Magistro diplomatija ir tarptautiniai reikalai (mdia)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA:

Euclid, tarptautinės tarpvyriausybinės institucijos su universiteto įgaliojimą, siūlo pasirinkti studentai iš plačiajai visuomenei savo pavyzdinę programą, kuri yra internetinė magistro diplomatijos ir tarptautinių santykių (MDIA).

Tai vienintelis magistro studijų programa diplomatija organizavo tarptautinės tarpvyriausybinės organizacijos ir oficialiai naudojama aktyvių diplomatų per 4 žemynuose (foto žemiau baigimo PM Gajana JT diplomatas iš aikštės kampo Una-NY atveju su ambasadoriumi J. Avila ir USG R , ven Puyenbroeck).

Euclid MDIA yra pažengęs programa pristatyti pagal sutarties pagrindu ir sutartis-praktikuojantis institucijos, ir, kaip nurodyta Jungtinių Tautų reta Pavyzdžiui aiškaus patvirtinimo, "JT sekretoriatas pripažįsta Euclide- Pole Universitaire Euclide ir kitus keturis JT institucijas ... kaip yra akredituota ", todėl naudoti siekti JT karjerą.

AKADEMINĖ PRISTATYMAS:

Šis unikalus magistro laipsnis dėmesys skiriamas diplomatinę praktiką ir faktinį taikymą teorinių žinių, o ne akademinių žinių pažanga dėl jo paties. Be to, tarptautiniai santykiai yra nagrinėjamas iš kontrastingų perspektyvų įvairių veikėjų, įskaitant besivystančias šalis.

Euclid MDIA naudojamas profesionalių diplomatų, dirbančių EUCLID dalyvaujančių valstybių ir gali būti laikomi puikią maršrutą verstis per vyriausybinių įstaigų, NVO ir tarptautinių organizacijų karjerą.

Dėka savo mažo mokslą ir žymiausiems institucinių santykių, tai yra ypač svarbus Europos ir Afrikos studentams.

Per tam tikrus parametrus, kad EUCLID Dabar Masters diplomatijos (panašūs į turinį, ką kiti dabartiniai kaip internetinė meistrų Tarptautinių santykių institucijos) yra pritaikoma, su pasirenkamuosius kursus sutelkiant dėmesį į:

  • Regioniniai diplomatinių reikalų
  • Tarptautiniai santykiai: nuo teorijos prie praktikos
  • Mažos salos klausimai
  • Etninių grupių ir religijų santykiai
  • E. valdžia
  • Darnus ekonomikos vystymasis
  • Nevyriausybinės organizacijos
  • Tarptautinė teisės ir sutarčių teisės

Pastaba: Ši studijų programa yra atstumas pagrindu tik ir reikalauja sklandumą anglų kalba.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba jo tarptautinį ekvivalentas, ne jame išvardyti UNESCO IAU vadovo ar panašaus vyriausybės išduotą baltąjį sąrašą institucijos išduotą.

Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be bakalauro laipsnį, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į programą.

Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

Studentai turėtų būti pajėgi skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau