Read the Official Description

Master Professional sertifikavimo agentūros, ACP, pripažino susipažinti su profesinės sertifikavimo kaip BIM Manager

Meistras su savo laipsnį Isabel I Unviersidad

BIM apibrėžiamas kaip darbo metodika colaborativapara valdymo statybos projektus ir inžinerinių darbų per skaitmeninio modelio projekto, kuris, savo ruožtu, yra puikus duomenų visoms suinteresuotosioms šalims nuo gimimo idėja projekto tikslas iki jo naudingo tarnavimo laiko pabaigoje.

Bet kas iš tikrųjų yra BIM?

BIM stovi pastatas Informacija modeliavimas apibrėžti ši nauja bendro darbo metodika naudosis kiekvienas iš žodžių, kurie sudaro šį akronimą.

B "pastatas" nenurodo tik į dizainą ar statyti infrastruktūrą, bet ir į visą gyvavimo ciklą. BIM peržengia projekto etapo, kuris apima visą vykdymą ir pratęsiantį ilgą gyvavimo ciklą pastato, leidžianti jos valdymas taip sumažinant eksploatavimo išlaidas.

Iš "modeliavimas" arba modeliavimo M yra, kad BIM remiasi kompiuterių modelių, kad atstovauja visus projekto elementus, iš jos statybinių medžiagų, kad jų korpusų sistemų tokiu būdu sukuriant virtualų modelį projekto reikmėms visų fizinių ir funkcionalus, ir parametrinis modelis 3D funkcijų.

informacija Šis skaitmeninis modelis yra patikimas informacijos šaltinis dalijamasi projekto sprendimų priėmimo per visą jų gyvavimo ciklą. Visi šie duomenys būtų tarpusavyje taip, kad bet koks vienos pusės pasikeis congruently visą modelį.

Todėl BIM modelis yra virtualus prototipas kad skaitmeniniu atkuria tai, kas statyti ar veikti iš tikrųjų, tai yra objektas duomenų, kad atstovauti trimates statybos elementai.

Kokius privalumus suteikia naudojimas BIM metodiką?

BIM metodika yra tikra technologinė revoliucija gamybos ir valdymo infrastruktūra. Dėl naudojimo privalumai yra svarbūs visose gyvavimo ciklo infrastruktūrą ir pagerinti komunikaciją tarp agentų etapais, automatizuoja procesus, palengvina analizė ir sprendimų priėmimas, analizuoti konstruktyviai ir / ar imituoti pastatą skirtingi sprendimai netgi AS pastatytas modelis atitinka visą reikiamą informaciją naudojimo ir priežiūros

Iš BIM panaudojimas tarptautiniu yra labai įvairi:

Šiaurės ir anglosaksų šalyse yra labiau pažengusios, tačiau vis dar nėra laikoma plačiai diegti. JK yra viena iš pažangiausių šalių BIM ​​įgyvendinti, nes ji turi teisės aktus, nustatančius reikalavimą, kad viešieji darbai yra sukurta BIM aplinką nuo 2016 grindžiama laipsniško įgyvendinimo BIM strategiją.

Europos lygmeniu, direktyva 2014/24 / ES viešųjų pirkimų (EUPPD) nustato elektroninių sistemų viešųjų pirkimų procesų darbų, paslaugų ir prekių (su nuoroda į BIM) poreikį. Kaip šio teisės akto rezultatas, kai kurios šalys įformino vyriausybės kelių maršruto metu, siekiant įgyvendinti palaipsniui, kad BIM naudojimą.

Į Ispanijos atveju šios metodikos įgyvendinimo ir iniciatyvai, kurią Viešųjų darbų ministerijos (www.esbim.es) atvirą komisijos, įtraukiant tiek viešojo ir privataus sektorių buvo suformuota.

Kam jis skirtas

Mokytojas BIM kreipėsi į Civilinės inžinerijos siekiama specialistų, technikų ir statybos vadovams, kurie nori specializuotis šioje naujoje darbo metodų ar nori plėsti savo žinias BIM apdoroja sektorių.

Inžinieriai, kanalai ir uostų technikos inžinierių viešųjų darbų, statybos inžinierių ir kitų techninių ar vyresniųjų inžinierių, kurie yra arba bus lengviau bet civilinės inžinerijos projekto ir viešojo ir privataus etape.

