Magistro Apskaita

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išplėskite savo žinias

Apskaitos mokslų magistras (MSA) programa išsiskiria valstybiniu ir nacionaliniu lygiais dėl gilios finansinės apskaitos ir atskaitomybės, teismo apskaitos, vidaus audito ir valdymo apskaitos. Studentai įgyja realių įgūdžių iš fakultetų, kurie dirba vyriausybėje, privačioje pramonėje ir viešojoje apskaitoje, įskaitant prestižines didžiojo ketverto firmas. GGU ryšiai su apskaitos bendruomene San Fransisko finansiniame rajone siekia daugiau nei 100 metų ir sukūrė natūralų dujotiekį iš klasės į darbo vietą.

Apskaitos mokslų magistras (MSA) skirtas patenkinti tų, kurie studijavo apskaitą, poreikius ir nori toliau tobulinti savo žinias. Daugeliui studentų MSA patenkins 150 valandų mokymo reikalavimą, norint tapti licencijuotu atestuotu buhalteriu (CPA).

Studentai turi galimybę pritaikyti savo laipsnius pasirinkdami pasirenkamuosius iš plataus apskaitos, mokesčių ir verslo kursų sąrašo. Studentai taip pat turi galimybę baigti MSA laipsnį sutelkdami dėmesį į finansinę apskaitą

Tinkami studentai gali uždirbti iki šešių pasirenkamųjų vienetų per patvirtintą realiojo pasaulio patirtį, įgytą studijų programos metu, stažuotėje.

Apskaitos magistrantūrą galima gauti asmeniškai per mūsų vakarinę programą San Fransiske ir (arba) internetu. Vakarinis ir internetinis formatai leidžia studentams užsidirbti laipsnius savo tempu.

„Path2CPA“

Pasirinkę „ Path2CPA “, kelionė į aukštesnįjį laipsnį tampa greitesnė ir pigesnė. Studentai gali uždirbti apskaitos magistro laipsnį per vienerius metus, baigę GGU buhalteriją, „BSBusiness“, „Accounting Concentration“, BS. „ Path2CPA“ parinktis taip pat gali patenkinti 150 valandų mokymo reikalavimą CPA licencijavimui. Pasirinkus šią parinktį, nebereikės kreiptis į MSA programą ir nereikia jokių GMAT / GRE testo rezultatų.

Path2CPA“ apima šiuos absolvento lygio kursus: ACCTG 302 ir ACCTG 351B. Absolventų lygio kursai bus įskaičiuoti į vienetų sumą ir VPS abiem pareiškėjų bakalauro apskaitos ir absolventų lygio apskaitos studijų programoms. Studentai, kurių vidutinis GPA dviejuose abiturientų kursuose nesiekia 3,00 GPA, bus sąlyginai priimami į magistro programas.

Koncentracijos

Mokesčiai

Apskaitos (MSA) apmokestinimo magistras skirtas patenkinti tų, kurie studijavo apskaitą ir nori toliau specializuotis apmokestinimo srityje, poreikius. Reikalaujant daug dėmesio mokesčių srityje, ši koncentracija plėtoja reikšmingas žinias apie mokesčius kaip programos, į kurią įeina stiprių apskaitos pagrindų, dalis.

Apskaitos mokyklos MSA apmokestinimo koncentracija apima būtinus apskaitos kursų kursus, apimančius mokesčių tyrimų, federalinių pajamų apmokestinimo ir turto operacijų kursus.

Deklaruojančios koncentracijos

Studentai gali deklaruoti koncentracijas baigę kursus, reikalingus norimai koncentracijai, arba po „Paskutinės dienos metimo kurso be mokesčio už mokslą“ (pagal akademinį kalendorių) galutinių terminų, jei jie galės atlikti savo koncentraciją jų galutinės sąlygos.

Norėdami deklaruoti koncentracijas, studentai turi būti jau baigę reikiamą koncentracijos kursų kursą arba sugebėti jį baigti galutinai, nereikalaudami išimčių, pakeitimų ar nukreiptų studijų kursų, nebent juos iš anksto patvirtina katedros pirmininkas, programa direktorius, ar dekanas.

Studentai gali deklaruoti iki dviejų koncentracijų tam tikroje studijų programoje. Studentai, norintys deklaruoti daugiau nei dvi koncentracijas, turės kreiptis į dekaną ar akademinių reikalų viceprezidentą patvirtinti. Studentų diplomuose bus išvardytos koncentracijos, kurias jie sėkmingai baigė tuo metu, kai jiems buvo suteikiami laipsniai. Gavę laipsnį, studentai negali deklaruoti papildomų koncentracijų.

Priėmimo sąlygos

Apskaitos mokslų magistras (MSA) reikalauja 30 vienetų absolventų kursinių darbų.

Tarptautiniai studentai (F ir J vizų turėtojai), priimti į MSA programą Golden Gate University privalės praeiti kursus apie akademinį pasirengimą ir paramą apskaitos kursams pirmajame trimestre. Šio reikalavimo atsisako tik mokykla, peržiūrėdama bylą.

Mokymosi rezultatai

Apskaitos programos magistro diplomai:

  • mokėti identifikuoti apskaitos problemas, atlikti tyrimus ir efektyviai perduoti rezultatus žodžiu ir raštu.
  • turėti apibrėžtų žinių apie svarbiausius apskaitos principus ir doktrinas, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, pagrindus ir mokėti kritiškai pritaikyti šiuos principus praktinėse situacijose ir prisitaikyti prie besikeičiančios darbo aplinkos: pajamų pripažinimas; TFAS; auditas; vidaus kontrolė; kontrolės aplinka; materialumas; etika, tiek praktinis įgyvendinimas, tiek profesinė atsakomybė; ir sukčiavimas.
  • būti pasirengusiems būti veiksmingiems apskaitos sprendimų priėmėjams vis labiau tarptautinėje verslo aplinkoje.
  • turėti supratimą apie buhalterio profesionalo karjeros verslo, teisinį, profesinį ir etinį kontekstą, įskaitant sugebėjimą nustatyti ir tinkamai elgtis, kai profesionalios buhalterio veikloje kyla etinių dilemų.
  • turėti patirties ir įgūdžių įgyvendinant tikslus bendradarbiaujant.
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... Skaityti daugiau

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. Skaityti mažiau
San Franciskas , JAV internete , Los Andželas , Sietlas + 3 Daugiau Mažiau