Oficialus aprašymas

Akademinis konsultavimas magistro laipsnį

Kanzaso valstijos universiteto akademinės konsultavimas studijų programos yra skirta praktikuojančių konsultantus akademiniais klausimais, administratoriams, dėstytojams ir ateities profesionalūs patarėjai, siekiančioms pagerinti savo žinias ir gebėjimą veiksmingai dirbti su kolegijų studentais jų akademinių ir karjeros planavimui.

Absolventas programos teikia nuosekliai struktūriškai rinkinį kursus profesinio mokymo. Jie pabrėžia, kad būtina pripažinti įvairovės, teorija, praktika ir moksliniais tyrimais įmokas profesionalų konsultavimą. Tiksliau, iš patariančių studijų programų misija yra parengti konsultantus prisidėti prie kolegijos studentų plėtros ir mokymosi per išsamaus teorijos varoma ir tyrimai vadovaujasi konsultuoja praktiškai naudoti.

Magistro programa siūlo papildomą kursinį darbą su dviejų variantų:

 • Administracija akademinio konsultavimas
 • Międzyuczelniany Atletiškas ir Kolegijos Studentų sportininkas

Uždirbti magistro laipsnį, studentai privalo baigti 30 kredito valandos studijų kursinį darbą ir parengti galutinį projektą.

Akademinė patarti magistro laipsnį siūloma per specialiojo ugdymo, konsultavimo, Studentų reikalų departamento K-State College Švietimo.

Studentų sėkmė

"Kaip profesionalas su patarti pareigas, man patinka padėti kitiems bendruomenė studentai pasiekti švietimo tikslų. Santykiai, kad aš sudarysiu su mano studentais ir pažanga matyti, kad per metus yra tai, ką man patinka labiausiai apie lauke. "

- Timothy Cox '14

Gyvenimo

Studentai yra skatinami baigti programą per protingą laiko tarpą. Jei mokiniai vieną klasę per semestrą, jie gali pagrįstai baigti magistro laipsnį trejus su puse metų. Studentai, kurie imasi dvi klases per semestrą gali baigti kursinį darbą per mažiau nei dvejus metus. Jei studentai nevartokite klases dvejus metus, jie įdėti neaktyvų statusą ir turi iš naujo kreiptis į programą. Kursai gali būti įtrauktos į studijų programą, jeigu jie yra daugiau nei šešeri metai.

Toliau už 30 kreditų valandų internete akademinis patarti magistro laipsnį kursai:

Reikalinga

 • EDCEP 816 - Mokslinių tyrimų metodai švietimo (3 kreditai)
 • EDCEP 829 - Mokymosi principai (3 kreditai)
 • EDCEP 835 - Pamatai akademinio Konsultavome (3 kreditai)
 • EDCEP 836 - Tarpasmeniniai santykiai akademinių konsultavimas (3 kreditai)
 • EDCEP 838 - Studentų plėtros teorija (3 kreditai)
 • EDCEP 851 - kultūrų įvairovės aspektus akademinio Konsultavome (3 kreditai)
 • EDCEP 854 - Aukštesnysis Sportininkai (3 kreditai)
 • EDCEP 863 - tendencijos karjeros plėtra (3 kreditai)
 • EDSP 853 - Kolegijos studentų su specialiaisiais poreikiais (3 kreditai)

Vienas pasirenkamasis reikalingas

 • EDCEP 837 - Administracija akademinio konsultavimas (3 kreditai)
 • EDCEP 864 - Aktualijos Międzyuczelniany atletikos (3 kreditai)

Kurso aprašymas gali būti vertinama aukštosios katalogas. Matyti, kai kursai yra siūlomi adresu akimirksniu diagramos.

Nėra prielaidos nors iš akademinių patariančių kursus ir nėra konkrečios tvarka, kuria kursai turi būti baigti. Kursai yra siūlomi rotacijos principu. Studentai gali imtis kursus tam, kad geriausiai tinka jų. Tačiau rekomenduojama, kad visi mokiniai EDCEP 835 - Pamatai akademinio patarti per pirmąjį ar antrąjį pusmetį programoje.

Žinoma formatas

Visi kursinį darbą siūloma internete.

Klasės yra sudaryta iš skaitinių, video, diskusijų lentų ar kitų internetinių mokymosi veiklą. Klasės skirtis formatu. Gali būti viktorinos, testai ar dokumentus. Studentai savarankiškai dirbti, dar pasidalinti komentarus ir klausimus elektroniniu K Valstybės internete.

Klasės pristatomos per semestrą laiko tarpą. Rudenį ir pavasarį semestrai yra 16 savaičių. Vasaros užsiėmimai keturis ar aštuonias savaites.

Ilgis programos

Jei mokiniai vieną klasę per terminą, jie gali pagrįstai baigti magistro laipsnį per ketverius metus. Jei mokiniai dvi klases per terminą, jie galėtų užbaigti kursinį darbą apie dvejus metus. Jei studentai nevartokite klases dvejus metus, jie įdėti neaktyvų statusą ir turi iš naujo kreiptis į programą. Kursai gali būti ne daugiau kaip šešeri metai, kai magistro laipsnis yra baigtas.

