"Lead HR" su išskirtiniais, XXI amžiaus įgūdžiais

Amerikos universiteto internetinis magistras žmogiškųjų išteklių analizei ir vadybai pasiruošęs atsakyti į svarbų klausimą, su kuriuo susiduria šiandieniniai HR specialistai - kaip padidinti organizacinį efektyvumą naudojant naujausias žmogiškųjų išteklių technologijas. Jūs išmokysite kontroliuoti e. HR aplinką, kad skatintumėte sveikatingumo programas, sukurtų naudingumo portalus ir įdarbintų darbuotojus aukštesniu lygiu su naujais įgūdžiais analitikoje ir naujose HR technologijose.

"American" siūlo jums unikalų internetinį laipsnį, skirtą sudėtingoms HR koncepcijoms, naujoms HR technologijoms ir pagrindiniams analitiniams įgūdžiams derinti, kad paskatintų organizacinį augimą. Ši 30 kreditų, 12 kursų programa gali būti baigta per 20 mėnesių. Jos novatoriškos mokymo programos leidžia jums:

  • Plėtoti stipresnes HR programas. Sužinokite, kaip jūsų darbuotojai apdoroja informaciją ir priima sprendimus, kai naudoja interaktyvius HR portalus su naujausiais dizaino mąstymo ir vertinimo mokslų kursais.
  • Interaktyvių iniciatyvų kūrimas. Pasinaudokite žiniomis ir valdymu, reikalingais norint kurti kitą internetinę iniciatyvą arba tobulinti turimą naujausią mokymo būdą, kaip naudotis naujomis HR technologijomis.
  • Plėsti žmogiškųjų išteklių planavimą. Pagerinkite savo planų įgyvendinimą, vertinimą ir vertinimą su pažangiausiomis klasėmis mokslinių tyrimų įgūdžių ir projektų valdymo srityje.


Karjeros perspektyva

Rinka yra stipri ir auganti, ypač tiems, kurie turi įrodytus įgūdžius kuriant naujas technologijas, duomenų analizę ir žmogiškuosius išteklius. Jūs puikiai pasiruošę priimti būsimus vykdomuosius vaidmenis, tokius kaip:

  • Žmogiškųjų išteklių valdytojai
  • Personalo vadybos analitikas
  • Geriausi vadovai
  • Kompensacijos ir išmokų valdytojai
  • Mokymo ir plėtros vadovai

93 proc. Amerikietiškų universitetų studentų, turinčių aukštąjį išsilavinimą, grįžta į darbą ar tęsia studijas per šešis mėnesius nuo baigimo.

Programa mokoma:
  • Anglų
American University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų American University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019