Specialistams, kurie nori įvaldyti BIM metodiką, žinoti, įrankius ir valdyti informacijos srautą per visą naudojimo ciklą.

Specialistams, kurie nori specializuotis strateginio įgyvendinimo BIM tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms ir būti technologijų priešakyje.

Tikslai

Bendras tikslas yra suteikti konkrečią mokymo BIM taikomą civilinės inžinerijos, apimantis visą gyvavimo ciklą infrastruktūrą. Tinkamas mokymasis turėtų būti grindžiama trimis ramsčiais: Technologijos, žmonių ir procesų, ir tai, kaip ši kapitonas yra struktūrizuotas:

Tiksliau moduliai ir tikslai yra tokie:

 • Įvesta į šią naują metodiką ir žinoti pagrindinius principus BIM analizuojant situaciją nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Išanalizuoti pagrindinius veiksnius įgyvendinti BIM organizacijoje.
 • Sužinokite laipsniško modeliavimo programinę įrangą, įvairių formų bendro darbo ir įsigyti šias BIM modelius iš įvairių topografinių jutikliai. Galiausiai CDE sąvokos, standartai, klasifikatoriai, kurie yra būtini tinkamam projekto valdymą bus pateikta.
 • pagrindiniai teoriniai principai pabandyti valdyti naudojama statybų sektoriaus informacijos; taip pat sprendžiant BIM kaip pagrindinė priemonė sutelkti dėmesį į pastato Lean kelią.
 • Modeliuojant visus struktūros ar įrenginio rūšių derinant su skirtingų disciplinų yra raktas, taip pat sąveika su įvairiais analizės programas. Mes analizuojame kitokį koordinavimą ir patvirtinimo programinę įrangą, kuri, be kita ko leidžia mums aptikti trikdžių ir kontrolės taisykles ir standartus.
 • Kurkite ir tvarkykite sėkmingų šeimų ir bibliotekas. Žinant gamintojo darbo krūvius ir įrodyta nauda vaidmenį nuo ankstyvo gyvavimo ciklą.
 • Žinant sąveiką matavimo programų ir biudžetų ir planuoja su BIM modelių yra gyvybiškai svarbus, nes skirtingi veikėjai ir jų dalys projekto metu atsieti ir jie atlieka su nepriklausomų programinės įrangos atnaujinimus, kurie neleidžia arba patikslinti modelį.
 • Analizuoti skirtingus standartus, protokolus, apdovanojimai, laipsniai įgyvendinimo ir strategijas tiek Europos, tiek Pietų Amerikos su nuoroda particularisation Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje. Remiantis šiais reglamentais, studentas bus suprasti sąvokas, tokias kaip BEP, LOD, CDE, ir tt svarbą
 • programinė įranga taikoma priešprojektinio, dizainas ir koridorius modeliavimas ir sąveikos galimybės ir eksporto iš šių modelių IFC ir jo galimybes bus pateikta kaip standartai nėra tokie sukurtas kaip pastatuose.
 • Taikyti BIM įgyvendinimo etape kūrinio. Analizuoti jų privalumus ir žino, programinės įrangos valdymo, planavimo, darbuotojų saugą ir sveikatą; Jos pagrindiniai bruožai ir srautų sąveiką su tradiciniais planavimo programas.
 • Tyrimas etapas eksploatavimo ir priežiūros infrastruktūrą. Turinti sąvokas tvarumo, techninės priežiūros, saugos ir evakuacijos vietose.
 • R & D Nauji iššūkiai statybos sektorių sukurtas poreikis orientuotis verslą į industrializacijos ir skaitmeninimo laimėti kokybę, veiksmingumą ir našumą. Jūs turite suprasti, analizuoti ir skatinti inovacijas ir naujas technologijas drones, mobiliuosius įrenginius, programavimas, papildytosios realybės ir virtualios realybės).

sertifikuota

Diplomas kursas yra pristatomas akademinio baigimo akto kasmet organizuoja Structuralia Madride (Ispanija).

Po mokymų, studentai gauna išsamią stenograma kad visais laikais įrodyti savo pasirengimą.

Program taught in:
Ispanų

See 13 more programs offered by Structuralia »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
19 mėnesių
Dieninės
Price
7,680 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Kov 31, 2020
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Kov 31, 2020