Magistro BIM taikomas pastato

Structuralia

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro BIM taikomas pastato

Structuralia

Master Professional sertifikavimo agentūros, ACP, pripažino susipažinti su profesinės sertifikavimo kaip BIM Manager

Meistras su savo laipsnį Isabel I Unviersidad

BIM yra apibrėžiamas kaip bendradarbiavimo darbo valdant statybos projektus ir pilietines darbus panaudojant skaitmeninį modelį projektą, kuris savo ruožtu yra puikus duomenų visoms suinteresuotosioms šalims nuo gimimo idėja objekto metodikos projektas kol jo naudingo tarnavimo laiko pabaigoje.

Bet kas iš tikrųjų yra BIM?

BIM stovi pastatas Informacija modeliavimas apibrėžti ši nauja bendro darbo metodika naudosis kiekvienas iš žodžių, kurie sudaro šį akronimą.

B "pastatas" nenurodo tik į dizainą ar statybos, tačiau visą gyvavimo ciklą. BIM peržengia projekto etapo, kuris apima visą vykdymą ir pratęsiantį ilgą gyvavimo ciklą pastato, leidžianti jos valdymas taip sumažinant eksploatavimo išlaidas.

Iš "modeliavimas" arba modeliavimo M yra, kad BIM remiasi kompiuterių modelių, kad atstovauja visus projekto elementus, iš jos statybinių medžiagų, kad jų korpusų sistemų tokiu būdu sukuriant virtualų modelį projekto reikmėms visų fizinių ir funkcionalus, ir parametrinis modelis 3D funkcijų.

"Informacija". Šis skaitmeninis modelis yra patikimas informacijos šaltinis dalijamasi projekto sprendimų priėmimo per visą jų gyvavimo ciklą. Visi šie duomenys būtų tarpusavyje taip, kad bet koks vienos pusės pasikeis congruently visą modelį.

Todėl BIM modelis yra virtualus prototipas kad skaitmeniniu atkuria tai, kas statyti ar veikti iš tikrųjų, tai yra objektas duomenų, kad atstovauti trimates statybos elementai.

Kokius privalumus suteikia naudojimas BIM metodiką?

BIM metodika apima technologinę revoliuciją valdymo ir plėtros statybos projektus. Jų vartojimo privalumai yra reikšmingas visų pastato gyvavimo ciklo etapais, ir pagerinti komunikaciją tarp agentų, automatizuoja procesus, palengvina analizę ir sprendimų priėmimą, analizuoti konstruktyviai ir / arba imituoti pastatą skirtingi sprendimai netgi AS pastatytas modelis atitinka visą reikiamą informaciją naudojimo ir techninės priežiūros.

Iš BIM panaudojimas tarptautiniu yra labai įvairi:

Šiaurės ir anglosaksų šalyse yra labiau pažengusios, tačiau vis dar nėra laikoma plačiai diegti. JK yra viena iš pažangiausių šalių BIM ​​įgyvendinti, nes ji turi teisės aktus, nustatančius reikalavimą, kad viešieji darbai yra sukurta BIM aplinką nuo 2016 grindžiama laipsniško įgyvendinimo BIM strategiją.

Europos lygmeniu, direktyva 2014/24 / ES viešųjų pirkimų (EUPPD) nustato elektroninių sistemų viešųjų pirkimų procesų darbų, paslaugų ir prekių (su nuoroda į BIM) poreikį. Kaip šio teisės akto rezultatas, kai kurios šalys įformino vyriausybės kelių maršruto metu, siekiant įgyvendinti palaipsniui, kad BIM naudojimą.

Į Ispanijos atveju šios metodikos buvo įkurta atvira Komisija remia Viešųjų darbų ministerijos (www.esbim.es), įtraukiant tiek viešojo ir privataus sektorių įgyvendinimą.

bonificable

Be Structuralia premijų mes valdome savo klientams be jokių papildomų išlaidų per valstybės fondo užimtumo mokymo (anksčiau FUNDAE FTFE). Be to, kaip mes esame FUNDAE organizatorius, mes esame įtraukti į į visą procesą atsižvelgiant atsakomybės valdymą visų užduočių, reikalaujančių ta pati:

 • Mes pranešė fondas laiku ir forma, akcijų, grupių, dalyviai, sąnaudų ...
 • kruopščiai kontroliuoti terminus pateikti individualius pranešimus FUNDAE.
 • Mes teikiame informaciją, reikalingą tinkamam premijų.
 • Mes nustatyti, dizainas ir užtikrinti sėkmingą plėtrą mokymus.
 • Mes apsaugoti visą reikalingą FUNDAE dokumentus.
 • Mes patariame savo klientams.
 • Mes lankyti pasirodymus stebėseną ir kontrolę atsakingos institucijos.
 • Tiria visas kasmet FUNDAE paskelbtus tinkamai taikyti teisės aktus.

