Meistras Bankininkystės, finansų rinkų ir turto valdymo

Į bankininkystės, finansų rinkų ir turto valdymas Meistras siekiama mokyti specialistus finansų ir turto konsultavimo paslaugas, kurių kompetencijai, įgūdžių ir gebėjimų plėtoti savo veiklą pasauliniu, įvairiapusę ir įvairialypėje aplinkoje.

Pastaraisiais metais, turto valdymas yra vienas iš ekonomikos sričių, kad įvyko didelių transformacijos remiantis iš esmės trimis ramsčiais: bankai, su dideliu pasiūlos didėjimas ir įvairių finansinių produktų, kuriais mes INVEST, finansų rinkose vis sudėtingesnės, su artimu santykius su geopolitine naujienas ir greitį, kuriuo įvykiai atsiskleisti ir galiausiai, žmonės su didesniu finansų kultūrą, kuri skatintų aktyvesnį ir tiesioginio dalyvavimo valdant jų paveldas. Mes susiduriame su aukštesnio lygio sudėtingumo ir reikalinga labai specializuota specialistų poreikį.

Į bankininkystės, finansų rinkų ir turto valdymo OBS Meistras leidžia jums gauti įvairius sertifikatus profesionalios finansinės konsultacijos EFPA (Europos finansinio planavimo asociacija) sertifikavimo ir mokymo suteikia jums su tarptautine vizija, sėkmingai progresuoti savo karjerą finansų sektoriuje, leidžia jums visapusiškai bankininkystės ir portfelių ir turto valdymo, taip pat atitinkamų susijusių paslaugų.

Karjeros galimybės

Kai karjeros galimybes galite pasirinkti, be kita ko, yra šie:

 • Fondų valdymas
 • Finansinės konsultavimo parduotuvės
 • Wealth Management Private Banking
 • Rizikos draudimo fondai EAFI
 • Reguliavimo Asset Management "
 • Šeimos verslas Bankinės biurai

Tikslai, bankininkystės, finansų rinkų ir turto valdymo magistras

Kokius tikslus ketinate gauti?

 • Nustatyti įvairių finansinių rinkų visame pasaulyje ypatumus, atsižvelgiant į jų tipą (fiksuoto pajamų, akcijos ir valiutos).
 • Individualus analizė potencialių klientų ir parametrų apsvarstyti, rekomenduoti konkretų investicijas.
 • Žinios makroekonominių veiksnių ir geopolitinėje aplinkoje tarptautiniu įtakojančių finansų rinkose ir įtakoti investavimo strategijos apibrėžimą.
 • Nustatyti pagrindines savybes, privalumus ir trūkumus įvairių investavimo alternatyvų.
 • Tyrimas investuotojas psichologija suprasti ir įvertinti asmens motyvaciją ir šeimos įtakos savo investicinius sprendimus.
 • Gauti antrą akredituota labiausiai gerbiamų verslo mokyklos Ispanijoje, EAE verslo mokykla, kaip reitinguojami Merco (2014) ir garantuoja kvalifikaciją didžiąją valstybinių universitetų Ispanijoje, Barselonos universiteto (UB), su daugiau nei 560 metų istoriją.

Gyvenimo apie bankininkystės ir finansų rinkų magistras

Programa trunka 12 mėnesių ir gali būti pradėtas gegužės ar lapkričio kiekvienų metų mėnesį. Jame yra 10 modulių suma dalijama į 3 blokus, ir galutinis projektas kuriamas kartu Mokytojo. Be to, keletas papildomų mokymo veikla, kaip antai seminarai, seminarai, simuliacijos, kurios papildo akademinį turinį su praktinių realiose situacijose plėtoti.

Reikalavimai magistro bankininkystės ir finansų rinkų

Pagrindinis mūsų tikslas priėmimo procese yra užtikrinti kandidatų tinkamumą. Visi dalyviai turi gauti maksimalią naudą iš šio mokymosi patirties, per kontekstą, kuriame ji yra įmanoma sukurti ilgalaikius santykius su klasės draugais, mokytojais ir absolventai.

Tai yra priėmimo proceso etapai: 1. Būtinos sąlygos priėmimo vasario mėnesį. Priėmimas 3. Asmeninio pokalbio 4. Lydraštis gegužės mėn. 6 Vertinimo Priėmimo komitetas. Imatrikuliacija

Laipsnis magistras Bankininkystė ir finansų rinkų

Žmonės, kurie praeina programos vertinimą ir atitinka nustatytus UB akademinius reikalavimus, bus apdovanotas UB (Barselonos universitetas). Be to, visi asmenys, kurie praeina vertinimą gaus EAE verslo mokykla laipsnį.

Norėdami gauti UB laipsnį reikia turėti universitetinį išsilavinimą (inžinerijos studijų ar diplominio). Nesugebėjimas turėti universitetinį išsilavinimą, kai praėjo įvairius vertinimus, universiteto pratęsimo UB diplomas gaunamas.

Finansinė pagalba Meistras Bankininkystės, finansų rinkų ir turto valdymo

Pastebėjimas siūlo kandidatus stipendijų programą, skatinančią tęstinio mokymo specialistų, verslininkų ir vadybininkų. Taikyti vieną iš šių dotacijų, kurias finansuoja programos dalį, kandidatai turi būti įtraukti į programą ir atitinka nustatytus reikalavimus.

Priėmimo ir stipendijų komitetas įvertins profilio pakankamumą ir kandidatų karjerą, nurodytų priežasčių dėl stipendijų paraiškos ir kandidato profesiniai ir akademiniai rekomendacijas laiške.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų OBS Business School »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date