.

Tikslai

Studentai plėtoti žinias ir techninius įgūdžius tokiose srityse, kaip informacinės sistemos projektavimo, žmogaus ir kompiuterio sąveika, duomenų bazių sistemų projektavimo ir valdymo, sistemų kūrimo, kompiuterinių tinklų ir informacijos teisę ir etiką. Jie įgyja darbo supažindinti su vienu ar daugiau programavimo kalbų, jei ne jau įgytų, išteklių visame vietos ir regioniniams tinklams, įskaitant techninių ir valdymo koncepcijų paskirstytų sistemų, kliento-serverio sistemos, pasauliniame žiniatinklyje, skaitmeninių bibliotekų ir toliau valdyti sąvokos Besikeičiantis tinklo pagrįstos sistemos. Reliacinių ir objektinių duomenų bazių ir sistemų sprendimų grupės parama būtų sprendžiami projektuojant ir valdant duomenų bazes kontekste. Visi šių bendrųjų informacinių sistemų studijų kursuose remtis erdviniais technologijų pavyzdžių ar kontekstinių aplinkoje. Internetinė studijų programa specializuojasi rengiant absolventus geriau panaudoti informaciją apie buvimo vietą, geografines informacines sistemas, jutiklius ir mobiliųjų technologijų suformavimo dienos į dieną užduotis įmonėms ir vyriausybei ir padėti iš anksto naujoves šiose srityse. Be to, studentai turi galimybę imtis kursus, kurie užtikrintų verslo ir inžinerijos programų supratimas ir tokiu būdu pateikti papildomus pamatus veiksmingai bendrauti su galutiniams vartotojams.

Programos Reikalavimai (30 kreditai)

Mokslo magistras erdvinių informatikos prieinama tik nuotolinio studentams. Programa susideda iš tų pačių kursų, kaip priimami on-campus studijų studentams erdvinės informacijos mokslų ir inžinerijos mokomi to paties instruktoriai. Atstumas studentai peržiūrėti paskaitas ir klasės diskusijos kartais jos pačios pasirenka, o terminai elektroninio pristatymo užduotis dažnai tas pats kaip ir on-campus studentams. Nėra darbas reikalingas, nors studentai gali siūlyti dirbti pagal projektą, paremtą žinoma kaip dalį savo studijų programos, jei pageidaujama.

Kaip reikalaujama pagal universiteto, visi darbai magistro laipsnį turi būti užbaigtas per šešerius metus. Laiko prasideda pirmą pusmetį įregistruoti po priėmimo į mokslo magistras erdvinių informatikos.

Laipsnio reikalavimus (30 kreditai)

Mokslo erdvinės informatikos (MSSI) magistras sudaro 30 kreditų, visi uždirbo kursinį darbą. Programa susideda iš penkių trijų kredito reikalingų pagrindinių kursų ir penkiolika papildomų kreditų patvirtintų programai, nubrėžta iš disciplinų kursų sąrašą mažiau, tačiau visų pirma iš siūlomų kompiuterių ir informacijos mokslų mokykla nuotolinių kursų. Jei kai kurie reikalingi kursai dubliavimo kursų, kurie gali būti imtasi studento bakalauro studijų programą ar kitą studijų programą, tos kursai kartoti nereikia, o studentas pasirinks konsultuojantis su MSSI diplomas koordinatorius ir MSSI iniciatyvinio komiteto papildomų patvirtintos kursai atvykti į 30 kredito valandos iš viso.

Privalomieji dalykai

 • SIE 505: Formalūs Pamatai informacijos 3Cr sistemų.
 • SIE 507: informacinės sistemos programavimas 3Cr.
 • SIE 515: žmogaus ir kompiuterio sąveika 3Cr.
 • SIE 525: Informacinės sistemos įstatymo 3Cr.
 • SIE 550: Dizainas Informacijos 3Cr sistemų.

Pasirenkamieji dalykai

Studentai turi praeiti ne mažiau kaip penkiolika papildomų kreditų, kurie patvirtintų iš anksto MSSI iniciatyvinis komitetas iš šių patvirtintų pasirenkamųjų kursų aukcionai kad prieitų prie viso reikalaujamo 30 kreditų. Pasirenkamieji galimybės apima:

 • SIE 509 Principai geografinės informacijos 3Cr sistemų.
 • SIE 510: geografinių informacinių sistemų Programos 3Cr.
 • SIE 512: Erdvinė analizė 3Cr.
 • SIE 516: Virtuali realybė: tyrimai ir taikymai 3Cr.
 • SIE 554 erdvinis Samprotavimas 3Cr.
 • SIE 555 erdvinis Database Systems 3Cr.
 • SIE 557: Duomenų bazės Sistemos Programos 3Cr.
 • SIE 558: realaus laiko daviklių duomenų srautus 3Cr.
 • SIE 559: Geosensor tinklai 3Cr.
 • SIE 570: Erdvės pažinimas ir kompiuterija 3Cr.
 • SIE 571: Atpažinimo ir robotų 3Cr.
 • SIE 580: Ontologija inžinerijos principais 3Cr.
 • SIE 590: Informacijos sistemų Stažuotė 3Cr.

Studentai gali siūlyti papildomus pasirenkamuosius studijų pakopos kursus, negu išvardyti būti įtrauktas į savo studijų programą kiekvienu konkrečiu atveju, kurį kiekvienu konkrečiu atveju ar pridėti prie sąrašo. Priklausomai nuo studentų interesus ir fono ir mokymo kursui distancinio studentai, kai kurie studentai gali pasirinkti siūlyti vieną ar daugiau kursų iš UMaine taikomosios GIS kursai sąrašą įtraukti į savo studijų programą. Kai kurie iš pasirenkamųjų studijų kursuose gali reikalauti prielaidas papildomai prie minimalaus reikalingo bendrojo priėmimo į MSSI studijų programa.

išsamūs reikalavimai

 • Studijų programas tvirtina kiekvieno Valdančiosios komiteto MSSI studijų programos studentas. Šis komitetas susideda iš MSSI studijų programa koordinatorius ir du papildomus absolventas fakulteto nariams departamentas ar susijęs su programa.
 • Kiekvieno studento studijų programą turi būti įtraukti penkis reikalingus pagrindinius kursus su kursų likusiam Turi būti pasirinkta iš patvirtinto kurso tvarkomą sąrašą departamento ar siūlomas studentas ir įvertinti galimam patvirtinimo. MSSI iniciatyvinis komitetas įvertina tokių prašymų pagrįstumą ir priima galutinį sprendimą dėl to, ar konkrečios papildomos kursai tarnaujantiems MSSI programos tikslus ir studento poreikius, gali būti įtraukti. Kiekvieno studento studijų programą turi patvirtinti iš anksto MSSI iniciatyvinis komitetas. Studentai neturėtų manyti, kad bet koks programos kursų derinys bus patvirtintas Valdymo komiteto.
 • Ne mažiau kaip 15 kreditai 30 reikalaujama studento studijų programą turi būti ne 500 lygiu arba aukščiau.
 • Iki dviejų kursų, gali būti imtasi kitų universitetų nuotoliniu būdų ar kitaip, jei pateikta studento studijų programos studijų ir patvirtintas iš anksto MSSI iniciatyvinis komitetas.
 • Iki dviejų studijų kursų gali būti perkeltos į studento studijų programos studijų, jei imtasi prieš atvykstant į aukštosios mokyklos, kursai nebuvo įskaitytas į studento bakalauro laipsnio reikalavimus, ir kursai yra patvirtinti MSSI iniciatyvinis komitetas.
 • MSSI absolventas koordinatorius tarnauja kaip už kiekvieno studento patarėju įtraukti į programą ir MSSI valdymo komitetas veikia kaip studijų komiteto kiekvieno studento programoje.
 • Visi studentai privalo baigti visą MS absolventas studijų programą per šešerių metų laikotarpį (kaip nustatyta aukštosios mokyklos).

paraiškoje pateiktą informaciją

Priėmimo į universiteto Meino Magistro erdvinių Informatikos yra konkurencinga. Savo priėmimo procesą, Fakulteto absolventas mano, kad pareiškėjams gali baigti programą ir sėkmingai pasiekti pozicijas vadovavimo privačiame ar viešajame sektoriuose. Dėl visų mūsų studijų programų mes paprastai Ieškau studentus, kad rezultatą vidurkio arba virš ant žodinių, kiekybinių ir analitinių segmentuose GRE egzaminui ir 50 procentilio arba virš į egzaminą apskritai. Mes paprastai siekia bakalauro pažymių vidurkis 3,0 ar naujesnės versijos. Išimtys svarstomas kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Bent pareiškėjas turi ketverių metų JAV bakalauro laipsnį iš akredituotos kolegijos arba universiteto, ar keturių metų tarptautinė ekvivalentu. Per savo mokymo programą, visi pareiškėjai turėtų būti įgiję aukštąjį universitetinį kursą algebra kaip minimalų matematikos sąlyga dėl priėmimo. Ankstesniais programavimo kursus arba patirtis yra rekomenduojama, bet nereikalaujama. Peržiūros komitetas mano, tiek mokymo baigta ir kita įstaiga savo vertinimą.

Visi studentai taiko per aukštosios mokyklos ir visos paraiškos paketas įskaitant nuorašai, bandymų rezultatus ir rekomendacinius laiškus, turi būti gautas iki formalus priėmimas bus išduodami paprastai. Būti laikoma Fall priėmimo, baigusiems taikomosios programos turėtų būti gauta 8 savaites iki termino pradžios.

umospa01

Ką aš galiu padaryti su erdvinės informatikos MS?

Absolventai yra tiek savarankiškai dirbantiems asmenims ir dirba visoje verslo ir valdžios platų erdvinių informacijos valdymo ir sistemos plėtros pozicijas. Darbas yra daug, įvairus ir gerai apmokamas. Daugelis praeities absolventai dalyvauja plečiant erdvinį pati technologija; kuriant programinę įrangą ir sistemas, siekiant pagerinti asmenų, verslo, valdžios galimybes, ir pramonę, siekiant geriau panaudoti vietos informacijos, jutiklius ir mobiliąsias sistemas, į savo kasdienius darbus. Kitos absolventai dalyvauja daugiau tradicinių sričių valdymą žemės informacines sistemas, gamina žemėlapius ir skaitmenines duomenų bazes per kartografinių technologijų ir metodų, ar valdymo, kuriant programą ir išsaugoti žemę. Dar kiti dalyvauja valdant informaciją apie aplinką, transportavimo ir kitas komunalines sistemos. Nepriklausomai nuo pasirinkimo karjerą yra naudingas ir intelektualiai stimuliuojantis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

UMaineOnline is continually developing new, fully online programs with a focus on graduate options in our signature and emerging areas of excellence. Choose from a variety of online programs delivered ... Skaityti daugiau

UMaineOnline is continually developing new, fully online programs with a focus on graduate options in our signature and emerging areas of excellence. Choose from a variety of online programs delivered by leading faculty, in areas such as business, social work, bioinformatics, digital curation, and engineering. Skaityti mažiau