Kam jis skirtas

 • Universitetų absolventų, žiniasklaidos, pageidautina aukštesnio lygio ir mokslinė-techninė profilis.
 • Laipsnių, susijusių su profesinio mokymo programas, pageidautina, mokslo ir technologijų srityse.
 • Profesionalus filialas Informacijos technologijos, telekomunikacijos ir pramonės.

Metodika

Programa plėtoja metodiką ON-LINE.

Didžiausias privalumas šioje programoje yra tai, kad ji tampa suderinama įgyti žinių su įprasta veikla kiekvienoje veiklos, kaip neginčijamą pastangos apima stebint kurso planą, galime padaryti kiekvienas studentas valandų ir dieną, kad jums tinka, ir savo namuose, be nuostolių laikys daugiau laiko kelionei į akademinių centrų.

Metodika yra on-line todėl įmanoma, kad mes galėtume turėti turinio kūrimo specialistų prestižiškiausių kiekvieno konkrečioje srityje dėl kurso, taigi žinių apie aukšto lygio perdavimas įvyksta pagrįstas.

Dalykai yra sprendžiami iš įvairių perspektyvų: atvejų analizė, tyrimas dokumentų spausdinimui formatu, daugialypės terpės, vaizdo konferencijomis ir tt Jis palengvino šiuo būdu, visi dalyviai spręsti žinios ir analitiniai klausimai visada iš kieto konceptualus pamatas sutelktas į tokias žinias kasdienėje praktikoje stiprinimą.

Programos metu yra sukurta tikra dvasia bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo tarp dalyvių. Studentai turės forumą, kur jie bendrauti su kitais studentais ir akademinio personalo. Aptariami ir siūlyti klausimus ar susiję su kurso ir studentų susirūpinimą gali kelti turinį. Yra už interneto konferencijos, kuri gali būti įrašyta ir surengė dėl tolesnių konsultacijų mokiniams platformos įrankis.

Visą kursą studentas turės švietimo konsultantu, tai yra inžinierius vadybininkas Tutor sklandaus žinoma figūra, tiek techniniu požiūriu ir asmeninis kiekvieno studento.

Per kiekvieno kurso pristatymas, studentai gali kreiptis į akademinę tarybą.

Tikslai

Bendras tikslas yra suteikti konkrečią mokymo BIM kreipėsi į pastatą, apimantis visą gyvavimo ciklą pastato. Tinkamas mokymasis turėtų būti grindžiama trimis ramsčiais: Technologijos, žmonių ir procesų

Tai, kaip ji yra sudaryta šio meistras:

Tiksliau, moduliai, tikslai yra šie:

 • Įvesta į šią naują metodiką ir žinoti pagrindinius principus BIM analizuojant situaciją nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Išanalizuoti pagrindinius veiksnius įgyvendinti BIM organizacijoje.
 • Sužinokite laipsniško modeliavimo programinę įrangą, įvairių formų bendro darbo ir valdymo ir plėtros BIM modelį.
 • Įvaldymas Revit pažengęs: Parametrinis šeimos, kartos pažangių šablonų, duomenų valdymas, masė karta, ir tt
 • Svarbi bus naudoti ir meistriškumą utilizavimo ir vizualizacijos įrankiais, taip pat VR, kaip Render debesyje Lumion, gyvi, ir tt
 • pagrindiniai teoriniai principai pabandyti valdyti naudojama statybų sektoriaus informacijos; taip pat sprendžiant BIM kaip pagrindinė priemonė sutelkti dėmesį į pastato Lean kelią.
 • Modeliuojant visus struktūros ar įrenginio rūšių derinant su skirtingų disciplinų yra raktas, taip pat sąveika su įvairiais analizės programas. Mes analizuojame kitokį koordinavimą ir patvirtinimo programinę įrangą, kuri, be kita ko leidžia mums aptikti trikdžių ir kontrolės taisykles ir standartus.
 • Kurkite ir tvarkykite sėkmingų šeimų ir bibliotekas. Žinant gamintojo darbo krūvius ir įrodyta nauda vaidmenį nuo ankstyvo gyvavimo ciklą.
 • Žinant sąveiką matavimo programų ir biudžetų ir planuoja su BIM modelių yra gyvybiškai svarbus, nes skirtingi veikėjai ir jų dalys projekto metu atsieti ir jie atlieka su nepriklausomų programinės įrangos atnaujinimus, kurie neleidžia arba patikslinti modelį.
 • Analizuoti skirtingus standartus, protokolus, apdovanojimai, laipsniai įgyvendinimo ir strategijas tiek Europos, tiek Pietų Amerikos su nuoroda particularisation Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje. Remiantis šiais reglamentais, studentas bus suprasti sąvokas, tokias kaip BEP, LOD, CDE, ir tt svarbą
 • programinė įranga taikoma priešprojektinio, dizainas ir koridorius modeliavimas ir sąveikos galimybės ir eksporto iš šių modelių IFC ir jo galimybes bus pateikta kaip standartai nėra tokie sukurtas kaip pastatuose.
 • Taikyti BIM įgyvendinimo etape kūrinio. Analizuoti jų privalumus ir žino, valdymo ir planavimo programinę įrangą; Jos pagrindiniai bruožai ir srautų sąveiką su tradiciniais planavimo programas.
 • Turinti sąvokas tvarumo, techninės priežiūros, saugos ir evakuacijos vietose.
 • R & D Nauji iššūkiai statybos sektorių sukurtas poreikis orientuotis verslą į industrializacijos ir skaitmeninimo laimėti kokybę, veiksmingumą ir našumą. Jūs turite suprasti, analizuoti ir skatinti inovacijas ir naujas technologijas drones, mobiliuosius įrenginius, programavimas, papildytosios realybės ir virtualios realybės).