Galutinė Projekto

K-valstybinis aukštosios mokyklos reikalauja išsamių egzaminus magistrantūros programose. Siekiant įgyvendinti šį reikalavimą, akademinį konsultavimą fakulteto Specialiojo ugdymo, konsultavimo, Studentų reikalų departamento priėmė galutinį projektą užtikrinti, kad visi magistro studijų studentai turi reikiamų žinių ir kompetencijų akademinis konsultavimas.

Kuriant galutinę projekto, studentai demonstruos ir taikyti tai, ką jie sužinojo apie akademinį konsultavimą iš savo kursinį darbą. Galutinis projektas turėtų būti aukštos kokybės, absolventas dokumentas sukurtas programos metu. Projekto turinys turėtų būti esminis ir profesionalus pristatymas. Norėdami gauti daugiau informacijos ir mėginio galutinis projekto, prašome peržiūrėti akademinis konsultavimas studentė vadovą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai akademiniam Konsultavome magistrantūros studijų programos

Studentai domisi mokslo magistras akademiniuose konsultavimas turi kreiptis į K-valstybės aukštosios mokyklos ir būti priimami kaip laipsnių siekiantis studentams prieš įtraukiant į klases.

Priėmimo sprendimai bus grindžiami įvairių veiksnių, įskaitant išankstinio akademinių pasiekimų, iš studento akademinės rengimo pobūdį ir programos siūlymas giminingumo studentui tikslų kartu.

Apskritai, studentas su bakalauro laipsnį su kaupiamuoju pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 3,0 pagal akredituotos įstaigos gali tikėtis būti įtraukti į magistro studijų programą.

Studentai, kurie baigė tik bakalauro laipsnį ir turėti sukauptas pažymių vidurkis mažesnis už 3,0 turi pateikti einamosios Magistras Įrašų egzaminas (GRE) arba Miller analogijų testą (MAT) balus. Studentai negali stoti į klases kaip nondegree atstumas studentas.

Paraiškų pateikimo terminai

Vidaus studentams

Paraiškos priimamos ištisus metus.

užsienio studentams

 • Sausio 1 d Fall (rugpjūčio registracija)
 • Rugpjūčio 1 d pavasarį (sausio registracija)
 • Gruodžio 1 d vasarą (birželio registracija)

Kaip stoti

Peržiūrėti Priėmimo detalės, stenograma informaciją ir taikyti kaip laipsnių siekiantis studentas per K-valstybinis absolventas mokyklos paraiškų teikimo procesą. Svetainėje taip pat apima orientaciją į nuotolinio mokymosi Kansas State University.

Pastaba: Stojantieji į magistro akademinį konsultuoja programos neprivalo teikti rekomendacinius laiškus.

Aukštosios mokyklos Paraiškos mokestis

Buitinė Studentai: A $ 65 negrąžinamas paraiškos mokestis yra būtinas. Dabar pareiškėjai gali naudoti kredito kortelę. Paraiška nebus tvarkomi, tačiau šis mokestis. Jei ne mokamojo interneto A mokama K-valstybės aukštosios mokyklos patikrinimas turi būti pateiktas per paštą.

Tarptautiniai studentai: A $ 75 negrąžinamas paraiškos mokestis yra būtinas. Dabar pareiškėjai gali naudoti kredito kortelę. Paraiška nebus tvarkomi, tačiau šis mokestis. Jei nesumokėjo internete, tarptautinis kasos čekis arba pašto perlaida (JAV fondų) mokama į "K-valstybės aukštosios mokyklos turi būti pateiktas per paštą. Pinigai arba asmens patikrinimai negali būti priimtas iš tarptautinių studentų.

Nuorašai

Vienas pareigūnas stenograma yra reikalaujama iš kiekvieno kolegijoje ar universitete, kur bakalauro laipsnį buvo uždirbtos arba bet Advanced kursinį darbą ar laipsnių buvo baigtas. Jei yra įtrauktos į programą, Oficialius protokolus turi būti siunčiami tiesiogiai į: Graduate School, Kansas State University, 103 Fairchild Hall, Manhattan, KS 66506 arba elektroniniu kstategradtranscript@k-state.edu. Taip pat turi būti pateiktas vertimas atitinkama institucija už bet kokius nuorašai, kurie yra ne anglų kalba. Nesugebėjimas į sąrašą dėl prašymo bet kolegijas ar universitetus lankė gali sukelti pašalinimas iš universiteto.

Ataskaita tikslų ir profesinės patirties

Pareiškėjai turi pateikti profesionalų CV arba gyvenimo aprašymą kartu su 1-2 puslapio ataskaitoje, kuri apima šią informaciją:

 • Karjera ir profesiniai tikslai ir siekiai, ir kaip buvo priimta į programą bus naudinga tikslus ir siekius
 • Dėl palūkanų priežastis ir ieško magistro laipsnį akademinis konsultavimas
 • Įrodymai motyvacijos, vadovavimo ir stiprus darbo etika
 • Profesinę patirtį, kad paramos paraiškos

Popierius turi būti gerai parašyta, apgalvotai pateikti ir organizuotas. Išteklių, kad padėtų su raštu popieriaus, apsilankykite Purdue Online Rašymas Lab (OWL).