sertifikuota

Tarptautinis universitetas Elžbieta I išduotas nuosavo magistro laipsnį studentams universitetinį išsilavinimą kurie išlaikė visus dalykus, įskaitant praktinių atvejų, on-line vertinimo, dalyvavimo forumuose, videokonferencijos ir galutinio projekto.

Tie studentai su prieigos lygį į koledžą (TARYBOS FP2 ...) gali pasirinkti tinkamą "sertifikatas lankomumo ir pasiekimų" Iki Structuralia išduotas.

Diplomas kursas yra pristatomas baigimo ceremonijoje Academic (neprivaloma), kad kasmet organizuoja Structuralia Madride (Ispanija).

Po mokymų, studentai gauna išsamią stenograma kad visais laikais įrodyti savo pasirengimą. Galite komentuoti pavadinimą pasirinktinai su papildoma suma.

PAVADINIMAS legalizuoti INTERNATIONAL

Visose aukštosiose Structuralia programas ir magistro laipsnių, studentai gali prašyti Apostilė legalizavimą arba lygiavertį dokumentą, per kurią įformina pavadinimą tarptautiniu išduotas. Studentams pasirašiusių šalių Tarptautinės konvencijos dėl Hagos Apostille legalizavimo palengvina apdorojimą. Išlaidų Apostilė arba lygiavertį tarptautinį legalizavimą perdirbimo bus skiriamas studento paraišką dėl šio apdorojimo.

Šalimis pasirašymą Tarptautinę konvenciją Haga: Albanija, Andora, Antigua ir Barbuda, Argentina, Armėnija, Australija, Austrija, Azerbaidžanas, Bahamos, Barbadosas, Baltarusija, Belgija, Belizas, Bosnija ir Hercegovina, Botsvana, Brunėjus, Bulgarija, Kolumbija , Kuko salos, Pietų Korėja, Kroatija, Kipras, Čekijos respublika, Danija, Dominika, Dominikos Respublika, Ekvadoras, Salvadoras, Slovakija, Ispanija, JAV, Estija, Fidži, Suomija, Prancūzija, Gruzija, Graikija Granada, Hondūras, Honkongas, Vengrija, Islandija, Indija, Airija, Izraelis, Italija, Japonija, Kazachstanas, Latvija, Lesotas, Liberija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malavis, Malta Maršalo salos, Makao, Mauricijus, Meksika, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Namibija, Naujoji Zelandija, Niujė, Norvegija, Nyderlandai, Panama, Peru, Lenkija, Portugalija, Jungtinė Karalystė, Dominikos Respublika, Rumunija, Rusijos Federacija, Sent Kitsas ir Nevis, Sent Lusija, Sent Vinsentas ir Grenadinai Samoa San Marinas, Serbija, Pietų Afrika, S urinam, Svazilendas, Švedija, Šveicarija, Buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija, Tonga, Trinidadas ir Tobagas, Turkijos, Ukrainos ir Venesuelos

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
18 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
7,680 USD
Locations
Ispanija - Spain Online
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Vas 29, 2020
Dates
Rugs 2019
Ispanija - Spain Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Vas 29, 2020