Tikslų ir profesinę patirtį popieriaus plius CV ataskaita turėtų būti įkeltas ir pateikti kartu su elektronine paraiškos.

Tarptautiniai studentai Tik

 • Pateikite oficialius protokolus anglų kalba.
 • Su tikslų ir profesinės patirties pareiškimą, turi įtraukti teiginį, kad vartojate visus kursus per nuotolinio mokymo ir neateis į mus dėl bet kokios kursinį darbą dalyvauja šioje programoje.
 • Tarptautinė pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi įrodyti kompetenciją anglų kalba. Visi tarptautiniai pareiškėjai kartu su paraiška medžiagų turi būti oficialų pranešimą apie savo balus dėl anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL). Tarptautinė pareiškėjams patariama imtis TOEFL kuo anksčiau, kad būtų išvengta vėlavimų perdirbimo paraiškas dėl priėmimo. Tie, kurie gavo diplomą per pastaruosius dvejus metus nuo JAV kolegijoje ar universitete yra atleidžiami nuo šio reikalavimo. Daugiau informacijos apie TOEFL, apsilankykite tarptautinių studentų skyrių Graduate School svetainėje.

Prašymas peržiūros procesas

Taikymo medžiagos bus peržiūrėtas Specialiosios pedagogikos, konsultavimo ir Studentų reikalų departamento ir rekomendacijos bus pateikti aukštosios mokyklos. Po priėmimo, laiškai siunčiami tiesiai iš aukštosios mokyklos pareiškėjams. Peržiūros procesas gali užtrukti iki aštuonių savaičių po gauna visus pritaikymus medžiagos.

Perkeliant Magistras kreditas

"K-narė pritaria studijų kreditą iš kitų institucijų tik esant šioms sąlygoms:

 • Kita institucija yra akredituota pagal suvokia regioninių akreditavimo asociacija pasiūlyti pakopos studijų programų tinkamų į kreditą, kuris bus perduotas.
 • Kredito visiškai priimtina, kad kita institucija malonumu savo pažangių laipsnio reikalavimus.
 • Kredito taikoma studento studijų programos pažangųjį laipsnį K-narėje.
 • Studijų programa turėtų sudaryti tik kursus, tiesiogiai susijusius su magistro laipsnį.

Esant normalioms aplinkybėms, absolventas kredito pervestų iš kitų institucijų, negali viršyti 10 kredito valandos už magistro laipsnį, ir tik tada už kursai surūšiuoti B arba geriau. Kreditai kad buvo uždirbo daugiau nei šešerius metus iki semestro, kuriame yra patvirtinta negali būti perduotas studijų programos. Graduate School gali suteikti išimtis šių ribų, kai pateisinama tarpinstitucinių bendradarbiavimą. Studijų programos, kurios yra suteikiamos tokios išimtys bus pateikti įrodymų kokybę studento studijų programos metu periodiškai programos nuomones.

Studijų ir mokesčiai

Dabar ir off-kampusie kursai

Internete ir išjungti kampusie kursai per Kanzaso valstijos universiteto Global Campus yra vertinama už fiksuotą studijų kursą, nepriklausomai nuo gyventojo statusą. Nėra bankus rezidentams mokesčiai už internete ir išjungti kampusie kursus per K Valstybės Global Campus. Mokestis už kursai gali skirtis priklausomai nuo kurso lygio, bakalauro ar absolventas. Papildomi mokesčiai gali būti vertinama kolegijų ir departamentų.

Mokestis pagal Course

Dėl labiausiai up-to-data kursų išlaidas, kreiptis į mūsų klasės Ieškoti svetainėje global.k-state.edu/courses. Nurodyta kiekvieno kurso aprašymo kaina yra bendra kaina už kursą.

Proctoring Mokesčiai

Kai kurie kursai gali reikalauti imtis Proctored egzaminus. Tai yra egzaminai, kurių buvo imtasi internetu ar ant popieriaus, kad turi būti atsižvelgta į tam Proctor akivaizdoje užtikrinti akademinį sąžiningumą. Tai įprasta interneto programas, kad atitiktų akreditacijos reikalavimus. Dauguma Proctor paslaugos reikalauja, kad studentai moka mokestį, ir tai yra rekomenduojama, kad jūs paklausti apie mokesčių ieškant savo Proctor. Jei jūsų Kursas apima egzaminus, kurie reikalauja Proctor, jums bus susisiekta studentų ir dėstytojų Services "K-valstybės Global Campus iki semestro pradžios.

Mokslą nustato Kansas valdybos Regents kasmet birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Kanzaso valstijos universiteto pasilieka teisę keisti išlaidas be išankstinio įspėjimo sutikus Kansas valdybos Regents.

Programa mokoma:
Anglų
Kansas State University Global Campus

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Kansas State University Global Campus »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date